MarekKonrad
Dołączył/a: luty 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama Zadaniem trenera jest to żeby z grupy zawodników, których już posiada + tych którzy wzmocnią drużynę stworzyć dobrze funkcjonujący zespół. Valverde dostał bardzo dobrą bądź jedną z najlepszych grup piłkarzy w Europie, co roku transfer jakiegoś kozaka i ulepił z tego za przeproszeniem gówno. Nie posiadamy obecnie żadnego stylu gry, tożsamości. Gramy wolno i nudno. Trener nie rozwinął żadnego z naszych zawodników.Nie poprawił się żaden element naszej gry, dosłownie żaden a pogorszyło się ich wiele, zaczynając od beznadziejnie grającej defensywy po bezbarwny środek pola. Argument, że nie ma Xaviego czy Neymara też genialny. Inne zespoły też takich zawodników nie mają bądź nigdy nie miały i jakoś potrafią grać świetnie i z jakimś określonym stylem. Podsumowując, trzeba się pożegnać z Valverde(teraz albo na koniec sezonu) i zatrudnić kogoś kto wyciągnie z tej ekipy 100% i narzuci jakiś swój styl, bo jak dla mnie to możemy grać nawet z kontry ale żebyśmy mieli jakiś pomysł na grę.
2
@Bernard777 No tak bo Messi to jakiś wyższy byt, któremu trzeba składać ofiary i czcić a nie wchodzić z nim w dyskusje :)
0
@Kapitan hawk Widziałem tę wymianę zdań i uważam że jeżeli on dostał bana to Ty też powinieneś, dziwna sprawa no ale cóż.
3
@AlvaroHanso Jaki jest cel niektórych twoich wpisów, jak ten niżej np.? Lubisz denerwować ludzi słabym trollingiem czy po prostu robić z siebie pajaca w internecie?
0
@LuisSalvano Od siebie dodam, że na początku też myślałem że auto tune to zabawka dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o rapowaniu/śpiewaniu ale powiem Ci, że z czasem się do niego nawet przekonałem. Teraz uważam, że jeżeli jest używany przez kogoś kto potrafi się nim fajnie posługiwać i nie przesadzać z nim za bardzo to na prawdę może się przydać w nadaniu nucie bardzo fajnego brzmienia.
1
@Mario96w Ulubiona chyba Dean Martin - Let It Snow, takiej która by mnie drażniła nie ma ;d
0
@JimMorrisonFCB No z tym się akurat zgadzam bo Nelson jest bardzo nieregularny.
1
@VenoM Naaajak, w końcu idealnie rozpracował rywala dzisiaj.
0
@JimMorrisonFCB Nie chce mu niczego odbierać ani umniejszać ale tego się wymaga od zawodnika Barcelony kiedy gramy przeciwko 17 drużynie ligi.
2
@Klimach fan Nie wiem w czym problem. Strona jest poświęcona klubowi piłkarskiemu ale La Rambla to dział, w którym można pisać o wszystkim. Mi się osobiście przyjemnie czytało wspomniane np. opisy bohaterów komiksów. Poza tym kiedy rozgrywamy mecz prawie wszystkie wpisy są z nim związane, a kiedy nie ma ciekawych spotkań to ludzie piszą o innych rzeczach.
Chociaż z tym, że ostatnio zrobiło się małe rakowisko się zgadzam. Od czytania niektórych dyskusji normalnie człowieka wykręca ;d
5
Chłop czysto zabiera Arthurowi piłkę a ten pajac mu żółtą kartkę daje xD
0
Ciężko się gra bo po pierwsze gramy na stojąco a po drugie mamy paraolimpijczyka z przodu, który ma problem z przyjęciem jakiegokolwiek podania.
5
@Skaramuczi Jego drużyny przynajmniej posiadają jakiś konkretny styl, schematy i grają według taktyki, którą narzucił im trener a nie tak jak u nas z taktyką rodem z lekcji wf-u , czyli macie piłkę i sobie kopcie.
0
@VenoM Może ludzie kierują się tym, że jeżeli Valverde przez 3 lata u nas nic nie stworzył to inny w pół roku też nie da rady? Chyba jedyne wytłumaczenie ;d
0
To jest niesamowite, że trener który przez 3 lata nie poprawił żadnego elementu naszej gry, dodatkowo nie wprowadzając do niej niczego nowego nadal tu pracuje.
3
@bartekmess Widać, że go dupa zabolała po tej wypowiedzi Oblaka ;d
0
@Danny Gaucho Tutaj na przykład znalazłem info, że chodziło o bramki, które strzelili.
https://x.com/jacopopiotto/status/629266325035188224
0
@Sajonara Totalna bzdura według mnie. Niemożliwe, że stracili tylko 23 bramki.
1
@msmsms Serial na pewno obejrzę bo gry były świetne, a książki jak na razie też mi się bardzo przyjemnie czyta. Sugerując się zdjęciami i trailerami można powiedzieć, że wygląda to dobrze/bardzo dobrze ale nie podoba mi się parę szczegółów np. zbroję Nilfgaardczyków. Nie wiem kto zaakceptował tak beznadziejny design.Aktor grający Geralta też trochę zbyt dopakowany jak dla mnie. No i może się trochę czepiam ale fakt, że ludność słowiańska składa się z czarnoskórych, Hindusów i Azjatów trochę psuje mi klimat.
https://i0.wp.com/www.farfarawaysite.com/section/witcher/gallery1/hires/24.jpg?w=1084
http://www.farfarawaysite.com/section/witcher/gallery1/hires/26.jpg
20
@krzychu1526 Przecież to jest komiczne. Chłop wrzuca żartobliwego tweeta skierowanego do swojego KOLEGI z zespołu i dostaje karę finansową.
0
@pyku91 https://x.com/sernique_/status/1190342080528310273
O to Ci chodzi?
0
XD Levante w 8 minut mogło tak naprawdę strzelić z 5 bramek ale taki Busquets wyjdzie i powie, że wynik za wysoki.
2
Wiadomo, że to piłka nożna i porażki nawet ze znacznie słabszymi przeciwnikami można wytłumaczyć, no ale nie można wytłumaczyć tego, że zespół którego podstawowa 11 jest warta tyle co nasz jeden, góra dwóch piłkarzy kontroluje grę i stwarza okazję za okazją a nasi piłkarze sobie grają na stojąco.
3
@KamQiX Dokładnie, dzisiaj już było widać progres bo na trudnym terenie jakim jest Estadio Ciudad de Valencia dostaliśmy tylko 3 bramki.
0
Busquets to chyba wszedł żeby naszym się jeszcze trudniej grało. Chłop co sabotuje to ja nawet nie.
0
@Nihas Chodzi mi akurat o te konkretne wykonanie kolego ale myśl sobie co chcesz.
0
@kuz To jest fenomen, że chłopy wychodzą, odstawiają taką chuyoze i zgarniają za to kasę. Tak jakbym wyszedł na scenę i sobie gadał do mikrofonu.
4
@xJLx Ja po ostatnim stwierdziłem, że wolę oglądać za darmo niż mieć problem z uruchomieniem transmisji, za którą zapłaciłem ;d
0
@Transu96 Jak już wszyscy proszą to ja tez poproszę ;d
3
@Jarema2000 Na wykresie jest napisane, że w przypadku Barcelony i Realu wykluczone są inne sekcje.