Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 a wystarczyło przeczytać swój komentarz przed dodaniem tego tutaj. Ja pier....przecież to takie trudne nie jest ;)
0
@Kgorecki2500 wojsko nie zawsze jest po stronie obywateli i nie zawsze służy nam zwykłym obywatelom, a władzy.
4
@Kgorecki2500 hehehe od kiedy żołnierz kojarzy się z pozytywem? Mi się żołnierz kojarzy z wojną więc jaki ty tu widzisz pozytyw??
0
@Kgorecki2500 a co z tym ma wspólnego szacunek do munduru? :D
1
@Coutinho007 ciężko zrozumieć to co napisałeś :D
0
@DonMatteo901 obozy XXI wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Piotr,1985 boki zrywać takie śmieszne, że szok. Żałośni jesteście pisząc takie komentarze.
0
@Pawlak1992 grałeś kiedykolwiek w piłkę? Ręce oparte na plecach zawodnika przy walce o piłkę to zawsze faul dla przeciwnika.
0
@Sandman21 jak nie słusznie jak brejt opierał się rękoma na zawodniku Bilbao :D
2
@FCMichalo dlaczego spadkowiczu? Żebyście się jeszcze nie zdziwili jak zajmą miejsce w europejskich pucharach.
1
@Deviler hehehe i już pousuwane komentarze :D
4
Komentarz usunięty
2
@NaFazieHitman co tam robi Hazard po lewej stronie? :D
1
@Comentateiro liczę na to ;)
0
Droga i Szanowna Moderacjo czy mogę dostać powód usunięcia mojego komentarza????
0
@AntekGriezmann No to na pewno starszy nie jest ode mnie. Ja już jestem nieco po 30-stce ;) być może nie nadążam już za tą młodzieżą i tym ich poczuciem humoru.
0
@AntekGriezmann czy tylko mnie to nie śmieszy? Obstawiam, że zmontował to jakiś dzieciak w wieku 10-13 lat. Gorszego syfu dawno nie widziałem.
0
To co sprzedajemy dalej Roberto? :D
0
@Kielakowy widzę, że nie potrafisz docenić klasy rywala. Tym bardziej takiego jakim jest Dinamo Zagrzeb klub który co sezon gra w europejskich pucharach. Pewnie jesteś kibicem innej polskiej drużyny i po prostu ciśniesz bekę.
0
@Kielakowy oglądałeś mecz mordo? Wcale tak źle się nie pokazali na tle Dinama. Gdyby tylko Legia miała solidnego napastnika to różnie mogło by być.
1
@PatrychoO ja pierdole jak mnie ten widok strasznie boli :( Messi w innej koszulce...serce mi pękło. Nie tak to miało wyglądać, nie tak!!
0
@tomek8756 mówi to ten który nie poszedł za hajsem :D
0
@Katalonbar ten kto nie był w Holandii nigdy się nie dowie jak jest :D
0
@Gosciuu te puchary na bank są tam żeby wymusić jeszcze większą presję na Tebasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
https://vm.tiktok.com/ZMdKH2Eq9/
Ciekawe czy będzie więcej takich osób. Z jednej strony śmiesznie to wygląda, ale z drugiej smutne, że tak to się kończy.
1
Mam wrażenie, że ktoś nam przysłał bartomeu żeby zniszczył nasz klub całkowicie. Teraz są tego efekty.
0
Przez te ostatnie lata co się wyrabia to tylko jeden tekst mi się nasuwa na myśl "Świat stanął na ch**u i tańczy sobie breka"!
0
@NaFazieHitman bo są użytkownicy którym można ;) ale akurat tego użytkownika szanuję. La rambla jeszcze chyba tak przeciążona jak wczoraj nie była.
0
@Encore wincyj reklam wincyj kasy ;)
0
I cyk Messi kończy przez tą sytuację karierę. Psg i City obchodzą się smaczkiem :D