5

@Barca1992 i bardzo dobrze. Najwyższy czas żeby się obudzić i walczyć o swoje bo nie długo nie będzie o co walczyć. Mam nadzieję, że świat się powoli budzi i ludzie widzą, że robią nas ewidentnie w choooja!

4

@kubix05 ile ja bym dał żeby takie zimy wróciły do Polski. Piękny klimat i ten śnieg skrzypiący pod nogami przy siarczystych mrozach :)

0

Jest i Riqui :D

1

Umtiti :D niech on odejdzie z tego klubu jak najszybciej.

0

Kubacki nie ta psycha co Stoch. Nie ma mocnych na nas w tym roku :D

0

Schalke może w końcu wygra :D

8

@DanielOOL po twoim komentarzu nie widać, żeby cię to wzruszyło.

0

@horang boli cię wielki Polak rodak? To chyba normalne, że jako lider drużyny stara się robić co może.

1

@DonMatteo901 feministki zaorane konkretnie :D

0

Lenglet najlepszy obrońca w historii Barcelony!!!

0

@Rust_Cohle a ty wierzysz w drugie życie?

0

@Rust_Cohle niby w czym to przeszkadza??

1

I jak tu nie wierzyć w karmę panie Granerud ;)

0

@Mroziu dokładnie ;) jedynie siłą mogą nas do tego zmusić, a i tak się nie damy!!

0

@Sandu! morawiecki go zachęcił :D zbyt dużo tv! ;)

3

Hehehe Barcelona gra na czas ja jebie jakich ja czasów dożyłem :D

0

Nie no my tu kompletu pkt nie zdobędziemy bo zaraz nam huesca wsadzi.

0

Griezman zakończy ten mecz ;)

0

Co ten Braithwaite robi jeszcze na boisku!? Człowiek duch :D

3

Niech ktoś powie rudemu, że może zrobić 5 zmian w meczu.

0

Już zapomniałem, że Braithwaite jest na boisku :D niech on już go zdejmie.

3

Zielińskiemu chyba coś jednak się przestawiło :D

17

Mam nadzieję, że w środę po skokach tytuły nagłówków będą brzmiały " Trzej Królowie na podium" ;)

1

Norbi jakby taki trochę porobiony :D

0

@Transu96 mnie się tam podoba mem :D

0

@tristan87 ten wąs nie jedną....yyyy fajny wąsik Roberto :D

1

@NeroTFP jak do tego doszło nie wiem :D

1

Ależ się Pedri z Messim pięknie rozumie :)

1

Lenglet zaczyna naprawiać swoje błędy z poprzednich meczy :D

0

I tu karnego nie ma??? Dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?