Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielki Mistrz Węgier nas ciśnie :D myślałem, że już chłopaki się trochę ogarnęli ale jednak się myliłem ;)
2
Nie rozumiem zachwytów nad Trincao. Gość mnie póki co zupełnie nie przekonuje swoją grą i nie wnosi nic szczególnego do gry. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę miał o nim lepsze zdanie.
1
@zadafcb Braun się nie pierdzieli w tańcu :D hehe
0
@NeroTFP akurat o wodzie święconej nie wspominałem ;) w to akurat nie wierzę :D
7
@NeroTFP niby dlaczego powinien polecieć? Bo mówi prawdę? Bardzo dobrze mówi i oby więcej takich ludzi. Na takie msze mógłbym chodzić, a nie na takie co gadają o polityce albo jakieś nie stworzone historie.
3
@Yosemite no ale, że Dudka nie powołał? :D
0
@Transu96 i co jeszcze? aż tak głupi nie jestem :D
0
@Transu96 nic co by zasługiwało żeby usuwać komentarz ;) no ale ktoś myśli inaczej i widocznie popiera politykę Barto ;)
0
Widzę, że administracja broni Bartomeu jak może od negatywnych komentarzy na jego temat bo usunęła mój komentarz między innymi z nim związany. Chociaż w głównej mierze był on o naszej pięknej polityce transferowej gdzie najlepiej oddać zawodnika za ochłapy niż zrobić taki interes jak chociażby Atletico na Thomasie.
0
Piękny jest ten nowy Coutinho :D
0
Już dawno nie czekałem z taką chęcią i niecierpliwością na nasz mecz jak dzisiaj. Nawet za Valverde i Setiena nie czułem takiej chęci do oglądania jak teraz za Koemana. Chłopaki narobili nadziei po tych dwóch meczach, że szok. Mam nadzieję, że w końcu maszyna zatrybiła i będziemy z każdym meczem szli coraz wyżej aż na sam szczyt jak to było za Pepa czy Enrique :) Vamos!
0
@KmN u mnie to samo. W co nie wejdę na tej stronie to reklama. Strasznie irytujące to jest aż się odechciewa co kolwiek otwierać bo reklama wyskakuje. Dramat!
6
Byle do niedzieli i kolejnego meczu :) w końcu przyjemnie się oglada tą drużynę :)
0
Przecież tu czerwona kartka już przed meczem była ustalona dla Barcelony :D cyrki :D hehehe
0
@Agent005 boli cię wielki Polak rodak? :D to już zacznij usuwać konto bo innej opcji nie widzę jak przyznanie nagrody Lewemu ;)
0
Z Coutinho będziemy zadowoleni coś czuję. Widać od początku, że chce mu się grać i fajnie wychodzi na pozycję, cały czas pokazuje się do grania i biega przede wszystkim. Myślę, że tu akurat też ma duży wpływ brak kibiców bo jak wiemy jeszcze jak grał wcześniej u nas to gwizdy w jego kierunku go zjadły psychicznie i przez to nie mógł pokazać swoich możliwości.
0
Mam nadzieję, że Ansu odpali na dobre w tym sezonie ;)
0
Łooo panie co on wsadził :D
4
Busquets póki co jak dziecko we mgle :D
3
Oddajmy wszystkich za darmo po co nam tacy zawodnicy?! :D stawiam, że spokojnie Luis wsadzi w tym sezonie 25 bramek.
1
Co jak co, ale przykro mi się robi jak widzę Suareza w innych barwach. Życzę mu jak najlepiej bo jest jednym z najlepszych napastników na świecie i nie zasłużył na odejście w takich okolicznościach.
2
Przecież ten karny to był pewniak. Od dłuższego czasu to wisiało w powietrzu, a sędzia czekał na pretekst żeby go podyktować :D ta liga robi się coraz bardziej śmieszna :D
0
@DanielOOL witamy w Hiszpanii :D la cabaret hehehe
1
A ktoś pisał żeby obserwować tego Emersona :D hehehe beka z typa :D
3
Hehehe poszli za ciosem :D jazda z nimi!!!
0
Tym bardziej cieszy ta bramka, że to ten burak casemiro go nie upilnował :D
22
@BarcaInfo strasznie słabe to jest mimo wszystko ;)
0
@VenoM żałosny jesteś ;)
1
@VenoM skoro tak ci przeszkadza Messi to mam nadzieję, że nie będziesz się cieszył po jego bramkach czy wykreowanych sytuacjach. Żal mi takich kibiców jak ty.
0
@VenoM o kim mowa?