5

@Kubox i weź tu kurła teraz zaśnij :D

2

@Coutinho007 podobnie miałem co do Setiena i liczyłem na to, że w końcu coś zacznie hulać tym bardziej, że jak trenował betis to było widać że gość coś tam potrafi i jak się okazało nie zbyt to wyszło na dobre nam wszystkim. Ale tutaj jakoś mam dobre przeczucie, że Koeman jakoś to wszystko poskleja i jakoś to będzie funkcjonować. Na pewno dużo zyska tutaj Frankie bo w końcu zostanie wykorzystany jego potencjał jak należy i mam nadzieję, że bedzie grał na swojej nominalnej pozycji. Z tym De Beekiem to nie jest głupi pomysł tym bardziej, że dobrze rozumie się z De Jongiem i cena za niego nie jest aż tak wysoka, a myślę że środek dzięki nim by trochę zyskał na intensywności. Do tego przesunąć Messiego do środka i pomoc mieli byśmy na prawdę solidną. Korekty w obronie, boki pomocy i solidny napastnik i wracamy na odpowiednie tory ;) no i oczywiście #BARTOMEUOUT!!! ;)

0

Ale dzik :D takiego gościa nam brakuje!

4

Wylew jak w Fifie :D

0

@hank_moody nie ma szans bo Lautaro nie macha łapami jak Suarez gdy coś nie idzie :D

4

Każdy mówi, że gdy odejdzie Messi to Barcelonę czekają ciężkie lata i że podzielimy losy Milanu czy United. A tak na prawdę to te lata zaczęły się od dawna i to mając Messiego w składzie. Ja nie obwiniam Leo za te wszystkie lata posuchy i kompromitacje w lidze mistrzów, ale nie oszukujmy się bo na opaskę kapitana nie zasłużył. Kapitan musi umieć poderwać drużynę do walki, a Messi nie ma tej cechy. Oczywiście jest liderem drużyny, ale moim zdaniem nie kapitanem bo kapitan musi mieć jaja takie np jakie miał Puyol! Mam nadzieję, że w końcu głowy polecą i zaczną coś robić bo wczorajsza porażka zostawiła straszną bliznę na moim sercu i porażki z Romą czy Liverpoolem to przy wczorajszym meczu było nic co czuję dzisiaj. Mimo tego nigdy nie przestanę kochać tego klubu i mam nadzieję, że dość szybko nadejdą dobre czasy i znowu będą się nas bały największe potęgi. Vamos Barca!!!

0

Polityka Barcelony :D i co najlepsze to właśnie tak będzie i bardzo kur....dobrze!!!

2

@guru43 to akurat dobre :D

51

W końcu nadszedł ten upragniony dzień i po raz pierwszy w życiu zostałem ojcem. Na świat przyszedł mój Syn i zarazem nowy członek rodziny Barcelony Oskar! :)) ten dzień już jest piękny i liczę, że pięknie się zakończy w postaci awansu do półfinału. Ojjj coś czuję, że dopiero w poniedziałek wytrzeźwieje :D Vamos Barca!!! ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Dembouz1899 ja już miałem flashbacki w końcówce i zaczynałem się bać o wynik. Całe szczęście, że Milik był w tej pozycji na spalonym bo myślę, że byłby ogromny problem bo nasi by się obsrali, a Napoli by uwierzyło że mogą coś ugrać.

6

Coś czuję, że Bayern przejedzie się po nas jak walec. Patrząc na dzisiejszą grę trudno wierzyć w triumf w tej edycji. Mam nadzieję, że się mylę i to my zagramy w półfinale ;) Vamos!!!

8

Hehehe zmiany na zabranie czasu :D wstyd mi za obecny styl Barcelony. Kiedyś bał się nas cały świat. To co stało się z tym klubem w ostatnich latach to jest dramat. Przykro patrzeć na to wszystko.

0

Zamiast robić zmiany to ten się wargą bawi :D heheh

0

Na co on czeka z tymi zmianami????

1

Niech on go już zdejmie!

1

Rakitic jeszcze na boisku :D

0

A tu bez Varu karnego gwizda od razu hehehe dobre :D

1

W końcu bardzo dobra decyzja!!!

2

No to już jest karny bez jaj!!!

3

Hehehehehe co oni się tam doszukali!? Jaja fest!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No tego to się nie spodziewałem :D Vamos Barca!!!

1

@barcelonaLM nie skreślał bym Bayernu ;)

1

Buffon miał nadzieję, że w końcu uda mu się podnieść upragniony puchar no ale chyba najwyższa pora kończyć karierę bo nie jest mu dane zdobyć ten jedyny puchar którego nie ma. Wcale mi Juve nie jest szkoda :D oby tylko jutro nasza Barca nas nie rozczarowała ;)

9

To Hazard dzisiaj grał? :D kompletnie nie widoczny.

0

@Colon ból do wytrzymania. Jedynie przy wypełnieniu niektórych miejsc był większy ból, ale nic strasznego ;) jeśli mam oceniać w skali to dałbym 3.

0

@Colon posiadam jeden ten co w avatarze ;) i myślę o kolejnym może w tym roku jeszcze zrobię.

0

@FC1899Barca tyle hajsu wydane na danego zawodnika, a i tak większa część z nich zawodzi albo zawodziła. Jak widać nie zawsze opłaca się wydawać tyle hajsu na transfer jednego zawodnika ;)

1

@Coutinho007 ja już rzygam tym Maleńczukiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?