0

@FC1899Barca na szczęście jestem w tej garstce ludzi którzy mają dużą wyobraźnię i otwarte oczy ;)

3

@Deviler zdecydowanie nie! Każdy powinien sam o tym decydować.

1

@adambądkowski93 i po co ten hejt w jej kierunku? Są szczęśliwi i bardzo dobrze ;) ciekawe jakie usta ma twoja kobieta o ile takowa jest. Może całe życie u ciebie Renata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

Co to w ogóle za chory zwyczaj, że zawodnicy ściągają medale po przegranym finale czy to ligi mistrzów czy mistrzostw świata itp, itd. Gwiazdeczki pieprzone!

0

@Nazio87 czasami taka akcja może być bardziej ciekawsza niż sam mecz :D

0

Aż łezka w oku się zakręciła jak podrzucali uradowanego Messiego :D

1

Komentatorzy chyba nie chcą krzyczeć bo cisza nocna jest :D trochę komicznie to się słucha. Z początku miałem wrażenie jak bym oglądał skrót meczu bo emocje po bramce były jakby to właśnie skrót pokazywali :D

2

@Stoiczkow przecież zasłużona kartka więc o co płacz? ;)

0

@NaFazieHitman jaki kanał transmituje?

0

@Pewex ale chwilę wcześniej podnosi do góry Sterlinga tak by ten się obsrał z przerażenia ;)

1

@Pavlogoalkeepe a co się dziwić po ludziach których ulubiony kolor to kolor tęczy? Takich się zalicza do innej kategorii.

0

Za takie symulki powinna być z góry czerwona i elooo!!

0

@Kondziubarca żebyś się nie zdziwił jak w finale zagra Dania ;)

0

Polska miała Rasiaka, Hiszpania ma Morate :D

1

@mate92 ja po dwóch odcinkach dałem sobie spokój bo przerosło to moją głowę i spać nie mogłem bo rozkminialem cały czas :D po jakimś czasie jednak wróciłem i obejrzałem wszystkie odciniki bo nie lubię zaczynać i nie kończyć no i warto było bo wciągnął mnie strasznie. Nawet mam chęć obejrzeć go trzeci raz :D

1

@PiotrR jeszcze ten język niemiecki daje klimacik. Oglądałem ten serial dwa razy i za drugim razem ogarnąłem to wszystko :D

0

@Rewolucja123 tak jak kolega niżej napisał, że to może być każdy. Więc tym bardziej dziwi mnie usunięcie tego komentarza.

2

Moderacja działa od rana :D taki piękny komentarz od VamosRakiety usunęli. Tylko gdzie tam było naruszenie regulaminu? :D

0

@Barca1992 dobrze, że to tylko twoje zdanie ;)

1

@PW27 liźnij trochę przepisów mordo ;)

0

@mkord byłeś w szpitalu i patrzyłeś, że wszystkie respiratory są zajęte? To co podają w mediach to zwykła iluminacja i robienie ludzi w wał. Szkoda tylko, że aż tak duża część populacji łyka to wszystko co oni tam podają.

1

@Fenelon muzyka jak przy wstępie do pornola :D ale nie ma co się dziwić bo Messi ich gwałcił tam nieźle :D

0

@barcelonista80 naoglądali się realu :D

1

@DaPidejpi wcale bym się nie zdziwił gdyby to był pewien użytkownik który od dłuższego czasu jest na banicji :D biedny nie ma co ze swoim życiem zrobić bo głównie prowokacjami się karmi i już dłużej nie wytrzymał i założył nowe konto :D

1

Słynny Own Goal z 6 bramkami umacnia się na czele klasyfikacji strzelców turnieju :D

0

@Colon to chyba po tych setkach Moraty :D

1

Morata dostał brawa za zmarnowane setki?? :D

1

@PiotrR z potężną Husarią takie coś nie przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

29

@GeneralXavi mam nadzieję, że to dożywotni ban i więcej wpisów tego pana tutaj nie ujrzymy :D za pewne aż go skręca z bezradności gdy czyta la ramble i nie może nic zrobić. Nawet mi go nie żal :D

1

@kuz że konie odmówiły posłuszeństwa ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?