Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS mi tu chodzi o użytkowników już znanych administracji i innym użytkownikom. Więc na pewno takich ludzi bardziej mają pod kontrolą i widzą co piszą.
0
@Gaz ja też wcześniej nie narzekałem no ale ileż można? Czasami to nawet nie da się wyłączyć reklamy tym krzyżykiem. Albo próbujesz wyłączyć to reklama ci się włącza. Więc jak tu się nie denerwować?
0
@LS oczywiście, że jak ktoś chcę to powód się znajdzie. Tylko, że jak jeden czy drugi użytkownik wrzuca jakieś prowokujące wpisy to taki komentarz wisi dość długo.
0
Komentarz usunięty
0
Ile hajsu dostajecie za te śmieci (reklamy) ?? Z każdym dniem coś nowego i coraz więcej i więcej, a żeby wyłączyć krzyżykiem to trzeba będzie lupą szukać.
0
@KmN wczoraj miałem podobnie. Koleżanka ma messengera do mnie zadzwoniła przez przypadek :D mówię" No hej co tam?" a ona do mnie dlaczego dzwonię do niej jak ona w pracy jest :D od razu skojarzenie właśnie z tym memem :D
0
@Gaucho bez wątpienia jeden z najgorszych transferów Barcelony w historii. Bartomeu dziękujemy ;)
0
@kaamil1910 wczoraj dodałem komentarz i po kilku minutach znikł. Coś bym powiedział co sądzę na temat administracji, ale szkoda mi banicji ;)
2
Komentarz usunięty
0
@Yosemite to teraz hattrick na przywitanie :D
0
@tbas hehehe :D powodzenia ;)
0
@LambiPL właśnie tak myślałem żeby za taką cenę wystawić. Dziękóweczka ;)
0
@LionelM95 ja dałem sobie spokój z tą grą już w styczniu :D szkoda nerwów i pada na te wylewy i handicapy.
0
@Foro większość z tych gier mam na dysku.
1
Ile mogę dostać za konsolę PS4? (Jeden terabajt, dwa pady, kilka gier między innymi, Tekken 7, Fify od 17 do 21, PES 21, Crash Bandicoot i kilka innych fajnych ciekawych gierek)
3
@Toretto przecież to się odechciewa żyć i mieszkać w tym chorym kraju. Już ponad rok temu zjechałem z Holandii po kilku letnim pobycie i dobrze ludzie mówili, że tu nie ma po co wracać bo ten kraj cię wykończy. Co chwilę jakieś chore podatki wymyślają i tylko daj i daj. Od razu uprzedzę przed komentarzami typu " to wracaj tam skoro tak dobrze było". Jestem Polakiem i tu jest mój dom, tu się urodziłem i tu zamierzam spędzić resztę życia.
0
Ocipieli już całkowicie z tymi cenami paliw. Jeszcze tydzień temu lałem gaz za 2.43 a wczoraj tankuje auto i po czasie dopiero zwróciłem uwagę na cenę to aż osłupiałem. Prawie 50 gr więcej za litr w tak krótkim czasie przecież to ***** kryminał jest co to się wyprawia.
1
@don'T.R.I.P.e jesteśmy tylko pionkami w ich grze. Elicie nie zależy na dobru ludzkości ;)
0
@Reiv111 otóż to. Tylko niewiele ludzi widzi to albo po prostu boją się dopuścić to do swojej świadomości.
0
@Colon zdecydowanie peaky blinders ;)
3
@Kamilos84 jestem pewny, że kroi się coś konkretniejszego. Jakaś duża wojenka i Amerykanie dobrze o tym wiedzą i mobilizują siły na ten czas. Oby to nie było to czego wszyscy się obawiają. Patrząc na te czasy co się wyprawia to nie zdziwił bym się gdyby to był jakiś globalny konflikt.
4
@DaPidejpi chciałbym być na twoim miejscu nie znając tego serialu i oglądając go pierwszy raz. Dla mnie topka jeśli chodzi o seriale ;) Tommy Shelby dobry chłopak.
1
@marcin62 co niektórym ludziom ciężko to przetłumaczyć ;)
6
@marcin62 może kolega dmcteam jest typem ludzi co są tego zdania, że jak ktoś ma tatuaż to jest kryminalistą :D
2
@victor co ma na celu ten filmik bo nie czaje kompletnie o co chodzi? Jeśli miało być to śmieszne to strasznie słabe to jest.
2
@adi7adi8 bez przesady ;)
0
@Granto co ma do tego spadek liczby zakażeń??? Nie wydaje mi się, że to ma taki wpływ na to. Już samo to, że wymyślili tą śmieszną loterie i nagrody dla tych kto się zaczipuje świadczy o tym, że nie ma chętnych na te siki ze strzykawki bo większość ludzi ogarnęła co się dzieje. Druga sprawa to taka, że coraz więcej się mówi o tym, że dwie dawki nie wystarczą i trzeba będzie przyjąć trzecią, a później za pewne czwartą, piątą, szóstą i tak aż do wykończenia człowieka.
2
@msmsms łatwo dostępne bo w końcu ludzie ogarnęli, że są gówno warte i stąd mało chętnych na szczepienia.
0
@mrboom Smog w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marko111122 od jakiegoś czasu piję Łomżę jasną i chyba w końcu znalazłem piwko które mogę pić ze smaczkiem ;)