Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żyła mistrz :D uwielbiam gościa i te jego wywiady :D
1
Widzę, że w Anglii jeszcze większa patologia z korzystania z varu niż w Hiszpanii. Ewidentny rzut karny należał się Świętym i tu nawet varu nie trzeba było używać żeby to stwierdzić, a i tak użyli i karnego brak...masakra :D
0
@BarcaInfo jutro Lenglet już nie będzie się tak uśmiechał :D obym się mylił :)
2
@Davvd nie ma co nawet porównywać firpo do alby :D firpo jedynie by się nadawał w klubach typu huesca czy cadiz. Jeden z gorszych transferów w historii klubu.
0
@Joe_Barbaro nawet Najman nie miał by z nim szans :D
2
@clyde zdrówka przede wszystkim ;)
0
@socha to jak widać redakcja śpi skoro błędnie podali, że mecz będzie w tvpsport. Chyba hajs z reklam uderzył do głowy ;)
0
@socha ja myślę, że tu tvp dało ciała. Ale każdy kibic zawsze powinien sobie poradzić i na własną rękę poszukać transmisji chociażby w necie i to wcale nie jest trudne ;)
9
@socha teraz to niech sobie w **** wsadzą ;)
0
@jakub1906 też tak myślę że skończą na 3-4 miejscu.
0
@elmayakos niby tak, ale patrząc na to co grają inni to wątpię, że City to odda ;)
6
City już mistrza nie odda. Większość faworytów już puchnie, a City w mega formie.
1
Psg gładko z nami pociśnie. Tym bardziej, że będą chcieli się zemścić za pamiętną remontade. Ale już jakoś chyba przywykłem do tych upokorzeń.
2
Lenglet po sezonie eloooo!!
0
@Janiama no patrząc na jego ostatnie poczynania można powiedzieć, że lekki postęp w jego grze był widoczny. Liczę na to, że po tym meczu zamknie mi usta i w końcu zacznie grać tak jak to ludzie oczekują od niego.
2
@cules100pro końcówka rozwaliła system :D aż żonę prawie obudziłem ze śmiechu :D
0
@LuisSalvano jak widać Bartomeu to był koń trojański w zarządzie klubu. Wszystko rozje..ł w drobny mak.
14
No, ale po co nam Suarez?? Jak można było oddać za frajer takiego napastnika to nigdy tego nie zrozumiem.
1
Ale Racic to wsadził.
0
@lukaszbarca15 tak zwany handicap ;)
0
Przynajmniej tak się zapisze w historii klubu :D
0
@barcelonaLM a koń zwalony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Barca klub mem!!! Jakich ja czasów dożyłem kurła :(
1
Hehehe pier.... wyłączam idę pod prysznic bo muszę zmyć z siebie te brudy z dzisiejszego meczu :D
0
@szymonekk firpo również ;)
0
Panie Holender ściągaj już tego trinkiego bo szkoda nerwów.
0
Ale ten firpo jest strasznie irytujący.
0
Eibar prowadzi z Atletico :)
0
Hehehehe cyrk kurła :D przed strzałem już wiedziałem, że go złapie :D
0
Uuu trinkao wyciągnął wnioski z pierwszego strzału i nawet mu ładnie siadła tym razem :D