Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@cules100pro patrząc na naszą sytuację to my bardziej przypominamy Espanyol niż Barcę...
2
Bronimy wyniku Umtiti wchodzi :D to już są jaja fest hehehe
0
@4drian0 a postawiłem, że strzeli bramkę :D szkoda tylko, że nie w tą co trzeba hehehe
3
Kiedyś jak przyjeżdżało takie Levante to do 30 min już było wszystko wyjaśnione. Tej Barcelony nie da się oglądać w dzisiejszych czasach i z hukiem polecimy z ligi mistrzów, a top 4 w la lidze to będzie na prawdę sukces. Przykre to niestety.
18
To dzisiaj wylewy w obronie pewne. Szkoda tylko Ter Stegena.
0
Ale smutełek nie będzie głośnego jaaaa :D
2
Żyła dobry świr :D
0
@LukaszFan jakoś przyzwyczaiłem się do chrome. Ale chyba zainstaluje operę bo strasznie irytują mnie te reklamy. Jeszcze dadzą celowo mały krzyżyk żeby ją wyłączyć gdzie i tak klika się w reklamę.
9
Niech was nie powiem co strzeli za te reklamy!!!! To już jest przegięcie. Odechciewa się wchodzić na tą stronę.
0
@lucca87 a ja nie chcę tutaj takich sezonowych kibiców jak ty i wiele innych osób którzy najpierw wielbią Leo, a później piszą że go nie chcą w Barcelonie. Jeszcze zapłaczecie za nim ;)
0
@lukasbarca86 a gdzie ty tu Tychy widzisz?
1
Lenglet to drewno, że ja pier..le!!!!
1
@nuter27 poszło ;)
1
@Zoker Pazdan ;)
0
Wy już się poprawiacie od meczu z Romą albo i wcześniej panie Lenglet. Pora działać, a nie tylko pier....ć!!!
1
@zodiak_10 i od razu gra w obronie by się poprawiła :D
4
Ale ręcznik w bramce Valencii :D
0
Pique szanuje cię za te wszystkie lata w Barcelonie i to co nam dałeś, ale twój czas dobiegł końca i mam nadzieję że po sezonie out!!!
0
@maroon i właśnie obieramy tę samą drogę co Milan.
2
Z topowego klubu staliśmy się pośmiewiskiem i klubem memem. Boli mnie to bardzo. Żebyśmy jeszcze chcieli odbić się od tego dna. Ciężkie lata przed nami.
0
@avanes tak jest ;) Jebać!!
0
@tmQbassive a według mnie ten cały bad boy to straszny gniot. Już na siłę później oglądałem żeby go tylko skończyć. Proceder oczywiście też bardzo słaby ;)
13
@Ramaj77 ponad dwa msc temu też poznałem to uczucie tylko, że u mnie akurat syn. Do tej pory jestem w niego wpatrzony jak w obrazek. Szczęście prze ogromne :) gratulacje dla ciebie i przede wszystkim partnerki, że dała radę ;) niech zdrowo rośnie mała ;)
2
@Barcza223 "pomidory malinowe, maliny pomidorowe" :D
4
@Barcza223 sztucznie pompowane to wszystko żeby jak najwięcej ludzi przestraszyć.
1
@justfootball o czym ty marzysz misiu? :D hehe długie lata posuchy nas czekają niestety.
0
Busquets żebyś Ty więcej z tej ławki nie wstał Kurła Mać!!!
0
Naszym pomocnikom brakuje jaj. Przy takim Xavim i Iniescie to Fati miałby sporo bramek bo ładnie wychodzi na pozycję tylko np taki de Jong boi się podjąć te ryzyko.
0
Jeszcze kręci głową, że nic nie było :D heheh