3

@zakazskretuwlewo JEŻELI przejdzie to kibica to ze mnie nie zrobi, ale ich mecze na pewno będę częściej oglądał.

4

@PatrykGhost On raczej krytykuje osoby, które myślą w taki sposób, przeczytaj jeszcze raz tylko ze zrozumieniem.

1

@PatrychoO 2/2 razy Manchester City, chyba już wszystko jasne.

1

@LukaszJ Ilu to już piłkarzy miała potężna, fizyczna premier league zweryfikować? Salah, Kante, David Silva, Sterling, Aguero, Jesus a jakoś ta weryfikacja nigdy nie nastąpiła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 dame yo


0

@Triv44 Kiepsko to może nie ale Lyon też swoje szanse miał i to całkiem niezłe.

0

@AnnaMarianna ,,Chodzą po ulicach z dupami na wierzchu i mają prentensje że faceci je fotografują" xDD skąd się tacy ludzie biorą.

0

@DonMatteo901 Ja nie mogę nic zarzucić temu jak uczono mnie języka angielskiego czy to w podstawówce/liceum czy teraz na studiach(filologia), nie wiem może trafiłem na super nauczycielki ale wiedzy według mnie dużo przekazały. Co do randomowych słów i regułek to uważam, że w języku angielskim akurat dużo dają bo jednak poszerzają zasób słownictwa.

0

@Herato Tym bardziej szkoda tych 2 sytuacji, które dzisiaj zmarnował.

2

@marcin000019 Na pewno chodziło Ci tylko o Ligę Mistrzów, dlatego napisałeś, że przez cały sezon tyle nie strzeli :D

2

@marcin000019 Widzisz, a w poprzednim sezonie strzelił ich 13 lub 14. Sprawdź coś chociaż wcześniej to unikniesz robienia z siebie debila.

0

@YoNoEntiendoNada Tutaj prawie każdy zawodnik jest wyśmiewany jak mu coś nie wyjdzie i narodowość nie ma nic do rzeczy. Tak samo było np. z Neymarem w meczu z Atalantą gdzie 2 setki zmarnował i ludzie wypisywali jaki on przereklamowany jest.

0

@bartex952 No Ter Stegen z Bayernem to się nie popisał akurat ale opinią typa, który po jednym meczu wyciąga wnioski nie ma się co przejmować.

1

@Bruttal 50/50 albo wygrają albo nie.

0

@DawidM111 Eee tam gadanie takie. Dużo kasy wpompowali ale ile czasu im zajęło dojście do tego etapu rozgrywek? To nie działa tak, że wydasz miliony i od razu wygrywasz wszystko jak leci.

1

@MichVeB Ale, że ludzie w sytuacji kiedy Barcelona już nie gra w LM kibicują zespołowi, który bardziej lubią? Jestem zdziwiony.

0

@bartoszekkk Ani my nie potrzebujemy Onany ani on nas. Chłop by sobie tylko karierę marnował siedząc na ławie.

0

@BarcaInfo W przypadku ewentualnego odejścia Alby to powinni jakiś plan kto za niego przygotować, a kandydatów za wielu to nie ma według mnie - Telles, Grimaldo, Gaya czy ewentualnie postawić na Firpo.

1

@robsesh Napisałem ,,lekko", dlatego że mają bardzo mocny skład i byli faworytem a znów się nie udało. Jak dla mnie zagrali średni/solidny mecz, a do naszego poziomu frajerstwa to nikt nie ma podjazdu niestety.

1

@marcin000019 I to przez długi czas podejrzewam.

25

City znowu się trochę sfrajerzyło w LM i śmieszki są zrozumiałe ale wypisywanie, że jakiś zawodnik jest przereklamowany bo nie trafił jednej setki jest trochę xD, że nie wspomnę już o naśmiewaniu się z City, że kupuje zawodników, którzy bądź co bądź coś do zespołu wnoszą, w przeciwieństwie do naszych potężnych transferów za setki milionów.

0

@foczkyyyhg Bardzo dobrze, że odpadli. Nienawidzę klubów, które kupują zawodników.

0

@Encore Fajnie jakby Lewy dopisał sobie LM ale z drugiej strony już słyszę komentatorów w trakcie meczu : Tytaniczna praca Roberta Lewandowskiego, może nie zdobył bramki ale pozwolił kolegom spijać śmietankę.

5

@Kuczek No jakby Guardiola trafił tą setkę na pustą przed golem Lyonu to by byli w grze ale jak widać nawet tego nie potrafi.

3

@marcin000019 Digne za słaby na Barcelone - w Evertonie fantastyczne sezony, chwalony przez wielu i wymieniany jako jeden z najlepszych LO w lidze, Griezmann i Coutinho w poprzednich klubach bardzo dobrzy piłkarze a u nas klapa. Podobnie z De Jongiem, który wygląda jakby się cofał w rozwoju czy Firpo, którego chyba kupili żeby mógł sobie mecze za darmo oglądać. Nie wiem jakoś mi się nie chce wierzyć, że to w 100% wina zawodników, że im u nas nie idzie.

0

@goldmetaxa No i to jest kolejny gigantyczny problem - żałosne zarządzanie klubem. Zamiast się pozbywać niepotrzebnych piłkarzy to albo ich wypożyczamy i oddajemy za nic albo przedłużamy kontrakty i dajemy więcej kasy.

4

Nie wyobrażam sobie wyjść na boisko tylko po to żeby potruchtać przez 90min i nie pokazać żadnego zaangażowania. Nie wiem no nie jestem po prostu w stanie tego pojąć, przecież to są piłkarze/sportowcy gdzie jest u nich jakaś ambicja, wola walki? Fakt, niektórzy z naszych piłkarzy wygrali już w karierze praktycznie wszystko ale jeżeli już im się nie chce i pasuje im robienie z siebie pajaców to niech odejdą i nie ośmieszają tego klubu bo już mam dość oglądania tego cyrku 3 rok z rzędu.

1

@IronSanHybrid Od 3 lat człowiek się łudzi, że coś się ruszy i z roku na rok jest tylko gorzej niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?