1

@Bogan hehehe dobre :D a zarazem bardzo smutne. Mam znajomego w pracy który bez telefonu by godziny nie przeżył.

1

@Bogan najbardziej mnie przerażają te telefony w ich rękach. Dokąd ten świat zmierza? Zamiast człowiek reagować tak jak należy to nagrywa. Nieraz się widzi filmiki, że ktoś po wypadku np i potrzebuje pomocy to idioci z telefonami w ręku nagrywają zamiast udzielić pierwszej pomocy. Już nigdy nie będzie tak jak kiedyś.

0

@icon3520 najbardziej wkurzające są te wyskakujące reklamy tutaj. Co odświeżysz stronę to reklama. I celowo mały krzyżyk dali żebyś i tak przypadkiem kliknął w to g***o.

1

@Robert1603 to wcale nie jest trudne wygooglować Eriksena i sprawdzić ile ma lat ;)

0

@Robert1603 29 ;)

2

@LeoMessi1994 gałkowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@LeoMessi1994 te od żony :D

0

@BarcaInfo skoro jest plebiscyt złotej piłki to może by tak wprowadzić złotą malinę? :D mój faworyt to dobrze znany typ który dość często prowokuje i przez to jest w gorących dyskusjach. Chyba nie trzeba pisać o kogo chodzi :D

0

@Colin94 zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu.

0

@tristan87 cieszy mnie to ;)

0

@tristan87 widocznie jestem zbyt stary na takie słabe żarty ;) albo po prostu tyle było podobnych komentarzy i nie tylko na temat Marca, ale i innych zawodników, że nudzi się już to i nie śmieszy a wręcz irytuję ;)

0

@tristan87 15@tristan87 skąd ci się wzięło te 15 lat to nie mam pojęcia :D coraz to lepsze te twoje komentarze. No sorry, ale to jako sarkazm nie zabrzmiało więc nie dziw się, że tak zareagowałem. Twój komentarz brzmi bardziej jak jakiś gimbusiarski troll.

5

@tristan87 to się fest uśmiałem przed spaniem :D ręcznikiem to ty co najwyżej możesz sobie jaja wytrzeć po umyciu mordo.

0

@tobiasson92 skoro już takie coś wprowadzają to widocznie statystyki które podają odnośnie ilu Polaków chce się zaszczepić są zakłamane i wyssane z palca. Tv to jedna wielka propaganda i nic więcej. Żal mi tych ludzi którzy tą propagandę oglądają i łykają wszystko jak pelikany ;)

2

Komentarz usunięty

8

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@msmsms o jakiej normalności ty mówisz? Masowe szczepienie to ma być normalność? :D hehehe

10

@Chakalaka prowokacyjny komentarz zgłoszony do moderacji ;) dziwię się, że jeszcze nie dostałeś bana za swoje co niektóre wpisy. Jesteś największym prowokatorem na tej stronie jakiego do tej pory spotkałem na fcb :D dobre wtyki masz, że jeszcze cię tu trzymają :D

0

@FcBforever221 niby tak, ale teoretycznie to Napoli ma łatwiejszego rywala od Milanu i myślę że Milan poleci w pizdziet do ligi europy.

0

Czyli że albo Napoli albo Milan zostanie przekręcone na korzyść Juve bo jak to liga mistrzów bez Juventusu?! :D

0

Czyli po sezonie zmiana trenera. Koeman ogórek nie trener. Połowa składu do wypieprzenia i budujemy drużynę od podstaw bo innego wyjścia nie widzę.

0

@Quavosk dobrze wiesz.

0

@Quavosk wystarczyło po prostu napisać Andrzej Duda, a nie co chwilę wypisujesz "polski polityk i prawnik, władca długopisów, itp, itd" widzę że Dudeł to twój guru i musisz za każdym razem go wywyższać i ubarwiać jego osobę.

0

@Quavosk ty to specjalnie tak prowokujesz?

0

@Quavosk a trzeciego imienia nie ma? Bo jakoś za mało tego. Jeszcze bym dopisał mąż i ojciec, były uczeń szkoły tej i tej mieszkaniec tego i tego miasta. Takie coś powinno być tutaj karane.

5

@Kluivert_P też tak robiłem :D a raz mi się kaseta zawiesiła i nie mogłem wyciągnąć. Ojciec akurat przyjechał wtedy do domu bo coś zapomniał :D na szczęście zdążyłem wyłączyć tv :D ale co stresa miała to masakra hehe

0

@AnnaMarianna a to wszystko między innymi dzięki tobie bo oglądając te ich żałosne gale nabijasz im fejm ;)

1

@AnnaMarianna linkiewicz gwiazda :D hehehe. Boże jakich ja czasów dożyłem :D

2

@Quavosk weźcie już skończcie z tym pajacowaniem. Tak wielbicie tego klauna, że musicie co chwilę go tu wrzucać i jeszcze ten opis " przewodniczący europejskiej partii ludowej" dopiszcie może jeszcze król polski, władca świata, a najlepiej wszechświata. Nie dla polityki na LaRambli!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?