0

Komentarz usunięty

0

@cules100pro patrząc na naszą sytuację to my bardziej przypominamy Espanyol niż Barcę...

2

Bronimy wyniku Umtiti wchodzi :D to już są jaja fest hehehe

0

@4drian0 a postawiłem, że strzeli bramkę :D szkoda tylko, że nie w tą co trzeba hehehe

3

Kiedyś jak przyjeżdżało takie Levante to do 30 min już było wszystko wyjaśnione. Tej Barcelony nie da się oglądać w dzisiejszych czasach i z hukiem polecimy z ligi mistrzów, a top 4 w la lidze to będzie na prawdę sukces. Przykre to niestety.

18

To dzisiaj wylewy w obronie pewne. Szkoda tylko Ter Stegena.

0

Ale smutełek nie będzie głośnego jaaaa :D

2

Żyła dobry świr :D

0

@LukaszFan jakoś przyzwyczaiłem się do chrome. Ale chyba zainstaluje operę bo strasznie irytują mnie te reklamy. Jeszcze dadzą celowo mały krzyżyk żeby ją wyłączyć gdzie i tak klika się w reklamę.

9

Niech was nie powiem co strzeli za te reklamy!!!! To już jest przegięcie. Odechciewa się wchodzić na tą stronę.

0

@lucca87 a ja nie chcę tutaj takich sezonowych kibiców jak ty i wiele innych osób którzy najpierw wielbią Leo, a później piszą że go nie chcą w Barcelonie. Jeszcze zapłaczecie za nim ;)

0

@lukasbarca86 a gdzie ty tu Tychy widzisz?

1

Lenglet to drewno, że ja pier..le!!!!

1

@nuter27 poszło ;)

1

@Zoker Pazdan ;)

0

Wy już się poprawiacie od meczu z Romą albo i wcześniej panie Lenglet. Pora działać, a nie tylko pier....ć!!!

1

@zodiak_10 i od razu gra w obronie by się poprawiła :D

4

Ale ręcznik w bramce Valencii :D

0

Pique szanuje cię za te wszystkie lata w Barcelonie i to co nam dałeś, ale twój czas dobiegł końca i mam nadzieję że po sezonie out!!!

0

@maroon i właśnie obieramy tę samą drogę co Milan.

2

Z topowego klubu staliśmy się pośmiewiskiem i klubem memem. Boli mnie to bardzo. Żebyśmy jeszcze chcieli odbić się od tego dna. Ciężkie lata przed nami.

0

@avanes tak jest ;) Jebać!!

0

@tmQbassive a według mnie ten cały bad boy to straszny gniot. Już na siłę później oglądałem żeby go tylko skończyć. Proceder oczywiście też bardzo słaby ;)

13

@Ramaj77 ponad dwa msc temu też poznałem to uczucie tylko, że u mnie akurat syn. Do tej pory jestem w niego wpatrzony jak w obrazek. Szczęście prze ogromne :) gratulacje dla ciebie i przede wszystkim partnerki, że dała radę ;) niech zdrowo rośnie mała ;)

2

@Barcza223 "pomidory malinowe, maliny pomidorowe" :D

4

@Barcza223 sztucznie pompowane to wszystko żeby jak najwięcej ludzi przestraszyć.

1

@justfootball o czym ty marzysz misiu? :D hehe długie lata posuchy nas czekają niestety.

0

Busquets żebyś Ty więcej z tej ławki nie wstał Kurła Mać!!!

0

Naszym pomocnikom brakuje jaj. Przy takim Xavim i Iniescie to Fati miałby sporo bramek bo ładnie wychodzi na pozycję tylko np taki de Jong boi się podjąć te ryzyko.

0

Jeszcze kręci głową, że nic nie było :D heheh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?