Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca na szczęście jestem w tej garstce ludzi którzy mają dużą wyobraźnię i otwarte oczy ;)
3
@Deviler zdecydowanie nie! Każdy powinien sam o tym decydować.
1
@adambądkowski93 i po co ten hejt w jej kierunku? Są szczęśliwi i bardzo dobrze ;) ciekawe jakie usta ma twoja kobieta o ile takowa jest. Może całe życie u ciebie Renata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
Co to w ogóle za chory zwyczaj, że zawodnicy ściągają medale po przegranym finale czy to ligi mistrzów czy mistrzostw świata itp, itd. Gwiazdeczki pieprzone!
0
@Nazio87 czasami taka akcja może być bardziej ciekawsza niż sam mecz :D
0
Aż łezka w oku się zakręciła jak podrzucali uradowanego Messiego :D
1
Komentatorzy chyba nie chcą krzyczeć bo cisza nocna jest :D trochę komicznie to się słucha. Z początku miałem wrażenie jak bym oglądał skrót meczu bo emocje po bramce były jakby to właśnie skrót pokazywali :D
2
@Stoiczkow przecież zasłużona kartka więc o co płacz? ;)
0
@NaFazieHitman jaki kanał transmituje?
0
@Pewex ale chwilę wcześniej podnosi do góry Sterlinga tak by ten się obsrał z przerażenia ;)
1
@Pavlogoalkeepe a co się dziwić po ludziach których ulubiony kolor to kolor tęczy? Takich się zalicza do innej kategorii.
0
Za takie symulki powinna być z góry czerwona i elooo!!
0
@Kondziubarca żebyś się nie zdziwił jak w finale zagra Dania ;)
0
Polska miała Rasiaka, Hiszpania ma Morate :D
1
@mate92 ja po dwóch odcinkach dałem sobie spokój bo przerosło to moją głowę i spać nie mogłem bo rozkminialem cały czas :D po jakimś czasie jednak wróciłem i obejrzałem wszystkie odciniki bo nie lubię zaczynać i nie kończyć no i warto było bo wciągnął mnie strasznie. Nawet mam chęć obejrzeć go trzeci raz :D
1
@PiotrR jeszcze ten język niemiecki daje klimacik. Oglądałem ten serial dwa razy i za drugim razem ogarnąłem to wszystko :D
0
@Rewolucja123 tak jak kolega niżej napisał, że to może być każdy. Więc tym bardziej dziwi mnie usunięcie tego komentarza.
2
Moderacja działa od rana :D taki piękny komentarz od VamosRakiety usunęli. Tylko gdzie tam było naruszenie regulaminu? :D
0
@Barca1992 dobrze, że to tylko twoje zdanie ;)
1
@PW27 liźnij trochę przepisów mordo ;)
0
@mkord byłeś w szpitalu i patrzyłeś, że wszystkie respiratory są zajęte? To co podają w mediach to zwykła iluminacja i robienie ludzi w wał. Szkoda tylko, że aż tak duża część populacji łyka to wszystko co oni tam podają.
1
@Fenelon muzyka jak przy wstępie do pornola :D ale nie ma co się dziwić bo Messi ich gwałcił tam nieźle :D
0
@barcelonista80 naoglądali się realu :D
1
@DaPidejpi wcale bym się nie zdziwił gdyby to był pewien użytkownik który od dłuższego czasu jest na banicji :D biedny nie ma co ze swoim życiem zrobić bo głównie prowokacjami się karmi i już dłużej nie wytrzymał i założył nowe konto :D
1
Słynny Own Goal z 6 bramkami umacnia się na czele klasyfikacji strzelców turnieju :D
0
@Colon to chyba po tych setkach Moraty :D
1
Morata dostał brawa za zmarnowane setki?? :D
1
@PiotrR z potężną Husarią takie coś nie przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
29
@GeneralXavi mam nadzieję, że to dożywotni ban i więcej wpisów tego pana tutaj nie ujrzymy :D za pewne aż go skręca z bezradności gdy czyta la ramble i nie może nic zrobić. Nawet mi go nie żal :D
1
@kuz że konie odmówiły posłuszeństwa ;)