3

O Alba schodzi, pewnie przez Messiego.

0

W sytuacji kiedy Sevilla zakłada taki pressing a my podajemy 4 raz pod rząd do Neto to on za dużo poza wybiciem na ślepo nie może zrobić.

8

@PJ1985 XD chłop się sam zezłomował

0

@Ratamahatta Czego Ty oczekujesz od ludzi, którzy zdanie co do zawodnika zmieniają co mecz.

2

Denis Suarez mści się załatwiając nam 2 (prawie) czerwone kartki :D

1

@MesQueUnClub96 Jeden z moich ulubionych napastników obecnie. Totalny dzik.

0

@viscajasiek Z tego co słyszałem to on już sporo meczy przegrał takimi zmianami.

0

@kiper09 Najlepsze jest to, że to nie pierwszy raz. Zawsze jak Borussia przegrywa takie mecze to widzę, że ich kibice narzekają na jego zmiany, które całkowicie masakrują taktykę i na to, że zawsze się obsra i chce bronić wyniku.

0

Haland zszedł i gra z przodu Borussi przestała istnieć niestety. A Delaney to przy tej stracie się jak wóz z węglem obracał.

0

@Barwindg No chyba nie do końca ;d

0

@ksobi Chyba był jakiś wywiad niedawno wrzucany gdzie mówił, że chce sobie zapracować na nowy kontrakt poprawą gry i jakimś trofeum chyba, więc jeżeli City nic nie ugra w tym sezonie to może odejdzie.

1

@Hushovt Przygotuj się bo podejrzewam, że to dopiero czubek góry lodowej, jeżeli chodzi o czepianie się Messiego. A już najlepsze są komentarze krytykujące go bo zachowuje się inaczej niż jakiś chłop co pracuje w firmie czy fabryce :D

0

@herbblaugrana Ok, ja za często Betisu nie oglądałem więc nie będę podważał Twojej opinii.

0

@Barca1992 Niektórzy jak sępy, tylko czekają na słabszy mecz jakiegoś zawodnika i od razu ruszają do ataku :D

1

@herbblaugrana Ale piszesz to na podstawie tego jak grał w poprzednim sezonie czy tylko dzisiejszego meczu?

0

@takisobiektos I kolejna różnica jest też taka, że Braithwhite kupili bo potrzebny był ktoś bo były kontuzje w zespole a nie dlatego, że uważali go za genialnego piłkarza.

0

@ChampionLW No tylko Messi a reszta by dzielnie walczyła do końca :D

7

@FC1899Barca Covid może spowodować śmierć, rak też może spowodować, tak samo jak potrącenie kogoś na pasach, utonięcie i masa innych rzeczy. Z tym, że Covidem możesz się zarazić.
Są środki, które pozwalają zmniejszyć szansę zarażenia się i są środki ostrożności, które zmniejszają szansę na to, że ktoś Cię potrąci, na to że utoniesz czy złapiesz grypę np.
Jak przechodzisz przez jezdnię to się rozglądasz żeby zmniejszyć ryzyko a nie wchodzisz bez patrzenia i myślisz sobie ,,e tam nie rozglądam się, na X rzecz umiera więcej ludzi niż w wypadkach na drodze więc po co środki ostrożności".
Chodzi mi o to, że jest masa rzeczy, które mogą Cię zabić i skoro pojawiła się nowa, wciąż nie do końca znana to logiczne jest, że ludzie będą podejmować różne kroki żeby jej nie złapać, a że taka sytuacja też jest dla wielu nowa, to państwa na ten moment nie znają idealnego sposobu jak się w tej sytuacji zachować.
,,Społeczeństwa jako grupy, są na bardzo miernym poziomie intelektualnym i można ,,ogółu" wcisnąć wszystko", dlatego dobrze że mamy takie jednostki jak Ty, które czerpią wiedzę z alternatywnych źródeł i filmów z żółtymi napisami i nie dają się nabrać na jakieś wirusy, szczepionki i kulistą Ziemię.

5

@Chakalaka Ludzie mogliby w końcu zrozumieć, że fakt, że wirus nie jest tak śmiertelnie niebezpieczny jak zakładano (choć wciąż dla pewnych osób jest zagrożeniem) nie oznacza, że go nie ma. Ale nie, zamiast się cieszyć, że nie ma takiej tragedii lepiej wypisywać wysrywy o tym, że wirus nie istnieje, że to spisek (XD), albo o tym że ktoś nie założy maski bo mu kaganiec przypomina.

1

@MesQueUnClub96 FeNoMeNaLnA interwencja :D

1

A Navas tam stoi z podniesioną ręką zamiast gonić za akcją xD

0

@FC1899Barca No, obaj są przeciętni ale grają bo nie ma dla nich alternatyw.

0

@RadekACCA Spoko, ja też mu nie ujmuję, bardzo solidny zawodnik, który pewien poziom prawie zawsze utrzymywał. Po prostu jest sporo pomocników, których bym postawił wyżej niż jego.

0

@RadekACCA Z tym najlepszym trio to się trochę rozpędziłeś bo Sane dopiero 1 mecz zagrał dla Bayernu. No i ten Ivan, hejt na niego był trochę za duży ale obecnie to on jest może w top20 na swojej pozycji, chociaż jestem pewny, że w Sevilli będzie wyglądał inaczej niż u nas.

0

@masq Jest tu też sporo starszych użytkowników, którzy czasami takie wysrywy wypisują, że człowiek się za głowę łapię więc nie ma co szufladkować.

2

@Bykunn Wiesz no spędził tu 6 lat, jest 3 strzelcem w historii klubu czyli bądź co bądź się w tej historii zapisał. Miał sezony gdzie grał na kosmicznym poziomie, dużo fajnych bramek nastrzelał, które ludzie będą pamiętać i pomógł też wygrać dużo pucharów.
Nie jest legendą tak jak Xavi i Iniesta ale nazwanie go nią nie jest wcale dziwne.
A jego odejście to mimo wszystko dobre posunięcie, stracił dużo umiejętności i jednak się trochę zapuścił.

1

@Janiama A co to ma do rzeczy, że waży 65 kg? To co tak jak kiedyś facet zaczyna się od 1,8m tak teraz piłkarz od powiedzmy 80kg?

0

@siwykrb Wysłałem na priv.

0

@draxidox Mati z Warszawy ;d

2

@pawello10 No od niego nie ma co jakiejś wiedzy piłkarskiej wymagać. Taki luźniejszy odcinek żeby sobie tylko pogadać i podbić popularność dzięki jego widowni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?