Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Barca1992 i bardzo dobrze. Najwyższy czas żeby się obudzić i walczyć o swoje bo nie długo nie będzie o co walczyć. Mam nadzieję, że świat się powoli budzi i ludzie widzą, że robią nas ewidentnie w choooja!
4
@kubix05 ile ja bym dał żeby takie zimy wróciły do Polski. Piękny klimat i ten śnieg skrzypiący pod nogami przy siarczystych mrozach :)
0
Jest i Riqui :D
1
Umtiti :D niech on odejdzie z tego klubu jak najszybciej.
0
Kubacki nie ta psycha co Stoch. Nie ma mocnych na nas w tym roku :D
0
Schalke może w końcu wygra :D
8
@DanielOOL po twoim komentarzu nie widać, żeby cię to wzruszyło.
0
@horang boli cię wielki Polak rodak? To chyba normalne, że jako lider drużyny stara się robić co może.
1
@DonMatteo901 feministki zaorane konkretnie :D
0
Lenglet najlepszy obrońca w historii Barcelony!!!
0
@Rust_Cohle a ty wierzysz w drugie życie?
0
@Rust_Cohle niby w czym to przeszkadza??
1
I jak tu nie wierzyć w karmę panie Granerud ;)
0
@Mroziu dokładnie ;) jedynie siłą mogą nas do tego zmusić, a i tak się nie damy!!
0
@Sandu! morawiecki go zachęcił :D zbyt dużo tv! ;)
3
Hehehe Barcelona gra na czas ja jebie jakich ja czasów dożyłem :D
0
Nie no my tu kompletu pkt nie zdobędziemy bo zaraz nam huesca wsadzi.
0
Griezman zakończy ten mecz ;)
0
Co ten Braithwaite robi jeszcze na boisku!? Człowiek duch :D
3
Niech ktoś powie rudemu, że może zrobić 5 zmian w meczu.
0
Już zapomniałem, że Braithwaite jest na boisku :D niech on już go zdejmie.
3
Zielińskiemu chyba coś jednak się przestawiło :D
17
Mam nadzieję, że w środę po skokach tytuły nagłówków będą brzmiały " Trzej Królowie na podium" ;)
1
Norbi jakby taki trochę porobiony :D
0
@Transu96 mnie się tam podoba mem :D
0
@tristan87 ten wąs nie jedną....yyyy fajny wąsik Roberto :D
1
@NeroTFP jak do tego doszło nie wiem :D
1
Ależ się Pedri z Messim pięknie rozumie :)
1
Lenglet zaczyna naprawiać swoje błędy z poprzednich meczy :D
0
I tu karnego nie ma??? Dramat