1

@MESSIah16 Też wolałbym kupić kogoś znacznie tańszego niż Braithwaite i latem ruszyć po jakiegoś super napastnika. A poprzedni komentarz odnosił się nie do Ciebie tylko do ludzi, którzy oczekują że teraz sprowadzimy jakiegoś super piłkarza z poza La ligi.

1

@HansLanda Czy oczekujesz, że ludzie tutaj wiedzą, że możemy zawodnika tylko z la ligi zakupić? Jak pojawiały się pierwsze plotki o Angelu to były komenty czemu jego rozważają a nie np. Lautaro.

0

2

@Kengo I tak zaraz przyjdzie jakiś dzban i napiszę, że ,,trzeba być obiektywnym i że karnego tu nie było".

0

W drugiej połowie przez jakieś 10-15 minut coś tam się zaczęło dziać bo wszedł Griezmann i trochę rozruszał grę ale potem znowu lipa. Ogólnie nasi grali większość meczu na stojąco, ewentualnie czasem jakiś pojedynczy zawodnik jak De Jong czy Semedo robił ruch ale reszta i tak wolała wycofać niż puścić piłkę do przodu, a na stojąco się nie da wygrać niestety.

0

Mmmmm ale Busquetsik świetnie zakrył, klasa.

0

@Mati90fcb Bo trzeba będzie za nich dużo więcej zapłacić, jeżeli w ogóle kluby zgodzą się ich teraz sprzedać.

0

@Stasik91 Ja uważam, że nie. Parę razy potrafili pochwalić naszych, a że więcej rzeczy wymaga krytyki to jest jak jest.

0

To po co jest ten var jak oni oczywistego ataku w plecy nie widzą?

3

Jak im się nie chce dupy ruszyć i biegać to niech poddają te mecze. Nie zawsze się da grać pressingiem, to rozumiem ale tym mułom się nawet na pozycje nie chce wychodzić.

4

@BarcaFan17 To ma być tymczasowy zawodnik, sprowadzony na teraz, żebyśmy mieli kogokolwiek do rotacji. Tutaj wiek nie ma znaczenia. Dodatkowo jest w formie + koszt 9mln, lepsze to niż wpłacać 60mln klauzuli.

1

@FC1899Barca Nie wiem skąd wziął się ten idiotyczny trend, że współczuć można tylko tym co mają najgorzej w życiu. Oczywiście, że jest go szkoda a tego czy się źle prowadzi czy nie, nie wie żaden z nas więc możesz sobie co najwyżej snuć domysły.

0

@BarcaInfo Strasznie szkoda chłopa. Mam nadzieję, że w końcu go te kontuzje kiedyś opuszczą i będzie mógł normalnie grać.

1

@arasz1819 ,, zakładanie, że podanie do Griezmanna coś pożytecznego przyniesie jest wielce na wyrost. A może najzwyczajniej się Messi wk..wił, widząc jego grę od początku meczu i marnowane setki." Co to jest w ogóle za argument. W takim razie ciągłe podawanie do Suareza jak notorycznie potykał się o swoje nogi i marnował setki też nie było pożyteczne, a jednak z tym problemu nie było. Poza tym Messi też czasami ma mecze, w których gra beznadziejnie i nic mu nie wychodzi ale koledzy z zespołu go nie pomijają, bo nie są typkami co sobie grają na orliku tylko profesjonalistami. A tak poza tym to ty też gówno wiesz co się dzieje w szatni i nie możesz na 100% powiedzieć czy między nimi nie ma jakiegoś konfliktu :)

0

@ranger3120 Kujawsko-pomorskie ale u mnie niestety mało spadło ;d

0

@Kengo Jeżeli to nie fake, to już nie lepiej by było zostawić tego Fernandesa, który jak się nie mylę, od paru lat wykręca kosmiczne liczby?

1

@sokot Tak to wiem. Na ten moment i on i Ansu są według mnie zbyt ,,surowi" i fizycznie i jeśli chodzi o przygotowanie taktyczne ale są jeszcze bardzo młodzi i uważam, że obaj mają potencjał. Trochę pracy na siłowni + regularna gra i kto wie może coś z nich będzie.

