1

@Kamilos84 No i urwał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ranger3120 innego zachowania po tym narodzie nie można się spodziewać ;)

0

@Rewolucja123 tylko, że przy tej akcji nie było bramki tak jak to pokazuje ten filmik...a szkoda bo akcja piękna.

0

@barcelonaLM czyżby dostał urlop od moderacji? :D

0

Pytanie do ludzi którzy grają na fortunie. O co chodzi z "bonusem od depozytu 100%"?? Spełniłem wszystkie warunki i żadnego zwrotu jeszcze nie dostałem.

0
Aktywacja bonusu
Bonus aktywowany

1
Wpłata
Doładowanie konta - 70.00 Zł

2
Pierwszy zakład
Pierwszy zakład postawiony

3
Pozostały obrót
Zakłady na kwotę 88.00 Zł postawione

4
Wypłata bonusu
1. część wypłacona - 10.00 Zł

2. część wypłacona - 40.00 Zł

Od pkt 1-3 jest wszystko na zielono. O co chodzi z tą wypłatą bonusu pkt 4??

1

Hehehehe paranoja :D

1

Ale ten Garcia jest cienki w obronie.

3

@Dojaar i żeby do Polski nigdy ten chory wirus nie doszedł.

0

I co tym razem nie było karnego?? :D ale beka z sędziów :D

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Ronmes przecież był kontakt. Może i szukał karnego w tej sytuacji no, ale zachowanie obrońcy też nie do końca rozważne. Większość sędziów by takie coś gwizdnęła.

0

Przecież to jest ewidentny rzut karny.

1

@Gaucho po jakiego uja on tą piłkę musną? Bardziej mnie irytuje zachowanie gościa w białej koszulce. Być może była możliwość wznowienia gry i dobrej okazji dla nich więc chciał szybko wznowić grę. Dla mnie frajerem w tej sytuacji jest gość w białym trykocie. Karma szybko go dopadła ;)

2

@kamilo0066 a przecież w Anglii niby sobie z tym poradzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Chakalaka skąd ty możesz wiedzieć na ile możliwości zagrali???

2

@FC1899Barca chyba bardziej nasrane w głowie.

1

@Chakalaka to już wiemy do kogo idą pieniążki z reklam na la bambie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@macio_944 bez przesady :D

6

Komentarz usunięty

1

@barcelonaLM chyba jednak jest na stadionie bo kamera uchwyciła jakiegoś rudego gościa w okularach jak w tel siedział zaraz po strzelonej bramce :D

2

@Chakalaka ty to dobry as jesteś :D widać, że lubisz być w centrum uwagi. Te twoje prowokacje chociażby świadczą o tym.

0

Komentarz usunięty

2

@Chakalaka gdzie ty tu widziałeś znakomite trafienie? :D Błąd bramkarza nic więcej. Przecież ten strzał to by Karius w zęby złapał.

0

@Chakalaka im mniej będziesz wiedział tym lepiej będziesz spał.

0

@Chakalaka nie będę pisał kim jesteś bo banicję dostanę.

0

@Chakalaka mam nadzieję, że jednak Wisła zrobi niespodziankę. Na przekór tobie oczywiście ;) nie jestem kibicem obu tych drużyn, ale przez to że nie darzę cię sympatią niech wygra Wisła.

1

@msmsms widzę, że z usunięcia kanału sportowego cieszą się głównie osoby które popierają homoseksualizm :D beka z was. Macie swoją chwilę, że możecie się nacieszyć.

10

Polacy kolejny raz zdobywają Moskwę :) to się Władek wku*wi :D

0

@Mizander je*ac lasy to przez lasy.

2

Piękny dublecik ustrzeliła Barca w meczu z Bawarczykami.

Po raz pierwszy w historii LM nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę rywala....DRAMAT to mało powiedziane.

No i do tego przegraliśmy 3 mecz z rzędu na swoim podwórku w europejskich pucharach.

Camp Nou niegdyś twierdza i postrach europejskich klubów, a na dzień dzisiejszy leje nas większość Europy. I w sumie dosłownie z nas leją wszyscy bo staliśmy się pośmiewiskiem i klubem memem.
Aż smutne jak nisko upadliśmy w tak krótkim czasie, a co najgorsze to raczej nie zapowiada się na szybki powrót do tych pięknych czasów. Przykro się na to wszystko patrzy, ale mimo tego to nie przestanę wierzyć w ten klub i nadal będę kochał go aż po grób i dumnie będę nosił dziarę herbu mojej ukochanej drużyny. Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?