1

@Rust_Cohle myślę, że jeszcze ze dwa takie mecze i wtedy będzie jedno oko na Maroko... :D

0

@Gall i same by ze 3 strzeliły ;)

1

@Rust_Cohle ja już dostałem kontuzji oczu przez to co oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Chciałbym zobaczyć mecz żeńskiej drużyny Barcelony z męską drużyną. Jestem pewien, że kobiety zagrały by z większymi jajami i chęcią do gry niż te gwiazdeczki.

0

A kurs na Dynamo K z podpórka to 2.44 i nie ma opcji, że to nie wypali :D

6

Hehehehe piękną mamy obronę :D

1

@Kinginiesta zdania nie zmienię nawet jak strzeli 3 bramki w tym meczu bo to tylko Alaves ;) przyjdzie mocniejszy rywal i Depay znika.

0

@Dzemix111 są wyniki jest frekwencja. Od zawsze tak było ;) do tego dochodzi brak Messiego bo nie oszukujmy się, ale każdy chciał zobaczyć geniusz Leo na żywo w barwach Barcelony.

0

Z Depaya to się ogórek fest zrobił. Jakoś nigdy za tym typem nie przepadałem. Kiedyś tego typu drużyny przyjeżdżały i dostawały manite bez większego wysiłku, a teraz żeby chociaż jedną bramkę wcisnąć to wymaga dużo wysiłku i robi duży problem dla drużyny.

0

@Songo91 to jeśli Śląsk taki słaby to jaka musi być Wisła skoro dostała od nich 5 u siebie :D

0

@vangoor nie zes..j się ;)

0

@vangoor pytanie z dupy. Czas zweryfikuje.

0

@l0Messini oczywiście, że tik toka. Tam to jest dopiero plaga idiotów. Chyba największy rak XXI wieku.

1

@Rewolucja123 masakra...ludzie zrobią wszystko by zaistnieć w internecie, nawet własne dziecko będą męczyć. Żal mi tego dziecka.

0

I od razu dzień staje się lepszy :D

0

@Dundersztyc przecież piszesz tu o asach z rękawa z myślą o la liga.

0

@Dundersztyc nawet jeśli tu jest sarkazm to dalej sensu nie widzę bo mamy tylko 3 pkt ;)

0

Jak Laporta nie wypieprzy rudego to niech ktoś wypieprzy ich obu.

0

@Dundersztyc ten komentarz miałby sens gdybyśmy prowadzili w tabeli z kompletem pkt, a tak to o dupę rozbić ten twój wpis.

0

Hehehehehehehehe co oni mają wykończenie :D

2

Dobra panie koeman pakuj pan do walizki tego depaya i luka i wypierdalaj mi z tego klubu bo już dłużej tego nie zniosę.

1

Hehehehe rozumiem, że słowo "szturm" to miała być ironia? :D

0

@Azi No raczej nie krótko, ale na temat oczywiście ;)

2

Depay co ty kurła robisz w tym klubie??? A wielu ludzi tutaj uważało go za nie wiadomo jakiego magika :D

2

@kaamil1910 hehe nie no nawet smiechłem :D co najwyżej to możesz odpalić fife i to zrobić.

0

Depay cienki bolek.

1

@MesQueUnClub96 lama?( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@tobiasson92 Rutte ma niezły ból dupki jeśli chodzi o nasz naród. Typowy anty polak. Spędziłem w tym kraju prawie 10 lat i z każdym rokiem coraz bardziej przekonałem się, że wiatraki strasznie nie lubią Polaków. Oczywiście zdarzali się tacy którzy nas lubią i pamiętają jak podczas wojny im pomogliśmy i są za to wdzięczni, ale niestety to tylko garstka takich ludzi. Większość wiatraków traktuje nas jak śmieci.

0

@deyna2018 patrząc na tą całą sytuację na świecie co się dzieje to myślę, że w przeciągu kilku lat taka sytuacja jest możliwa. Miejmy nadzieję, że jednak do niczego nie dojdzie.

0

@kamilo0066 akurat miałem okazję widzieć tą bramkę na żywo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?