Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jak to w końcu jest bo ja już nie rozumiem? Jakiś czas temu było oficjalne info, że Eric Garcia ficado ale jak widać wszystko dalej się kręci.
1
@Maciux7 przecież tu nie trzeba robić zrzutki bo za kasę z tych reklam(tfuuu rak XXI wieku ) na tej stronie to spokojnie można ogarnąć te serwery. Wincej reklam wincej kurła!!!
4
Kurzawa nie w taki sposób powinien opuścić boisko.
0
Reklam na tej stronie do bólu więc kasy jak lodu, a serwery dalej chomiki napędzają.
0
Co do kur....przecież on nawet nie dostał by tej piłki!!!!!
0
@arcziFCB preorder ;)
1
#BartoZaMurem! :D
2
@FC1899Barca ogólnie to bramkarzem wybitnym nie był i zdarzały mu się często dość głupie błędy i zagrania przez które wielu dostawało zawału między innymi ja, ale mimo tego to darzę go ogromną sympatią i jakby nie było to jest legendą tego klubu ;) jakoś wtedy inaczej ta piłka wyglądała niż dziś i już z każdym rokiem nie czuję tego klimatu co chociażby kilka lat temu. Może po prostu przez to, że człowiek się starzeje i z każdym rokiem karierę kończy zawodnik którego się oglądało od początku kiedy zaczynał karierę z poważną piłką, a niestety takich już zostało niewielu.
2
@xBoMBoWiECx a później będzie " jeden mecz mi nie wszedł" ;) Frankfurt musi gonić teraz.
2
@DonMatteo901 to nie sędziowanie bo może i upadek wyglądał dość przekonywująco żeby gwizdać faul i sędzia się na to nabrał :D Tu zawodnicy są tacy drewniani, że co kolejkę można zrobić przynajmniej kilku minutowy filmik z failami zagrań zawodników. Najlepsza liga na świecie :D
0
@damiano996 wierzę na słowo ;) niestety patrzą na tą grę to bardzo możliwy scenariusz.
2
Z taką grą ciężko będzie się utrzymać w top 4. Kolejny mecz walimy głową w mur. Każda teoretycznie gorsza drużyna w la liga gra z nami jak równy z równym z nami nie mówię już o topowych drużynach bo one nas zjadają niestety.
0
Brajłejt im tylko przeszkadza na tym boisku.
0
@Trepyveb raczej?? :D to jest pewne, że odpadnie ;) ja się modlę żeby wysoko nie przegrali bo kolejnej kompromitacji nie zniosę.
1
@kkbarca za taką krzywdę odbierał bym rodzicom jakie kolwiek prawa i do więzienia na co najmniej 25 lat z możliwością przedłużenia wyroku o kolejne 25 lat. Aż mnie krew zalewa jak słyszę tego typu informacje i mam chęć rozszarpać takich ludzi. Dzisiaj w radiu mówili o matce z Kłodzka bodajże która za to, że jej trzy letnia córeczka się zamoczyła w łóżeczku postanowiła jej wymierzyć karę po przez wsadzenie dziewczynki pod zimny prysznic na kilka minut. Skutkiem tego była śmierć z wychłodzenia. Sam mam synka półrocznego i patrząc jak ludzie traktują swoje dzieci aż płakać mi się chcę jak można tak traktować te słodkie istoty. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś rozliczy te K***y za te krzywdy wyrządzone tym dzieciom!
0
@ricardo0705 No chyba jednak 3 miejsce bym powiedział. Po dzisiejszym meczu już na nic nie liczę.
0
@jeyx77x nie jedna bo widziałem przynajmniej 10 takich osób ;)
0
@clyde Dymtro Czyhrynski nawet był lepszy od Lengleta ;)
5
I te komentarze po kompromitacji z psg " cadiz zapłaci rachunek" :D ale mam bekę z tych ludzi którzy to pisali hehehe. Ale trzeba przyznać, że kibice Barcelony to najwięksi optymiści na świecie :D
0
Hehehehe jeszcze macie jakieś nadzieję na jaki kolwiek puchar w tym sezonie? Ja już od dawna się z tym pogodziłem, że czekają nas ciężkie czasy i dopóki nie będzie porządnej rewolucji w tym klubie to nie ma co liczyć na puchary. Przecież my nawet pucharu gampera byśmy w tej chwili nie wygrali. Ja sobie odpuszczam na jakiś czas oglądanie Barcy bo szkoda się denerwować oglądając te męczarnie.
0
@xVENUMx co to znaczy "porawala"??
0
@DanielOOL a co to za różnica skoro i tak mecze są bez udziału publicznosci.
0
@mekston wyczułem tą ironię :D
0
@mekston a jakie miał szansę jak był na połowie rywala praktycznie? :D bez szans to jest jak piłka leci np w samo okno byczku ;)
0
@LS bo jak się liczy na herby to tak jest ;)
1
Pamięta ktoś jeszcze Sebastiana Szałachowskiego? Wczoraj się dowiedziałem, że został pomocnikiem egzorcysty. Odważny chłop z niego :D
https://www.google.com/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/806223/sebastian-szalachowski-igraszki-z-diablem
0
@bigshow0 ty jeszcze masz jakie kolwiek wątpliwośći? W Paryżu 5 dostaniemy i elo.
4
Większość się jarała po meczu z bardzo słabym alaves, że mamy szansę z psg i wygramy ten mecz. Ja jednak nie dałem się nabrać na sztuczne złudzenie i wiedzialem, że remis to będzie sukces. My na daną chwilę nie mamy drużyny która będzie się liczyć w Europie chociażby przez kolejny sezon. Soryy, ale bez porządnej obrony nie da się rywalizować z najlepszymi już nie mówiąc o busquetsie który sam powinien odejść z tego klubu przynajmniej 2 lata temu. Koemana można winić za podejmowane zmiany i wystawianie busquetsa w ważnych meczach, ale coś tam próbuje z tej drużyny wyciągnąć. Trzeba czekać na Laporte i, że w końcu ten klub odbije się od tego mułu który sięgną bo to jest dramat kurwa mać!!!
0
@BarcaInfo i na końcu te okrzyki "Barca, Barca" aż mnie ciary przeszły i tęskno za tym na trybunach. W dzisiejszym meczu na pewno była by to ogromna przewaga dla nas.
1
@Szicek10 tu już dużo ludzi było napalonych przed meczem z Sevillą i jak się skończyło każdy dobrze wie ;) ochłoń byczku bo później możesz być rozczarowany :)