0

Żyła mistrz :D uwielbiam gościa i te jego wywiady :D

1

Widzę, że w Anglii jeszcze większa patologia z korzystania z varu niż w Hiszpanii. Ewidentny rzut karny należał się Świętym i tu nawet varu nie trzeba było używać żeby to stwierdzić, a i tak użyli i karnego brak...masakra :D

0

@BarcaInfo jutro Lenglet już nie będzie się tak uśmiechał :D obym się mylił :)

2

@Davvd nie ma co nawet porównywać firpo do alby :D firpo jedynie by się nadawał w klubach typu huesca czy cadiz. Jeden z gorszych transferów w historii klubu.

0

@Joe_Barbaro nawet Najman nie miał by z nim szans :D

2

@clyde zdrówka przede wszystkim ;)

0

@socha to jak widać redakcja śpi skoro błędnie podali, że mecz będzie w tvpsport. Chyba hajs z reklam uderzył do głowy ;)

0

@socha ja myślę, że tu tvp dało ciała. Ale każdy kibic zawsze powinien sobie poradzić i na własną rękę poszukać transmisji chociażby w necie i to wcale nie jest trudne ;)

9

@socha teraz to niech sobie w **** wsadzą ;)

0

@jakub1906 też tak myślę że skończą na 3-4 miejscu.

0

@elmayakos niby tak, ale patrząc na to co grają inni to wątpię, że City to odda ;)

6

City już mistrza nie odda. Większość faworytów już puchnie, a City w mega formie.

1

Psg gładko z nami pociśnie. Tym bardziej, że będą chcieli się zemścić za pamiętną remontade. Ale już jakoś chyba przywykłem do tych upokorzeń.

2

Lenglet po sezonie eloooo!!

0

@Janiama no patrząc na jego ostatnie poczynania można powiedzieć, że lekki postęp w jego grze był widoczny. Liczę na to, że po tym meczu zamknie mi usta i w końcu zacznie grać tak jak to ludzie oczekują od niego.

2

@cules100pro końcówka rozwaliła system :D aż żonę prawie obudziłem ze śmiechu :D

0

@LuisSalvano jak widać Bartomeu to był koń trojański w zarządzie klubu. Wszystko rozje..ł w drobny mak.

14

No, ale po co nam Suarez?? Jak można było oddać za frajer takiego napastnika to nigdy tego nie zrozumiem.

1

Ale Racic to wsadził.

0

@lukaszbarca15 tak zwany handicap ;)

0

Przynajmniej tak się zapisze w historii klubu :D

0

@barcelonaLM a koń zwalony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Barca klub mem!!! Jakich ja czasów dożyłem kurła :(

1

Hehehe pier.... wyłączam idę pod prysznic bo muszę zmyć z siebie te brudy z dzisiejszego meczu :D

0

@szymonekk firpo również ;)

0

Panie Holender ściągaj już tego trinkiego bo szkoda nerwów.

0

Ale ten firpo jest strasznie irytujący.

0

Eibar prowadzi z Atletico :)

0

Hehehehe cyrk kurła :D przed strzałem już wiedziałem, że go złapie :D

0

Uuu trinkao wyciągnął wnioski z pierwszego strzału i nawet mu ładnie siadła tym razem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?