0

@SamuraJack nie mam zamiaru brać udziału w tym światowym eksperymencie. Nie jestem królikiem doświadczalnym. Oczywiście wierzę w istnienie wirusa, ale nie wierzę że ma takie działanie jak to media mówią. Jedna wielka propaganda nic więcej. Widzę, że dla większości osób najważniejsza jest możliwość podróżowania niż skutki jakie mogą wystąpić po zaszczepieniu się. No ale kto chce niech się szczepi to ich prywatna sprawa.

0

Orientuje się ktoś ile może potrwać przerwa przy skręceniu i naderwaniu stawu skokowego?

0

@szymonbarca10 ja usunąłem ponad rok temu i nie żałuję. A messengera można założyć bez Facebooka więc żaden problem.

0

@xVENUMx głupota ludzi nie zna granic.

0

Komentarz usunięty

0

@BarcaSupporter tylko dzbany mogą lubić twój komentarz ;)

0

@BarcaSupporter a co to ma do rzeczy????

0

@Barca1992 rozumiem, że to ty decydujesz o wyjściowej jedenastce skoro taka ankieta jest? Śmieszą mnie tego typu ankiety. Jakby to cokolwiek miało zmienić :D ja rozumiem, że zabawa i w ogóle No ale bez przesady :D serio ludzie nie mają innego zajęcia niż robienie takich ankiet?

0

@Robert17 co ty pier....sz? Idź spać menciu ;)

0

@Mizander mordo od tego właśnie jest bramkarz ;)

0

@Pingwinek ale po co drążyć temat? Ocampos dał dupy i tyle. Co do przepisów to różnie je interpretują więc nie ma co dyskutować.

1

@Mario96w tu się z tobą zgodzę ;) do tego można dodać, że im strona popularniejsza tym więcej tych pieprzonych reklam!

0

@Mario96w to nie niski poziom strony tylko co niektórych użytkowników mordo ;) nie myl jednego z drugim.

2

Ale tu się burdel zrobił w ostatnim czasie. Większość na siłę chce zabłysnąć. Jeszcze te komentarze na temat Neymara. Ile można czytać w kółko i to samo? Jak jeden dodał to i kolejni muszą...masakra. Z dnia na dzień poziom tutaj coraz gorszy się robi i tylko nie liczni trzymają poziom.

0

@tristan87 już od dawna jest płatna. Przez te reklamy niektórzy tutaj już domy postawili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rewolucja123 reklamy to rak XXI wieku.

0

@IronSanHybrid ta strona już dawno się sprzedała niestety. Ja rozumiem, że trzeba utrzymać stronę, ale od jakiegoś czasu te reklamy to przegięcie.

1

Spadek wartości Lengleta wcale mnie nie dziwi :D

0

@tomek8756 no chyba raczej nie ogląda byczku ;)

7

"Pomidory malinowe, maliny pomidorowe
O co w tym wszystkim chodzi?" klasyk :D

1

@mkord ale ktoś na pewno ma z tego korzyści.

0

@marcin000019 przecież te serwery to padają szybciej niż w ea :D

0

@marcin000019 nie to co te zbędne reklamy na tej stronie :D

11

@BarcaInfo chyba będzie rekord zielonych :D

5

@LionelM95 nie masz obowiązku instalować aplikacji. To jest po to żeby wyręczyć milicję z kontrolowania ciebie czy jesteś w domu. Ja nie instalowałem i codziennie milicja na kontrolę przyjeżdżała. Mówili mi nawet żebym ściągnął aplikację to powiedziałem że nie ma takiej opcji i pracy im ułatwiał nie będę ;)

3

@Remi1899 a to Chelsea już gra dalej bez rozegrania rewanżu z Atletico? Liga mistrzów na prawdę zadziwia :D

0

@obiektywny12 wyrażam swoją opinię. A jak ci to przeszkadza to omiń ten komentarz i czytaj dalej inne. Pokaż mi zdanie w którym wyrażam swoje podniecenie? Widocznie jesteś stulejarzem i tylko takie rzeczy ci w głowie. Dla ciebie zwykły ligowy mecz, a dla mnie jednak coś więcej. Widocznie uj z ciebie nie kibic skoro nie odróżniasz zwykłego meczu od meczu o stawkę. A tym ostatnim zdaniem pokazałeś jak pusty jesteś mordo ;)

0

@obiektywny12 daruj sobie.

0

Chyba trzeba skończyć z oglądaniem piłki nożnej definitywnie. Z przykrością stwierdzam, że ta dyscyplina już umiera, a var to jest gwóźdź do trumny bo mając takie możliwości oni nie potrafią z tego korzystać jak należy. W każdej lidze robią takie błędy, że ja pier...głowa mała. Kiedyś jak się oglądało te mecze to chociaż klimat jakiś był i nie chodzi mi tu o brak kibiców chociaż to też jest przykre i traci na tym sporo. F**k Fifa!!!

0

@TheNekro94 chciałeś być śmieszny? To niezbyt ci to wyszło mordo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?