Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kielon93 to widocznie coś mi się w tel przestawiło. Coś pomodze z tym.
2
@VenoM lada dzień syn mi się urodzi więc nie piję bo muszę być czujny w razie gdyby moja zaczęła rodzic :D ale za to jak już się urodzi to obleje konkretnie ;)
0
@VenoM wcześniej nie miałem z tym problemu no, ale od kilku dni to masakra. Jak nie reklama żywca to teraz warki. Może wyczuli, że nie piję alkoholu ponad miesiąc i zachęcają do picia :D hehe
0
@MesQueUnClub_87 adblock za pewne?
2
@Chwytliwy u mnie co odpale stronę to alkoholik Maleńczuk mi wyskakuje.
4
Nie no aż takiej żenady z tymi reklamami tutaj jeszcze nie bylo. Odechciewa się wchodzić tutaj. Dramat!
0
@kaamil1910 jak to można nie być fanem Lewego!? Chyba każdy normalny kibic docenia go za jego grę i to co robi na boisku. Widać Polską mentalność u ciebie i zazdrość, że Polak może być jednym z najlepszych na świecie. Jak widać niektórych to boli.
0
@Explode otóż to :D
1
Zapodaj ktoś link ;)
4
Przydał by się taki Aubameyang u nas. Myślę, że spokojnie by sobie poradził w LaLiga.
0
@cules100pro no mam podobnie i myślę, że de ligt to będzie bestia. Już w takim wieku pokazuję, że dojrzał do grania na topowym poziomie. A nie długo skończy dopiero 21 lat więc oby tylko omijały go kontuzje bo grajek będzie kozak.
3
@Joe_Pesci właśnie kogoś tak charakternego i z jajami jak Puyol nam brakuje w obecnej Barcelonie. Prawdziwy kapitan oddany w stuprocentach drużynie. Nigdy nie odstawiał nogi i zawsze walczył do końca. Bez wątpienia jeden z najlepszych obrońców w swoich latach kariery jak nie najlepszy! A ta ruleta z Valencią to był majstersztyk i jak sobie przypomnę tą sytuację to banan na mordzie fest :D
2
Szkoda, że Pique nie jest taki bramkostrzelny jak ramos, tego akurat zazdroszczę białym.
4
Taką Barcę chcę właśnie oglądać jak przy tej akcji :) takich piłek właśnie brakuje.
5
Taką rękę co Messi miał to benzemie nie odgwizdali.
0
@BarcaInfo smutne, ale prawdziwe.
0
Setien patrzy na zegarek i widzi, że jego czas w Barcelonie dobiegł końca :D
1
Oby zakończyło się tak jak spotkanie Manchesteru z Southampton :)
Edit... Real to nie United i zazwyczaj potrafi utrzymać wynik ;)
10
Szkoda Atalanty bo byli o wiele lepsi. Juve fartownie dzisiaj mega. Mam nadzieję, że odpadną z Lyonem w lidze mistrzów.
0
@Stanio87 no wiadomo, że derby to inny mecz niż zwykle i stawka jest o wiele większa dla obu ekip. Ale patrząc na to co grali z Villarrealem to o wynik jestem spokojny tym bardziej patrząc gdzie znajduje się espanyol ;)
8
Piękna to będzie zemsta spuścic espanyol do Segunda za urwanie pkt Barcelonie w pamiętnym sezonie kiedy to nie zdobyliśmy przez nich mistrza ;) pożegnajmy ich dzisiaj piękną manitką tak z przytupem niech wejdą w nową ligę :D
1
@Leo osobiście polecam Park Guella. Piękne i magiczne miejsce ;) oświadczyłem się tam swojej wówczas dziewczynie, a aktualnie żonie :) mogę jeszcze polecić magiczną fontannę ( fuente magica) la rambla to wiadomo, że koniecznie trzeba zobaczyć, a tym bardziej nie muszę mówić o Camp Nou bo to obowiązek :D
15
Hehe Pique to jest gość :D nasz przyszły prezydent :D
1
@Jaca96 bo Barca nie real i będą nam sprawdzać ze szczególną dokładnością ;)
23
Pique pokazywał, że Perez zrobił przelew :D
0
@Joe_Pesci gdyby sędziowie w Hiszpanii prezentowali solidny poziom to nie było by tematu ;)
2
Moim zdanie to Setiena przerosło to wszystko i nie daje sobie rady z zawodnikami. Już poprzedni mecz to pokazał jak Messi ignorował Sarabię. Setien po prostu chcę żeby go zwolnili bo dostanie porządną odprawkę za zwolnienie stąd np brak zmian. Trzeba czekać aż w końcu Bartkowi skończy się kadencja i wtedy może coś ruszy w tym klubie bo narazie to kompromitujemy się na każdym kroku. Szkoda tylko, że my kibice najbardziej na tym cierpimy.
0
@Avada Kedavra myślę, że jak obejrzysz chociaż dwa pierwsze odcinki to wciągniesz się i ten język nie będzie aż tak ci przeszkadzał. Ja tak właśnie miałem bo również nie lubię tego języka, ale w tym serialu pasuje pięknie bo dodaje tego klimatu ;)
0
@Avada Kedavra akurat w tym serialu ten ich język dodaje takiego dreszczyku i jeszcze lepiej się ogląda ;)
1
@haryveb944 gratki ;) w połowie sierpnia też to przeżyję i także synek :) emocje za pewne niewyobrażalne jak już mały pojawił się na świecie co? :D