MarekKonrad
Dołączył/a: luty 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@lucca87 Można pewnie dużo ale pytanie czy wystarczająco żeby chociaż wyrównać teoretyczne straty bo jeżeli nie to lipa. Z resztą, dla mnie to jest taka kwestia jak płaskiej Ziemi, tak jak nie widzę powodu by władze na całym świecie miały ukrywać kształt planety, tak nie widzę też konkretnego powodu dla którego władze na całym świecie miały by wymyślać wirusa akurat teraz.
1
@Kluivert_P Powiedz mi w takim razie po co mieliby wymyślać tego wirusa? Żeby upośledzić swoje gospodarki? Żeby potężni miliarderzy, którymi są organizatorzy imprez masowych jak np. wesela stracili władzę nad światem?
Nawet to wymieniane ,,straszenie" ludzi, co im to niby daje, jeżeli gospodarka na tym traci?
1
@Bykunn No mi też chwilę zajęło rozszyfrowanie skrótu ;d
0
@Bykunn O Ghost of Tsushima pewnie chodzi.
2
@Chwytliwy Dokładnie, spoko że to idzie w dobrym kierunku, niech sobie powoli wracają na szczyt bo to fajny zespół z kilkoma ciekawymi zawodnikami.
6
@CalcioFan Śmiać to się będą mogli jak podtrzymają solidną formę dłużej niż parę miesięcy i może zajdą dalej niż 6 miejsce w tabeli. Z resztą Inter w tym sezonie też się miał bawić a skończyli za burtą już w fazie grupowej.
0
@Trojanek23 No a ja podejrzewam, że są ludzie którzy piszą o tym wirusie na poważnie, nie dlatego że są naiwni i durni jak piszesz, tylko dlatego, że stracili bliskie im osoby przez właśnie tego wirusa, Ty ograniczony ignorancie. To, że Tobie czy komuś z twojego otoczenia nic takiego się nie przydarzyło nie znaczy, że każdy na całym świecie miał tyle szczęścia. To, że wirus nie jest jakoś super groźny nie znaczy, że jest kompletnie niegroźny i nie ma co się dziwić ludziom, że chcą uniknąć zarażenia się jeżeli mają taką możliwość.
5
@CalcioFan Od akcji z Tajlandią to Borek sam siebie wyjaśnia w sumie.
0
@ObiektywnyKibic121 Normalnie powinni z nami na wymianę pójść, tym bardziej że w 10 grają.
3
@Comentateiro Ja mam takie podejście, że jeżeli coś uważam za fajne lub sprawia mi frajdę robienie tego to to robię i nie patrze na to co inni o tym myślą albo czy to jest teraz popularne. Do mainstreamu też mi w sumie nie za blisko, sam np. rzadko kiedy korzystam z wymienionego Netflixa ale uważam akurat, że jego popularność jest raczej zrozumiała, w końcu świetna opcja, którą można zastąpić TV.
Co do punktu widzenia to wiadomo, to jest Twoja opinia, ja po prostu się nie zgodziłem z kilkoma wymienionymi rzeczami i wyraziłem swoją ;d
2
@Comentateiro Nie chcę Cię obrazić ale cała wypowiedź wygląda trochę jak takie starcze narzekanie. Brałem parę razy udział w zbieraniu cukierków jako dzieciak czy nastolatek, byłem też na paru kostiumowych imprezach i nie widzę w tym nic złego, swojemu dziecku również bym polecił raz spróbować. Wyjście na miasto ze znajomymi, przebieranie się, ogólnie fajna zabawa i denerwują mnie szczerze ludzie czepiający się tego Halloween jakby to było nie wiadomo co.
Nie rozumiem też co jest złego w jedzeniu w KFC czy oglądaniu Netflixa, w sensie rozumiem zamysł całej wypowiedzi ale te 2 przykłady trochę idiotyczne według mnie. KFC fastfood jak każdy inny a Netflix to lepsza alternatywa dla telewizji bo sam wybierasz co chcesz obejrzeć.
0
@Janiama Bardziej chodziło mi tutaj o różnicę treści/jakości między tym co Ty pisałeś, co potem znajdowało się w gorących a tym co jest w nich teraz (nie Twoje obecne wpisy). Może trochę zagmatwanie to napisałem. I nie był to żaden atak na Ciebie, wręcz przeciwnie ;d
3
@Chakalaka Stąd, że uważam że wklejanie tu każdej wypowiedzi Tuska nawet jak napisze coś w stylu ,,dzisiaj idę na spacer" i dopisywanie w punkt lub otóż to, wygląda trochę komicznie i tak mi się skojarzyło. Takie trochę niezdrowe fanboyowanie.
1
@Chakalaka Widzisz akurat nie głosowałem ani na Andrzeja ani na Trzaskowskiego (do którego w sumie nic nie mam, w drugiej turze chyba nawet bardziej skłaniałbym się do oddania głosu na niego).