1

@Janiama Akurat tutaj Valverde rozumiem bo Barca to klub, w którym trzeba wygrywać praktycznie wszystko i nie ma kiedy ogrywać młodych. Osobiście jednak bym chciał żeby Puig dostał szansę nawet w jakimś innym klubie, żeby zobaczyć jak sobie poradzi i żeby ogrywał się na wyższym poziomie bo fajnie by było znów mieć jakiegoś wychowanka, którego można by nazwać zawodnikiem klasy światowej.

0

@Janiama Nie jestem w stanie ocenić, który z nich będzie w przyszłości lepszym piłkarzem ale porównywanie ich przez pryzmat reprezentacji jest trochę bez sensu, bo to zawodnicy z dwóch różnych krajów. Hiszpania mimo, że teraz ma trochę słabszą kadrę to środek pola wciąż ma potężny i ciężej jest takiemu Puigowi dostać się do kadry Hiszpanii niż Szymańskiemu do naszej kadry ( nic mu oczywiście nie ujmując). Co do reszty się mniej więcej zgadzam i uważam, że Puig będzie się marnował jeśli będzie dalej grał na poziomie 3 ligi.

0

@l0Messini Ja jeżdżę często i w moim przypadku jest odwrotnie, to starzy ludzie wpychają się nie patrząc na nic i na nikogo. Chociaż wiem, że nie zależy to od wieku tylko od tego czy ktoś zachowuje się jak bydło czy jak człowiek.

0

@ViscaBarca123 Tym bardziej jest to głupia decyzja jak się spojrzy na to ilu skrzydłowych mamy w kadrze : Dembele, Messi (chociaż on nie ma raczej określonej pozycji) i Fati. No chyba, że trener planuje zmianę ustawienia i ewentualną grę wahadłowymi wtedy to tak źle nie wygląda, chociaż i tak wolałbym żeby Perez został w klubie.

4

@FC1899Barca Nie musi też tego pisać bo jest to wielu osobom znany młody piłkarz, a jeżeli ktoś go nie kojarzy to sobie może wpisać w google ale to już wymaga użycia mózgu :)

1

Fajnie by było gdybyśmy mieli bocznych obrońców, którzy mają jakieś pojęcie o ustawieniu się w obronie :)

0

@Piorun Bardzo często opiekuję się młodszą kuzynką, która zawsze mnie męczy żebym z nią pograł więc tak. Chociaż przyznam, że czasem jak mi się nudzi to lubię sobie tak sam z siebie z godzinkę pograć ;d

6

@FDJ Dużo dał. To fantastyczny piłkarz, który prawie zawsze potrafił zrobić coś czego przeciwnicy się nie spodziewali i w pojedynkę odwrócić losy meczu. Statystki także miał świetne według mnie: 186 meczów i 105 bramek oraz 76 asyst, z czego w 40 meczach LM - 21 bramek 18 asyst. Kosmos. Mecz z PSG to było jego show, tak samo mecze podczas kontuzji Messiego. ,,Tylko jedna Liga mistrzów", ja mogę na to odpowiedzieć że odkąd odszedł nie wygraliśmy żadnej.

5

@FDJ ,,Co nam takiego wielkuego dal Neymar przez tyle lat gry u boku najlepszego piłkarza świata?" XDD no rzeczywiście nic nam nie dał. Osobiście jest mi obojętne czy Neymar wróci czy nie ale już nie przesadzajmy żeby takie brednie wypisywać.

0

@parowa69 Sprawdź sobie lepiej co to jest kluczowe podanie w piłce nożnej zamiast robić z siebie debila w internecie.

0

@LuisSalvano Elia Martell była żoną Rhaegara Targaryena, który był synem szalonego króla,tego który panował przed wydarzeniami serialu. Została zabita podczas rebelii Roberta Baratheona przez Gregora Clegane'a, który służył Lannisterom.

1

@NorbiTBOB Dorosłe chłopy a dostają wylewu z powodu jakiegoś randoma z internetu, który sobie info z twittera wrzuca na forum xD

0

@MesQueUnClub_87

Ogólnie wszystkie 3 z tego co wiem to bardzo dobre gierki i z różnych gatunków/tematyk więc zależy od tego w jakie gry lubisz grać.

Ja ograłem tylko Fallen Order i osobiście bardzo mi się podobała ta gra.
Fajnie zrobiony system walki z użyciem i miecza i mocy, dobra grafika, fabuła też w porządku i trochę elementów parkour i eksploracji. Dodatkowo gierka nie była ani za łatwa ani za trudna co wg mnie jest plusem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?