Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahahaha obrona to jest tragedia kurła mać!!!!!!! Zdecydowanie zasłużone prowadzenie Sevilli. Psg nas wuciupcia aż miło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może koeman myśli, że to jeden mecz i możliwa będzie dogrywka dlatego trzyma zmiany w razie czego :D
0
@Pilka_jest_okragla to tak jak w tym memie " jak oni się tam znaleźli" między innymi Firpo w Barcelonie :D
0
@Encore a to już mecz się skończył? ;)
0
@patrykzmc2000 to firpo jeszcze im do pakietu dorzucić :D
0
A może by tak wymianę zrobić po sezonie Kounde do nas Umtiti do Sevilli :D
0
@LucasW123 ja go hejtowałem i jakoś za Boga go nie uważam. Więc nie pieprz głupot, że każdy ;) mnie póki co nie przekonuje, ale mam nadzieję że w najbliższym czasie to się zmieni. Już widać, że coś zaczyna u niego trybic i pomału się rozkręca.
0
@MarcelNJ11 tu jestem ;) jedna jaskółka wiosny nie czyni. Co nie zmienia faktu, że od kilku spotkań Trincao wygląda nieco lepiej. Zwrócę mu honor jeśli na prawdę udowodni swoją wartość w drużynie. Chwała mu za tą dzisiejszą bramkę, ale pożyjemy zobaczyny jak będzie prezentował się w kolejnych meczach.
0
@xSZYMONOx za mało znaków mordo ;)
0
@Unikatowy tak myślałem. Dzięki ;)
0
Jeśli postawiłem w meczu Lazio - Cagliari (1. drużyna liczba rzutów różnych 6.5+) to musi być przynajmniej 7 rożnych dla Lazio czy 6 wystarczy?
2
@clyde orzeszki paprykowe z biedry :D
1
@BXOD mi kilka dni temu śniło się, że gadałem z Sergi Roberto żeby dał mi swoją koszulkę :D tylko dlaczego akurat on, a nie Messi czy chociażby De Jong :D koszulkę oczywiście dał i jak się obudziłem to czułem się zawiedziony bo koszulki nie było :( już kilka razy miałem tego typu sny i nawet Iniesta mi swoją koszulkę dał :D
0
@barcelonaLM nie będzie buntu bo Polacy nie mają jaj żeby się odważyć na coś takiego. Każdy cwany w internetach, a jak przyjdzie co do czego to nikogo nie ma, a jak jest to garstka.
14
Dawać Bilbao w półfinale i jedziemy z nimi bo już za bardzo się panoszą. Trzeba ich sprowadzić na ziemię rzeźników piep......!!!!
0
@izabella oczywiście, że Betis :D
4
Gość wchodzi nakładką i jeszcze macha ręką, że nic nie było :D niezły buc z tego Garcii :D
3
Niech ktoś im wyślę regulamin :D
4
Ale mnie ten Garcia irytuje!! A już tak blisko było żeby Bilbao się pożegnało, a tak pewnie wyszarpią ten awans.
10
@paweldunajecfcb w Amsterdamie grał więc to dużo wyjaśnia ;) i tak Neresa nikt nie przebije :D
0
@WiernyKatalonii ten dres psg wygląda jak piżama :D
1
@WiernyKatalonii gdzie i jaka cena? :)
2
@Pogba to jest zaledwie kilka tygodni od podania pierwszych dawek. Trzeba trochę czasu żeby coś zaczęło się dziać. W niektórych krajach coraz głośniej jest o powikłaniach po szczepionce tylko media o takich rzeczach nie mówią ;) tylko nie mów, że uwierzyłeś w to co mówią w tvp czy innych tego typu mediach, że to wszystko jest takie bezpieczne i w ogóle?? :D
0
@msmsms mordo chcesz to się szczep bo ja nie mam zamiaru brać udziału w tym eksperymencie. I nawet oddam ci moją szczepionkę jak będzie moja kolej na szczepienie ;)
2
@Rewolucja123 nie mam zamiaru się szczepić. Jedyna szczepionka jaką przyjmę to ta co ma 40% mocy i więcej :D
1
Dzisiaj chyba dzień dzbanów :D
1
Mingueza naprawił swój błąd. Brawo Grizi :D
0
@Zip przy tych dwóch sytuacjach wcale nie byli zainteresowani piłką byle tylko zrobić jakąś krzywdę Messiemu.
4
Jak lubiłem Bilbao tak po ostatnich meczach przez tą ich ostrą grę zacząłem ich nie lubić. Zero szacunku dla takich rzeźników!!