13
@Katalonbar @Janiama mimo, że często się z nim nie zgadzałem to chociaż zaczynał jakieś ciekawe dyskusje i pisał coś od siebie natomiast teraz w dyskusjach mamy albo jakieś ,,śmieszne" tweety odnośnie Dudy albo onanizowanie się do Tuska/Trzaskowskiego.
7
@Bykunn Różne rzeczy można pisać na temat Pisu czy Andrzeja Dudy ale z tym cichym przyzwoleniem na bicie żony to chyba jednak lekka przesada, nie uważasz?
1
@nwchades Powinny być jakieś jasne zasady do takich sytuacji np. że nie można wyskakując, opierać się rękoma o rywala i ściągać go przy tym w dół, to by nie było z tym problemu. A, że jest jak jest to sędziowie mogą sobie każdą sytuację interpretować jak chcą.
0
@Persyfl Lekki żart, że zawodnik leczył się u szamana = rasizm bo przecież czarnoskóry, kto to tak widział żartować sobie z kogoś kto jest czarny? No rzeczywiście potężny rasizm, dobrze że są tutaj ludzie jak Ty, którzy nas przed nim chronią.
0
@plutonio Zakładam, że duża część osób, które tak uważają wyrobiła sobie taką opinię bo naoglądali się w telewizji i internecie ludzi, którzy chodzą na te parady LGBT tylko po to, żeby było o nich głośno. Mówię tutaj o ludziach, którzy przebierają się za jakieś dziwadła rodem z cyrku lub doklejają sobie np. gumowe penisy do stroju. Przeciętny człowiek widzi/słyszy o czymś takim i na podstawie tego pewnie wyrabia sobie opinię na temat ogółu, czyt. że wszyscy homoseksualiści to właśnie takie śmieszne wynaturzenia.
0
@Colon Socjal Man
0
@Janiama Czy na prawdę musicie już do wszystkiego na tej stronie dopisywać politykę? Rozumiem jeszcze jakieś wątki i dyskusje ale ludzie opanujcie się z tym trochę.
4
@Barca1992 No oczywiście, że mamy to pochwalać inaczej niektórzy ludzie uznają Cię za rasistę. Do tego jeszcze Ci debile, którzy klękają przed czarnymi i im buty całują, przecież to jest jakieś chore.
6
@Valverde_In Ci ludzie się burzą bo wybrali do wywiadu kogoś z kogo poglądami się nie zgadzają, a nie kogoś komu by najchętniej buty całowali i tyle. Sam też nie rozumiem jak można się czepiać takich rzeczy skoro wywiad nie porusza tematu polityki ale co zrobisz.
0
@NeroTFP Zwykli debile i tyle w temacie. Było już lizanie sedesu, to teraz musiało być coś na podobnym poziomie. Ciekawe jaki super challenge będzie następny, osobiście liczę na coś w stylu ,,Strzelam sobie w łeb challenge".
10
@Rudi35 Takie generalizowanie jest krzywdzące i zwykle pokazuje, że nie ma się pojęcia o temacie o którym się dyskutuje. Mówisz, że twoim źródłem są starsze osoby. Ja mogę powiedzieć, jako osoba 20 letnia, że ani ja ani nikt z moich znajomych/rodziny/kolegów nie pasuje do profilu, który tu podałeś i powiedzieć, że większość mojego pokolenie jest super zaradna, a starsi ludzie to ciapy bo nie potrafią iść z duchem czasu i ogarnąć nowinek technologicznych. I który z nas ma rację? Żaden, a prawda leży pewnie gdzieś po środku, bo nasze ,,dane" dotyczą zbyt małej grupy ludzi.
5
@Ratamahatta Jest tak, dlatego bo świat próbuje narzucić zdanie, że tylko biali mogą być rasistami i dlatego nagłaśniane są właśnie takie akcje. Nie mówię też, że nagłaśnianie ich w normalny cywilizowany sposób jest złe no ale to co te zwierzęta (nie mówię o ludziach, którzy normalnie protestują) wyczyniają w USA to jest chore. Przez takich debili, którzy wykorzystują protesty do zamieszek, rabowania sklepów i innych przestępstw cierpią właśnie normalni ludzie.
3
@Rudi35 Normalnie wirus nie istnieje, a państwa na całym świecie sobie taki prank wymyśliły żeby rozwalić/zahamować sobie gospodarki :) Na całe szczęście spryciarze jak Ty to wyłapali i teraz oświecają ciemny lud.
2
@Jaca27 Co jest niby dobrego w zamknięciu w więzieniu człowieka, który przeznaczył ponad 36 miliardów na cele charytatywne?
0
@Cochise Może The Wolf Among Us lub Zaginięcie Ethana Cartera. W tę drugą nie grałem osobiście ale znajomi mówili, że całkiem spoko.
9
@Bykunn Tutaj mamy wzorowy przykład zezłomowania oświeconego randoma z internetu. Ty i kilku innych kolegów podajecie fakty, powołujecie się na wiarygodne źródła i niszczycie chłopa, który określa to frazesami samemu rzucając hasłami ze stron dla foliarzy. Piękna sprawa.