4

@PatrychoO ten obrazek będzie memem :D

1

@Majkel12 idealne porównanie :D

0

@PatrychoO za wysokie progi ;)

0

@konrad1661 nie pieprz głupot mordo.

0

@Pietkinho i właśnie po takich meczach poznaje się wielkich graczy. Są zawodnicy, że sami potrafią ciągnąć zespół w takich momentach, ale niestety Depay to nie ten typ zawodnika. Co najwyżej to w meczach z ogórkami może ten wózek ciągnąć, a w takich meczach znika jak czarodziej.

2

I gdzie ten wielki Depay??? Tak to właśnie będzie wyglądało z topowymi zespołami.

3

Przecież my nawet z grupy nie wyjdziemy z taką grą.

1

Chomiki już na oparach bo strona ledwo zipie.

1

@Gibbon_FCB boki zrywać. Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu.

0

@T^L tego mi nie musisz mówić bo ja o tym doskonale wiem ;)

0

@FC1899Barca na 38 mln ludności 269 przypadków....PANDEMIA :D niech już się ten cyrk w końcu skończy.

0

@tomek8756 nikt się nie zbuntuje bo większość ludzi nie ma jaj żeby to zrobić. Wystarczy, że postraszą mandatami i już ludzie będą się bali wyjść na ulicę. Smutne, ale prawdziwe.

3

37 minuta i w sześciu meczach które grają teraz w premier league jeszcze bramka nie padła :D

0

@Chakalaka ahhh nie dobry ten covidek :D

0

@kuz a ty to niby taki miastowy jesteś? Sam osobiście nie słucham disco polo bo nie jest to mój typ muzyki. Chociaż na weselach np fajnie potańczyć do takich kawałków. Żal mi takich typów co obrażają ludzi ze wsi pisząc np "wieśniak czy burak". Gdyby nie ci ludzie to byś jadł gruz mordo, a nie pyszny ciepły chlebek ;)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

@ObiwanKenobi w punkt :D

4

@MarioVeB! A wiesz kim jest bajkopisarz? Doinformuj się typie :D

3

@MarioVeB! A kto ci powiedział, że większość Polaków już się zaszczepiła? Za pewne to co usłyszałeś w TV i wierzysz w to twardo :D gdyby tak było to nie wymyślili by tych śmiesznych konkursów. Nie ma aż tylu chętnych na szczepienie bo coraz więcej ludzi nie ufa tym szczepionkom.

2

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos a co to jest "kwartana"? Serio nie czytacie swoich wpisów przed dodaniem tutaj? Aż oczy bolą czasami jak się takie błędy czyta.

0

@arkasath zrobisz karierę jako raper mordo.

1

@Abominacja nie chodzi o argumenty. Z tęczowymi nie rozmawiam ;)

0

@Abominacja a z tobą to ja nie dyskutuje.

16

Ja się zastanawiam na co idą te pieniądze z reklam skoro serwery od kilku już lat tutaj to jeden wielki śmiech. Niby tylko lekko ponad 4 koła ludzi, a muli strasznie i czasami nawet błąd strony wyskakuje.

0

@Kengo milion razy już tutaj to było.

13

@aldewir ciesz się, że nie wyskakują Ci reklamy leków na potencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Gwyn polecam tym osobom obejrzeć bardzo ciekawy dokument " dylemat społeczny". Ci ludzie jak nie dostaną zielonego herbika to za pewne popadają w paranoję :D

2

@Bocheno1 tzw kibic sukcesu :D

0

@Chakalaka taaa a później będzie wstawaj cheetos zesrałeś się :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?