0

@kamilo0066 Wchodzi w każdego na raz i go mijają.

1

Bayern cały mecz skrzydłami, bardzo dobrze że Setien to przewidział i zamknął środek pola 4 super szybkich graczy.

5

Setien: Zmiany? A po ch... to komu przecież jest w pyte.

0

@Bobo25 Wiesz człowiek grając w lidze czy na turniejach też czuje presję, wiadomo że nieporównywalną do tej jaką oni grając przed milionami ale oni mają cały sztab ludzi, którzy pomagają im się do tego przygotować. Ja nie oczekuje nie wiadomo czego jako kibic, tylko zwykłego wystawiania się na pozycję chociażby.

1

Kiedyś myślałem, że to trener (Valverde) był elementem do wymiany bo jego betonowa taktyka zabija Barcelone ale niestety się myliłem, to zawodnicy zabijają ten klub. Co taki Suarez np. dalej robi w 1 składzie to jest jakaś zagadka. Nie wiem jeżeli połowie składu się nie chce to niech grają rezerwowi, którzy są chętni gry, a jak nie to niech oddają mecze walkowerem, mniejszy wstyd.

2

Grając ze znajomymi na orliku człowiek pokazuje więcej serducha i chęci do gry niż wielkie gwiazdy, które zarabiają miliony. Żałosne to jest, jak chcą sobie odcinać kupony to niech znajdą sobie inny klub do tego.

0

Chłopaki chyba znów zmęczeni ciężkim sezonem nie mają siły się wystawiać do podania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Powrót Verrattiego według mnie kluczowy będzie. PSG będzie potrzebowało z tyłu kogoś kto radzi sobie kiedy przeciwnicy grają pressingiem.

1

@FcBarcaCules No jak go założyli 11 lat temu to za dużo czasu na napisanie tej historii nie miał. Ciekawe czy jak Barcelone zakładali to też takie głupoty ludzie wypisywali.

0

@Colon Zdecydowanie tak. Atalanta w meczu z PSG wyglądała dobrze do momentu strzelenia bramki potem to już padaka, a Lipsk cały mecz bardzo fajnie gra piłką i ciągle próbuje.

0

@Duvse Kiedy zawodnikowi, który cały sezon jest bez formy wyjdzie jakieś zagranie i nagle ludzie muszą wypisywać takie brednie.

2

@LuisSalvano Szczerze? Nie obchodziłoby mnie to, tak samo jak nie obchodzi mnie, że ktoś nie zdał matury.

4

Tak to jest jak się ma 1:0 i próbuje bronić wyniku.

0

@Gaucho Próbuję brać na siebie grę, fajne dryblingi (mija piłkarzy Atalanty jak amatorów) no ale wykończenie dzisiaj fatalne bo zmarnował 2 bardzo dobre sytuacje.

0

@dafik85 No fajnie się go dzisiaj ogląda (poza strzałami xD), mija piłkarzy Atalanty jak pachołków.

0

Fajny, wyrównany mecz, dużo okazji miały obie drużyny. No i jeżeli Atalanta przejdzie PSG to musi zdecydowanie poprawić obronę bo strasznie dużo miejsca zostawiają i przegrywają dużo pojedynków 1 na 1. Zespół, który lepiej wychodzi z pod pressingu może ich boleśnie pokarać.

14

@XdareckiX Chodzi o Ligę Mistrzów.

0

@sendesara Jeżeli będzie utrzymywał wysoki poziom to mnie nie obchodzi czy będzie liderem czy nie.

1

Przyjął piłkę na klatę ale potem mogła się lekko odbić od ręki bo trochę dziwnie skręciła, z tym że z tych powtórek co pokazali to ciężko ocenić.

3

@Brosik Może to mieć coś wspólnego z tym, że wtedy go nie było.

12

Semedo pół boiska sobie przebiegł a pomoc i atak sobie stoją 20m z tyłu i patrzą xD

0

@Azi Zjechałem trochę z tematu i napisałem bardziej tak ogólnikowo, dlaczego według mnie u nas się osoby homoseksualne tak traktuje. O tej sytuacji, o której dyskutujecie za dużo nie wiem więc nie chcę się wypowiadać.

5

@Jakchcesz Osoby ze środowiska LGBT są u nas źle traktowane dlatego, że niestety dużo ludzi wciąż uważa bycie gejem za coś nienormalnego ale też dlatego, że na paradach pojawiały się czasem postacie rodem z cyrku. Ludzie zobaczą w internecie czy telewizji, że na takiej paradzie pojawił się jakiś czub w tęczowym stroju i z doklejonymi penisami i potem uważają, że wszyscy geje to takie dziwadła, mimo tego że to normalni ludzie. A co do tego, że 1 debil odwali akcje a 50 się za to dostanie to tak jest zawsze kiedy zbierają się jakieś większe grupy ludzi, i tu nie ma znaczenie czy homo czy nie.

0

@DonAndresFCB Czy ja wiem, skrzydłowi dzisiaj u nich prawie nie istnieją, beznadziejni Varane i Casemiro. Trochę by inaczej to wyglądało ale dużej szansy na awans raczej by nie było. No i też nie powiedziane, że z Ramosem na boisku Varane by takich rzeczy nie wyczyniał.

5

@NGTRX Najgorsze jest to, że nie wymaga się od ludzi nie wiadomo czego tylko założenia zwykłej maseczki. Ale jak widać społeczeństwo nie jest jeszcze przygotowane na wykonanie tak ciężkiego zadania.

0

@kerouac I see what you did there.

1

@Ramos9248 W jaki sposób uwłacza Ci noszenie maseczki?

3

@TheMugShot Temat odżył bo jak się okazało, że wirus nie jest ,,aż tak" groźny jak przypuszczano to wysypało się czubków z foliowymi czapkami na głowie, którzy zamiast się z tego powodu cieszyć, to wypisują jakieś idiotyczne teorie spiskowe lub uważają, że nie istnieje bo przecież jeżeli oni nie zachorowali to musi być bujda.

0

@lucca87 Znaczy, ja odnosiłem się do komentarza ,,nie ma żadnego wirusa. Widzisz jak latwo mozna calym swiatem sterowac za pomoca mediow." ;d
Co do samego radzenia sobie z wirusem to się nie wypowiadam, bo nie wiem jak mogliby sobie z nim idealnie poradzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?