1

Wielki Mistrz Węgier nas ciśnie :D myślałem, że już chłopaki się trochę ogarnęli ale jednak się myliłem ;)

2

Nie rozumiem zachwytów nad Trincao. Gość mnie póki co zupełnie nie przekonuje swoją grą i nie wnosi nic szczególnego do gry. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę miał o nim lepsze zdanie.

1

@zadafcb Braun się nie pierdzieli w tańcu :D hehe

0

@NeroTFP akurat o wodzie święconej nie wspominałem ;) w to akurat nie wierzę :D

7

@NeroTFP niby dlaczego powinien polecieć? Bo mówi prawdę? Bardzo dobrze mówi i oby więcej takich ludzi. Na takie msze mógłbym chodzić, a nie na takie co gadają o polityce albo jakieś nie stworzone historie.

3

@Yosemite no ale, że Dudka nie powołał? :D

0

@Transu96 i co jeszcze? aż tak głupi nie jestem :D

0

@Transu96 nic co by zasługiwało żeby usuwać komentarz ;) no ale ktoś myśli inaczej i widocznie popiera politykę Barto ;)

0

Widzę, że administracja broni Bartomeu jak może od negatywnych komentarzy na jego temat bo usunęła mój komentarz między innymi z nim związany. Chociaż w głównej mierze był on o naszej pięknej polityce transferowej gdzie najlepiej oddać zawodnika za ochłapy niż zrobić taki interes jak chociażby Atletico na Thomasie.

0

Piękny jest ten nowy Coutinho :D

0

Już dawno nie czekałem z taką chęcią i niecierpliwością na nasz mecz jak dzisiaj. Nawet za Valverde i Setiena nie czułem takiej chęci do oglądania jak teraz za Koemana. Chłopaki narobili nadziei po tych dwóch meczach, że szok. Mam nadzieję, że w końcu maszyna zatrybiła i będziemy z każdym meczem szli coraz wyżej aż na sam szczyt jak to było za Pepa czy Enrique :) Vamos!

0

@KmN u mnie to samo. W co nie wejdę na tej stronie to reklama. Strasznie irytujące to jest aż się odechciewa co kolwiek otwierać bo reklama wyskakuje. Dramat!

6

Byle do niedzieli i kolejnego meczu :) w końcu przyjemnie się oglada tą drużynę :)

0

Przecież tu czerwona kartka już przed meczem była ustalona dla Barcelony :D cyrki :D hehehe

0

@Agent005 boli cię wielki Polak rodak? :D to już zacznij usuwać konto bo innej opcji nie widzę jak przyznanie nagrody Lewemu ;)

0

Z Coutinho będziemy zadowoleni coś czuję. Widać od początku, że chce mu się grać i fajnie wychodzi na pozycję, cały czas pokazuje się do grania i biega przede wszystkim. Myślę, że tu akurat też ma duży wpływ brak kibiców bo jak wiemy jeszcze jak grał wcześniej u nas to gwizdy w jego kierunku go zjadły psychicznie i przez to nie mógł pokazać swoich możliwości.

0

Mam nadzieję, że Ansu odpali na dobre w tym sezonie ;)

0

Łooo panie co on wsadził :D

4

Busquets póki co jak dziecko we mgle :D

3

Oddajmy wszystkich za darmo po co nam tacy zawodnicy?! :D stawiam, że spokojnie Luis wsadzi w tym sezonie 25 bramek.

1

Co jak co, ale przykro mi się robi jak widzę Suareza w innych barwach. Życzę mu jak najlepiej bo jest jednym z najlepszych napastników na świecie i nie zasłużył na odejście w takich okolicznościach.

2

Przecież ten karny to był pewniak. Od dłuższego czasu to wisiało w powietrzu, a sędzia czekał na pretekst żeby go podyktować :D ta liga robi się coraz bardziej śmieszna :D

0

@DanielOOL witamy w Hiszpanii :D la cabaret hehehe

1

A ktoś pisał żeby obserwować tego Emersona :D hehehe beka z typa :D

3

Hehehe poszli za ciosem :D jazda z nimi!!!

0

Tym bardziej cieszy ta bramka, że to ten burak casemiro go nie upilnował :D

22

@BarcaInfo strasznie słabe to jest mimo wszystko ;)

0

@VenoM żałosny jesteś ;)

1

@VenoM skoro tak ci przeszkadza Messi to mam nadzieję, że nie będziesz się cieszył po jego bramkach czy wykreowanych sytuacjach. Żal mi takich kibiców jak ty.

0

@VenoM o kim mowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?