MarekKonrad
Dołączył/a: luty 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Fakt, ale takie bardziej Rakiticiowe.
3
@MESSIah16 Skąd ten cytat wziąłeś bo śmierdzi fejkiem na kilometr + był niedawno kawałek wywiadu tutaj na stronie i tam wypowiedział się tak
Czy Vidal grał więcej, bo przyjaźnił się z Messim: Nie wiem. Zawsze chciałem być dostępny dla trenera. Pojawiły się decyzje, których nie chciałem zrozumieć, ale musiałem to zrobić ze względu na grupę.
0
To niesamowite jak wiele problemów nam sprawia przyjęcie piłki czy prowadzenie jej blisko przy nodze.
1
@Ghotti No tak ludzie, którym się w życiu powodzi nie mogą odczuwać emocji i mieć swoich problemów bo inni na świecie mają gorzej. Nie wiem gdzie się ta chora logika urodziła.
0
@Greenalley To on nie może mieć swoich problemów bo ktoś na świecie ma gorzej?
0
@Artuuuuur Problemem nie jest to, że jeden człowiek nie walczy do końca o odwrócenie wyniku, tylko że cały zespół tego nie robi. Weźmy taki mecz z Bayernem. Messi mógłby mieć charakter największego wojownika i grać fantastycznie a i tak by nic nie zrobił w sytuacji kiedy cała drużyna gra tragicznie. No i nie wmówisz mi, że człowiek który gra tyle lat na najwyższym poziomie i zgarnął 6 złotych piłek nie jest ambitny.
2
@nammah No tak jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii nie jest ambitny bo nie krzyczy do kamery po straconym golu.
3
@RadekACCA Wygląda na to, że pod ,,przywileje białych" można już podpiąć nawet dostanie pracy.
1
@dominik127pl Moderacji się oczy otworzą jak Tobie się zamkną ale wtedy będzie już za późno...
0
@Pressinho No według mnie to wszyscy odpowiadają za te klęski. Zarząd nie jest w stanie ogarniać normalnych kontraktów dla piłkarzy przez co później sprzedają ich za worek ziemniaków. Nie są w stanie dogadać się z trenerami, zapewnić im wolnej ręki i piłkarzy, których potrzebują (np. taki Malcom, którego Valverde podobno nie chciał). Piłkarze (nie wszyscy) też mają wszystko gdzieś, bo kasa się zgarnia, nikt ich do odejścia nie zmusi a gigantycznych kontraktów nikt inny im nie opłaci to sobie do końca umowy wydoją klub a potem odejdą za darmo gdzieś do MLS i gitara. Tutaj zmian to potrzeba na każdym szczeblu tak naprawdę.
0
@PieN No niestety wygląda na to, że nie ale może chociaż ze strony reszty zespołu ;d
1
@DanielVeB No ja nie wiem co mu w głowie siedzi. Może te porażki też na niego wpłynęły i uznał, że on już tej drużynie więcej nie jest w stanie dać i dlatego chce odejść?
28
Nie rozumiem czemu ludzie aż tak się czepiają, że Messi nie wypowiedział się po meczu z Bayernem. Co miał wyjść i rzucać jakimiś pustymi słowami w stylu ,,no dostaliśmy oklep 8:2, trochę słabo wyszło ale obiecujemy poprawę" i co by te słowa zmieniły. Potem za rok znów byśmy przegrali z kimś jak lamusy i co znów ta sama śpiewka?
Ja 100 razy bardziej wolę ,,przeprosiny" w formie poprawy gry w następnym sezonie niż powtarzanie jakichś głupich hasełek.
2
@kerouac Myślałem, że sobie żartujesz z tą kwotą na początku xD. No i jak my mamy robić jakieś rewolucje jak my piłkarzy nie potrafimy sprzedać nawet.
0
@nuter27 Barcelona dała mu wszystko a on przez te lata się zrewanżował.
Ktoś jakiś czas temu pytał tutaj czy potężni kapitanowie Casillas i Ramos coś mówili jak ich Barcelona historycznie ogrywała, czy nawet taki David Luiz po porażce z Niemcami, odpowiedzi chyba nie uzyskał.
A poza tym to co on ma powiedzieć? ,,No rozjechali nas 8:2, trochę przypał, obiecujemy poprawę" i potem za rok znów ktoś nas leje i co, znowu to samo ma mówić? Ja nie oczekuje żadnych przeprosin w formie nic nie znaczących słów tylko w formie poprawy gry, mi tyle wystarczy.
5
@nuter27 Tak, facet który gra u nas 20 lat (licząc drużyny młodzieżowe), który miał ogromny wkład w masę zdobytych pucharów, nie jest legendą klubu bo jakiś random z Polski tak uważa.
