0

Nie to nie ma nic wspólnego z naturą. Są ludzie, którzy mają żony i dzieci a mimo to są pedofilami. Nie można tłumaczyć gwałcenia małych dzieci tym, że komuś się chcę ruchać.

0

Nigdy nie mówiłem, że Arthur to nowy Xavi i wiem, że Busi to świetny piłkarz ale w meczach, w których tempo jest tak wysokie nie radzi sobie za dobrze a już szczególnie gdy gra z Rakiticem który też szybkością nie grzeszy. Dlatego liczyłem na jakąś szybszą korektę w środku pola, na wpuszczenie za jednego z nich zawodnika, który uspokoi grę ale też powalczy i pobiega.

0

Mógł na przykład szybciej zareagować na to co się dzieje na boisku. Widać było, że Busquets i Rakitic nie nadążają i nie kontrolują środka pola i że w ataku też brakuje błysku, i co? Arthur wchodzi w 75min kiedy było już 3:0, dodatkowo za jedynego pomocnika, który coś robił w tym meczu. Malcom pojawia się na boisku dopiero przy wyniku 4:0. Ogólnie bardzo mnie denerwuje to w jaki sposób Malcom jest traktowany przez Valverde bo jest jedynym sensownym zmiennikiem w ataku a nic nie gra przez jakieś widzi mi się trenera.

1

Ludzie tutaj na La Rambli nie lubią też gdy zespół drugi rok z rzędu błaźni się w Lidze Mistrzów i odpada mając trzy bramkowe prowadzenie.

0

Dodam tylko, że Messiego zatrzymał wtedy Matip a nie Van Dijk.

1

Akurat Gomes w tym meczu gorzej niż Busquets by nie zagrał ;d

0

Zagraliśmy tragiczne spotkanie. Nasza taktyka polegała na tym, że podajemy piłkę Messiemu(sytuacja kiedy Alba może strzelać i wycofuje do Messiego to komedia po prostu) a on albo strzeli sam albo zagra super podanie, które jak zwykle zmarnuje Suarez.
Pomoc nie istniała, graliśmy dzisiaj na 3 pomocników z czego tylko
jeden - Vidal pokazał waleczność, wolę walki, agresję. Busquets to zagrał taki mecz, że hej. Drugi najgorszy na boisku po Jordim Albie, który zawalił nam 2 bramki i miał chyba 99% niedokładnych zagrań.
Tak jak rok temu mam jednak nadzieję, że za rok z lekko zmienioną pierwszą 11 i oczywiście nowym trenerem pójdzie nam znacznie lepiej.

1

Może gdybyśmy mieli pomocników, którzy poruszają się szybciej niż żółwie i wykazują jakąś wolę walki to wyglądało by inaczej(nie licząc Vidala).

14

,,A kim jest Messi, żeby się go obawiać?" :)
https://x.com/perchal/status/1122626056392007682

0

Akurat w tym sezonie to Lewandowski też marnuje dużo setek.

0

Chiellini XD

1

Za coś takiego powinni dawać żółte kartki.

1

Szkoda mi PSG bo uważam, że zagrali na prawdę dobry mecz. Zdominowali przeciwników, fajnie rozgrywali i po prostu byli według mnie dzisiaj zdecydowanie lepsi niż beznadziejne United. Koniec końców zdecydowały jednak błędy indywidualne, bo to podanie Kehrera i ,,świetna" interwencja Buffona to zagrania, które na takim poziomie nie mają prawa się zdarzyć.

0

Nie wiem czy chodzi Ci o sytuację z wczorajszego meczu, jeśli nie to tutaj mam taki filmik:

0

No ja też nie ;d

3

Po co Zieliński stoi w tym murze jak nawet nie podskoczy mimo tego, że piłka leci minimalnie nad jego głową.

4

Ter Stegen kolejna świetna interwencja ale i tak są idioci którzy powiedzą, że wpuszcza każdy strzał w światło bramki.

0

Mam nadzieję, że nie o Masipa chodzi bo on ma 30 lat.

0

O czym ty w ogóle mówisz człowieku?

0

xD

17

Hahaha, czaicie City przez $ bo przecież to jedyny klub, który wydaje pieniądzę.

0

Może dlatego, że zawodnik Marsylii w poprzednim sezonie w 35 meczach strzelił 22 bramki i zanotował 11 asyst?

0

Pique jak chce sobie grać na napastniku to niech do Barcelony B albo juniorów wrzucą.

0

Nasz środek pola w akcji na 3-1 w ogóle nie brał udziału w grze obronnej, po prostu stali i patrzyli jak typ sobie biegnie z piłką.

0

Nie ma za co kumpel ;d

1

Wydaje mi się, że można też za pomocą dedykowanej aplikacji od producenta ale nwm jakiej bo nie posiadam laptopa.

2

Możesz trzymać klawisz FN i wtedy wciskać klawisze F1,F2,F3 normalnie albo przestawić to w BIOSIE. Żeby to zrobić wchodzisz w BIOS, znajdujesz opcję Action Keys Mode, wybierasz ją i zaznaczasz Disable.Powinno pomóc ;d

0

Dzięki za odpowiedź. Wyniki mi takie same wyszły to powinno być dobrze.

0

Hejka byłby może ktoś tak miły i pomógł w zadaniu (przykład b) bo nie wiem czy dobrze policzyłem?
https://zapodaj.net/6cc99cb2ea3ba.png.html

2

Możesz wrzucać swoich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?