Mareeek2050
Dołączył/a: marzec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamilos84 No i urwał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ranger3120 innego zachowania po tym narodzie nie można się spodziewać ;)
0
@Rewolucja123 tylko, że przy tej akcji nie było bramki tak jak to pokazuje ten filmik...a szkoda bo akcja piękna.
0
@barcelonaLM czyżby dostał urlop od moderacji? :D
0
Pytanie do ludzi którzy grają na fortunie. O co chodzi z "bonusem od depozytu 100%"?? Spełniłem wszystkie warunki i żadnego zwrotu jeszcze nie dostałem.
0
Aktywacja bonusu
Bonus aktywowany
1
Wpłata
Doładowanie konta - 70.00 Zł
2
Pierwszy zakład
Pierwszy zakład postawiony
3
Pozostały obrót
Zakłady na kwotę 88.00 Zł postawione
4
Wypłata bonusu
1. część wypłacona - 10.00 Zł
2. część wypłacona - 40.00 Zł
Od pkt 1-3 jest wszystko na zielono. O co chodzi z tą wypłatą bonusu pkt 4??
1
Hehehehe paranoja :D
1
Ale ten Garcia jest cienki w obronie.
3
@Dojaar i żeby do Polski nigdy ten chory wirus nie doszedł.
0
I co tym razem nie było karnego?? :D ale beka z sędziów :D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Ronmes przecież był kontakt. Może i szukał karnego w tej sytuacji no, ale zachowanie obrońcy też nie do końca rozważne. Większość sędziów by takie coś gwizdnęła.
0
Przecież to jest ewidentny rzut karny.
1
@Gaucho po jakiego uja on tą piłkę musną? Bardziej mnie irytuje zachowanie gościa w białej koszulce. Być może była możliwość wznowienia gry i dobrej okazji dla nich więc chciał szybko wznowić grę. Dla mnie frajerem w tej sytuacji jest gość w białym trykocie. Karma szybko go dopadła ;)
2
@kamilo0066 a przecież w Anglii niby sobie z tym poradzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Chakalaka skąd ty możesz wiedzieć na ile możliwości zagrali???
2
@FC1899Barca chyba bardziej nasrane w głowie.
1
@Chakalaka to już wiemy do kogo idą pieniążki z reklam na la bambie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@macio_944 bez przesady :D
6
Komentarz usunięty
1
@barcelonaLM chyba jednak jest na stadionie bo kamera uchwyciła jakiegoś rudego gościa w okularach jak w tel siedział zaraz po strzelonej bramce :D
2
@Chakalaka ty to dobry as jesteś :D widać, że lubisz być w centrum uwagi. Te twoje prowokacje chociażby świadczą o tym.
0
Komentarz usunięty
2
@Chakalaka gdzie ty tu widziałeś znakomite trafienie? :D Błąd bramkarza nic więcej. Przecież ten strzał to by Karius w zęby złapał.
0
@Chakalaka im mniej będziesz wiedział tym lepiej będziesz spał.
0
@Chakalaka nie będę pisał kim jesteś bo banicję dostanę.
0
@Chakalaka mam nadzieję, że jednak Wisła zrobi niespodziankę. Na przekór tobie oczywiście ;) nie jestem kibicem obu tych drużyn, ale przez to że nie darzę cię sympatią niech wygra Wisła.
1
@msmsms widzę, że z usunięcia kanału sportowego cieszą się głównie osoby które popierają homoseksualizm :D beka z was. Macie swoją chwilę, że możecie się nacieszyć.
10
Polacy kolejny raz zdobywają Moskwę :) to się Władek wku*wi :D
0
@Mizander je*ac lasy to przez lasy.
2
Piękny dublecik ustrzeliła Barca w meczu z Bawarczykami.
Po raz pierwszy w historii LM nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę rywala....DRAMAT to mało powiedziane.
No i do tego przegraliśmy 3 mecz z rzędu na swoim podwórku w europejskich pucharach.
Camp Nou niegdyś twierdza i postrach europejskich klubów, a na dzień dzisiejszy leje nas większość Europy. I w sumie dosłownie z nas leją wszyscy bo staliśmy się pośmiewiskiem i klubem memem.
Aż smutne jak nisko upadliśmy w tak krótkim czasie, a co najgorsze to raczej nie zapowiada się na szybki powrót do tych pięknych czasów. Przykro się na to wszystko patrzy, ale mimo tego to nie przestanę wierzyć w ten klub i nadal będę kochał go aż po grób i dumnie będę nosił dziarę herbu mojej ukochanej drużyny. Visca el Barca!