1
@PatrychoO No nie do końca. Siła czy bieganie są tak samo ważne jak umiejętności techniczne. Inna sprawa, że trzeba mieć zawodników, którzy mają i to i to jak np. Liverpool czy Bayern teraz.
1
@Kwiatek67 Nic ale pasuje do narracji, że każdy transfer z BVB do nas będzie niewypałem.
4
@krajana Te chwile kryzysu w przypadku Barcelony zdarzają się co 2 lata. Z resztą to nie jest tak, że my teraz mamy kryzys. Ten kryzys przechodzimy przez jakieś 6 lat przed nieudaczników, którzy nie potrafią zarządzać klubem.
2
@Mlody22 Myślę, że jeżeli plotki o tym, że chce odejść są prawdziwe to będzie miał wywalone w to czy będzie kapitanem czy nie.
0
@Transu96 Tzn? Serio pytam bo nigdy nie korzystałem z tej opcji xd
7
@Herato Czemu ludzie, którym przeszkadza randomowy chłop wrzucający info z twittera po prostu nie klikną ,,ignoruj".
1
Messi to, Messi tamto i nagle o zapowiadanych zmianach i ,,rewolucji" słuch zaginął. Emeryci, zawodnicy, których można już uznać za pracowników szpitala czy tacy, którzy nie dbają o formę fizyczną bo przecież tak czy tak będą grać dalej doją klub z kasy a o transferach do klubu (których wcale wielu nie potrzeba) też nic nie słychać. Zostaje liczyć, że po sadze z Messim coś ruszy.
0
@Janiama Barcelona dała Messiemu możliwość wykorzystania jego talentu a Leo zrewanżował się fantastyczną grą, masą goli i asyst i miał ogromny udział przy wielu zdobytych tytułach. Jak dla mnie jeżeli chce odejść, niech odejdzie. Ja mu za złe nie będę miał bo transfery w piłce to normalna sprawa. Poza tym nie dziwię mu się, że chce odejść.
Barcelona stacza się potężnie już od dłuższego czasu. To nie jest tak, że my teraz jesteśmy na dnie, my tu jesteśmy już od jakiegoś czasu tylko to maskujemy. Ludzie mówią, że Leo powinien zostać i pomóc w rewolucji. Ok ale ile już miało być tych rewolucji? Za Enrique coś tam ruszyło, był taki czas, że gra wyglądała fajnie ale długo to nie trwało. Potem już było tylko gorzej. Zarząd i trenerzy nie są w stanie ułożyć zbalansowanej kadry, nie są w stanie sprzedać piłkarzy bo dali im kosmiczne kontrakty za siedzenie na ławce/trybunach. Wydawane są miliony na piłkarzy, którzy albo nie grają na swoich pozycjach, albo którzy są niepotrzebni. Dodatkowo zawodnicy, którzy dawno powinni być max rezerwowymi wciąż ,,grają" w pierwszym składzie i albo spisują się poniżej oczekiwań jak Busquets, albo mają wysrane w swoją formę fizyczną bo i tak mają pewny 1 skład - Suarez.
Zmiany powinny być przeprowadzone już dawno temu, zarząd myślał, że wystarczy dokupić paru randomowych piłkarzy bez żadnego planu i bez konsultacji z trenerami i w połączeniu ze starym składem to wystarczy. No to teraz się dziady budzą z ręką w nocniku, bo okazuje się, że kluczowy piłkarz ma już dość czekania.
0
@VamosGirl XDDD
0
@Elosek Ludzie wierzą we wszystkie, nawet najbardziej idiotyczne plotki odnośnie Messiego ale jak pojawiają się jakieś np. o transferze Neymara to wyśmiewają dziennikarzy i wątpią w każde ich słowo :D Gdzie i jedno i drugie to prawdopodobnie brednie (nie licząc tych o transferze Messiego, tutaj wszystko możliwe).
2
@Jakchcesz Dokładnie. Grałem we wszystkie części ale do Origins wracałem chyba 4 razy, świetna gra.
0
@bartekvisca Słowo klucz - podobno.
0
@VENOMStyle Mi się wydaje, że w takim np. City inni piłkarze nie grali by wszystkich piłek do niego i mógłby część tych sił, które wykorzystuje na rozpoczynanie akcji przeznaczyć na chociaż minimalny pressing. Ale na ten moment to można sobie tylko gdybać ;d
1
@VENOMStyle Możesz rozwinąć bardziej tę myśl z upadkiem legendy? W jakim sensie, wizerunkowo, piłkarsko?