1

Hahahahaha obrona to jest tragedia kurła mać!!!!!!! Zdecydowanie zasłużone prowadzenie Sevilli. Psg nas wuciupcia aż miło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może koeman myśli, że to jeden mecz i możliwa będzie dogrywka dlatego trzyma zmiany w razie czego :D

0

@Pilka_jest_okragla to tak jak w tym memie " jak oni się tam znaleźli" między innymi Firpo w Barcelonie :D

0

@Encore a to już mecz się skończył? ;)

0

@patrykzmc2000 to firpo jeszcze im do pakietu dorzucić :D

0

A może by tak wymianę zrobić po sezonie Kounde do nas Umtiti do Sevilli :D

0

@LucasW123 ja go hejtowałem i jakoś za Boga go nie uważam. Więc nie pieprz głupot, że każdy ;) mnie póki co nie przekonuje, ale mam nadzieję że w najbliższym czasie to się zmieni. Już widać, że coś zaczyna u niego trybic i pomału się rozkręca.

0

@MarcelNJ11 tu jestem ;) jedna jaskółka wiosny nie czyni. Co nie zmienia faktu, że od kilku spotkań Trincao wygląda nieco lepiej. Zwrócę mu honor jeśli na prawdę udowodni swoją wartość w drużynie. Chwała mu za tą dzisiejszą bramkę, ale pożyjemy zobaczyny jak będzie prezentował się w kolejnych meczach.

0

@xSZYMONOx za mało znaków mordo ;)

0

@Unikatowy tak myślałem. Dzięki ;)

0

Jeśli postawiłem w meczu Lazio - Cagliari (1. drużyna liczba rzutów różnych 6.5+) to musi być przynajmniej 7 rożnych dla Lazio czy 6 wystarczy?

2

@clyde orzeszki paprykowe z biedry :D

1

@BXOD mi kilka dni temu śniło się, że gadałem z Sergi Roberto żeby dał mi swoją koszulkę :D tylko dlaczego akurat on, a nie Messi czy chociażby De Jong :D koszulkę oczywiście dał i jak się obudziłem to czułem się zawiedziony bo koszulki nie było :( już kilka razy miałem tego typu sny i nawet Iniesta mi swoją koszulkę dał :D

0

@barcelonaLM nie będzie buntu bo Polacy nie mają jaj żeby się odważyć na coś takiego. Każdy cwany w internetach, a jak przyjdzie co do czego to nikogo nie ma, a jak jest to garstka.

14

Dawać Bilbao w półfinale i jedziemy z nimi bo już za bardzo się panoszą. Trzeba ich sprowadzić na ziemię rzeźników piep......!!!!

0

@izabella oczywiście, że Betis :D

4

Gość wchodzi nakładką i jeszcze macha ręką, że nic nie było :D niezły buc z tego Garcii :D

3

Niech ktoś im wyślę regulamin :D

4

Ale mnie ten Garcia irytuje!! A już tak blisko było żeby Bilbao się pożegnało, a tak pewnie wyszarpią ten awans.

10

@paweldunajecfcb w Amsterdamie grał więc to dużo wyjaśnia ;) i tak Neresa nikt nie przebije :D

0

@WiernyKatalonii ten dres psg wygląda jak piżama :D

1

@WiernyKatalonii gdzie i jaka cena? :)

2

@Pogba to jest zaledwie kilka tygodni od podania pierwszych dawek. Trzeba trochę czasu żeby coś zaczęło się dziać. W niektórych krajach coraz głośniej jest o powikłaniach po szczepionce tylko media o takich rzeczach nie mówią ;) tylko nie mów, że uwierzyłeś w to co mówią w tvp czy innych tego typu mediach, że to wszystko jest takie bezpieczne i w ogóle?? :D

0

@msmsms mordo chcesz to się szczep bo ja nie mam zamiaru brać udziału w tym eksperymencie. I nawet oddam ci moją szczepionkę jak będzie moja kolej na szczepienie ;)

2

@Rewolucja123 nie mam zamiaru się szczepić. Jedyna szczepionka jaką przyjmę to ta co ma 40% mocy i więcej :D

1

Dzisiaj chyba dzień dzbanów :D

1

Mingueza naprawił swój błąd. Brawo Grizi :D

0

@Zip przy tych dwóch sytuacjach wcale nie byli zainteresowani piłką byle tylko zrobić jakąś krzywdę Messiemu.

4

Jak lubiłem Bilbao tak po ostatnich meczach przez tą ich ostrą grę zacząłem ich nie lubić. Zero szacunku dla takich rzeźników!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?