0

@MESSIah16 Czytając niektóre komentarze dotyczące koronawirusa (głównie tutaj) to ja mam niestety wrażenie, że pandemia głupoty dopiero się zaczyna.

0

@tristan87 Ewidentnie brakuje Romana ze Złotoryi.

1

@jeyx77x Borussia traci w takim wypadku skrzydłowego z topu, dostają tylko na wypożyczenie piłkarza którego od Sancho dzielą lata świetlne + 50mln, co nie jest pewnie nawet połową jego wartości. Myślę, że na luziku by się zgodzili.

3

@nwchades Dlatego z niektórymi po prostu nie ma sensu prowadzić dyskusji. Są osoby, które jak już sobie coś wbiją do głowy, nawet jakąś największą głupotę to i tak twardo będą się tego trzymać a Ty będziesz tylko tracił czas i ewentualnie nerwy czytając ich kolejne wysrywy.

0

@vangoor ??? No o to mi chodzi, że radzi/radził sobie wszędzie gdzie grał, dlatego umniejszanie mu bo teraz gra we francuskiej (lidze farmerów XD) jest głupie.

0

@tristan87 Ta normalnie powinien mieć ze 100 goli już i 72 asysty bo liga francuska jest jak liga wietnamska. Fakty są takie, że sprawdził się w każdej lidze w jakiej grał, w reprezentacji i lidze mistrzów też więc to ujmowanie mu jest trochę żałosne.

1

@sebasek99 ,,Godzilla to wymysł rządu żeby wprowadzić NWO"

0

@MeoLesi196 NWO XDD kolejny wielce oświecony. Siedź sobie w domu w foliowej czapce ale proszę Cię nie wypisuj tych bzdur w internecie.

9

@Rogalson Ekstraklasa przy lidze brazylijskiej to jest co najwyżej słaba parodia.

1

@DanielOOL Ogólnie płyta mi jakoś nie siadła ale Bubbletea i Niepłaczęponotredame mi się spodobały.

9

@Bykunn Nie jest ale odnoszę się do tego idiotycznego posta, w którym jest zestawiony obok takiej Żabki, Drutexu czy chociażby pojedynczych osób jak Błaszczykowski. Nie jestem też ekspertem w tej dziedzinie bo sam jestem ateistą ale głównym celem mojej wypowiedzi jest to, że denerwują mnie ludzie, którzy z wpłacania datków na jakieś fajne akcje robią konkursy typu kto da więcej. Kolega wyżej wymienił jak Kościół wspiera różne działalności charytatywne ale, że nie dał nic na walkę z koronawirusem to od razu ludzie się przypierda... .

0

@FC1899Barca Nawet jeżeli Kościół nic nie wpłacił to powiedz mi co z tego? Zakładam, że w naszym kraju jest wielu przedsiębiorców itd., którzy także mogliby przekazać sporą sumę, nic nie dali ale tutaj nie zostali wspomnieni. Pomijając już to, że zawsze gdy pojawia się temat jakiś datków, np. na cele charytatywne muszą pojawić się też pajace porównujący kto co dał i ile.

1

@fc_barcelona_1899 A może to była Camilla Cabello?


1

@DanielOOL Kontrakt to kontrakt. Jeżeli jest w nim zapis, że zawodnicy Barcelony nie mogą pojawiać się na eventach lub brać udziału w turniejach organizowanych przez konkurencję to nie mogą i koniec.

0

@Mathew86 U mnie na uczelni zajęcia zawieszone do 14 kwietnia więc wydaje mi się, że też.

0

@tobiasson92 Z tym się zgadzam. Osobiście uważam, że zamknięcie granic było najrozsądniejsze przed pojawieniem się u nas pierwszego przypadku. Ale z drugiej strony potem słyszę o chłopaku z Erasmusa z mojej uczelni, który wrócił sobie z Włoch w tym tygodniu i normalnie łaził po mieście bez kwarantanny i jednak uważam, że blokowanie takich debili to dobra opcja.

0

@tobiasson92 Tym razem to akurat nie wina rządu. Po prostu ludzie zachowują się jak debile robiąc jakieś zapasy jakby na apokalipsę się przygotowywali i nie przestrzegając zastrzeżeń, żeby przez te 2 tyg. nie wychodzić z domu.

1

@jeyx77x Może Metro Exodus.

2

@bixmix Nie powinni tych debili w ogóle do kraju wpuszczać. Wiedzieli jakie jest ryzyko podróży do Włoch to niech sobie tam siedzą teraz. Tydzień temu np. słyszałem chłopa, który chwalił się, że wyhaczył wycieczkę do Włoch w super cenie bo ludzie się teraz boją tam latać.

0

@itmustbejoke Zacząć z napisami angielskimi a jak już się trochę zaznajomi ze słownictwem i wymową można spróbować oglądać bez napisów.

1

@FDJ Widzisz różnica jest taka, że nie stoję metr od komina albo rury wydechowej i nie czuję tego aż tak bardzo jak od typa, który pali koło mnie papierosa.

3

@FDJ Pomijając już inne wspomniane rzeczy jak szkodliwość i smród to są osoby jak np. ja, u których wdychanie tego dymu powoduje problemy z oddychaniem. A jak ktoś jest debilem i mimo zakazu i tak odpala fajkę tam gdzie jest to zakazane to sam może do lasu wracać jak nie potrafi się dostosować do zasad.

2

@IronSanHybrid No wiadomo, że lepiej używać polskich znaków ale jesteśmy w internecie i tutaj nie ma sensu się za bardzo czepiać takich rzeczy. Rozumiem jakby kolega napisał kaRZdy czy coś w tym stylu ale na coś takiego jak ,,kazdy" można przymknąć oko ;d

4

@IronSanHybrid Czepianie się kogoś, o to że na forum internetowym, na którym dyskutuje się na luzie i nieformalnie, napisał wyraz każdy przez ,,z" zamiast ,,ż" to idiotyzm.

0

@matirix20 No to raczej normalne w świecie sportowców. Jeżeli ktoś jest pajacem ale ma wielkie umiejętności to ludzie mu kibicują bo np. podoba im się jego styl gry, to jak boksuje itd. Jeżeli ktoś nie ma umiejętności a do tego jest pajacem to nie mają go za co lubić.

0

@IronSanHybrid Czyli tam się nie pomylił ale ten Floro Mendi xd

2

@IronSanHybrid Nie wiem jak się wymawia Jović po serbsku ale z tego co wiem to hiszpanie mogą też wymawiać ,,J" jako ,,dź" więc Szpaku może mieć tutaj racje ;d

5

@Dallasik A gdzie on Cię straszy człowieku xD ? Proponowałbym najpierw nauczyć się pisać i czytać ze zrozumieniem a dopiero potem udzielać się na forum.

4

@IronSanHybrid Ostatnimi czasy niestety, to każdy piłkarz, który do nas przychodzi wygląda jakby nie miał zalet.

0

Busquets jakie świetne i przemyślane podanie, wow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?