MarekKonrad
Dołączył/a: luty 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie to nie ma nic wspólnego z naturą. Są ludzie, którzy mają żony i dzieci a mimo to są pedofilami. Nie można tłumaczyć gwałcenia małych dzieci tym, że komuś się chcę ruchać.
0
Nigdy nie mówiłem, że Arthur to nowy Xavi i wiem, że Busi to świetny piłkarz ale w meczach, w których tempo jest tak wysokie nie radzi sobie za dobrze a już szczególnie gdy gra z Rakiticem który też szybkością nie grzeszy. Dlatego liczyłem na jakąś szybszą korektę w środku pola, na wpuszczenie za jednego z nich zawodnika, który uspokoi grę ale też powalczy i pobiega.
0
Mógł na przykład szybciej zareagować na to co się dzieje na boisku. Widać było, że Busquets i Rakitic nie nadążają i nie kontrolują środka pola i że w ataku też brakuje błysku, i co? Arthur wchodzi w 75min kiedy było już 3:0, dodatkowo za jedynego pomocnika, który coś robił w tym meczu. Malcom pojawia się na boisku dopiero przy wyniku 4:0. Ogólnie bardzo mnie denerwuje to w jaki sposób Malcom jest traktowany przez Valverde bo jest jedynym sensownym zmiennikiem w ataku a nic nie gra przez jakieś widzi mi się trenera.
1
Ludzie tutaj na La Rambli nie lubią też gdy zespół drugi rok z rzędu błaźni się w Lidze Mistrzów i odpada mając trzy bramkowe prowadzenie.
0
Dodam tylko, że Messiego zatrzymał wtedy Matip a nie Van Dijk.
1
Akurat Gomes w tym meczu gorzej niż Busquets by nie zagrał ;d
0
Zagraliśmy tragiczne spotkanie. Nasza taktyka polegała na tym, że podajemy piłkę Messiemu(sytuacja kiedy Alba może strzelać i wycofuje do Messiego to komedia po prostu) a on albo strzeli sam albo zagra super podanie, które jak zwykle zmarnuje Suarez.
Pomoc nie istniała, graliśmy dzisiaj na 3 pomocników z czego tylko
jeden - Vidal pokazał waleczność, wolę walki, agresję. Busquets to zagrał taki mecz, że hej. Drugi najgorszy na boisku po Jordim Albie, który zawalił nam 2 bramki i miał chyba 99% niedokładnych zagrań.
Tak jak rok temu mam jednak nadzieję, że za rok z lekko zmienioną pierwszą 11 i oczywiście nowym trenerem pójdzie nam znacznie lepiej.
1
Może gdybyśmy mieli pomocników, którzy poruszają się szybciej niż żółwie i wykazują jakąś wolę walki to wyglądało by inaczej(nie licząc Vidala).
14
,,A kim jest Messi, żeby się go obawiać?" :)
https://x.com/perchal/status/1122626056392007682
0
Akurat w tym sezonie to Lewandowski też marnuje dużo setek.
0
Chiellini XD
1
Za coś takiego powinni dawać żółte kartki.
1
Szkoda mi PSG bo uważam, że zagrali na prawdę dobry mecz. Zdominowali przeciwników, fajnie rozgrywali i po prostu byli według mnie dzisiaj zdecydowanie lepsi niż beznadziejne United. Koniec końców zdecydowały jednak błędy indywidualne, bo to podanie Kehrera i ,,świetna" interwencja Buffona to zagrania, które na takim poziomie nie mają prawa się zdarzyć.
0
Nie wiem czy chodzi Ci o sytuację z wczorajszego meczu, jeśli nie to tutaj mam taki filmik:
0
No ja też nie ;d
3
Po co Zieliński stoi w tym murze jak nawet nie podskoczy mimo tego, że piłka leci minimalnie nad jego głową.
4
Ter Stegen kolejna świetna interwencja ale i tak są idioci którzy powiedzą, że wpuszcza każdy strzał w światło bramki.
0
Mam nadzieję, że nie o Masipa chodzi bo on ma 30 lat.
0
O czym ty w ogóle mówisz człowieku?
0
xD
17
Hahaha, czaicie City przez $ bo przecież to jedyny klub, który wydaje pieniądzę.
0
Może dlatego, że zawodnik Marsylii w poprzednim sezonie w 35 meczach strzelił 22 bramki i zanotował 11 asyst?
0
Pique jak chce sobie grać na napastniku to niech do Barcelony B albo juniorów wrzucą.
0
Nasz środek pola w akcji na 3-1 w ogóle nie brał udziału w grze obronnej, po prostu stali i patrzyli jak typ sobie biegnie z piłką.
0
Nie ma za co kumpel ;d
1
Wydaje mi się, że można też za pomocą dedykowanej aplikacji od producenta ale nwm jakiej bo nie posiadam laptopa.
2
Możesz trzymać klawisz FN i wtedy wciskać klawisze F1,F2,F3 normalnie albo przestawić to w BIOSIE. Żeby to zrobić wchodzisz w BIOS, znajdujesz opcję Action Keys Mode, wybierasz ją i zaznaczasz Disable.Powinno pomóc ;d
0
Dzięki za odpowiedź. Wyniki mi takie same wyszły to powinno być dobrze.
0
Hejka byłby może ktoś tak miły i pomógł w zadaniu (przykład b) bo nie wiem czy dobrze policzyłem?
https://zapodaj.net/6cc99cb2ea3ba.png.html
2
Możesz wrzucać swoich.