MarekKonrad
Dołączył/a: luty 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rewolucja123 Sterling to obecnie jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie więc nie wiem o co chodzi z tym XD.
3
@Kamiloza91 Kryptonim klan na drzewie najbardziej ale z CN to wszystkie chyba lubiłem.
0
@IronSanHybrid Rozumiem to bo były mecze, w których był na prawdę tragiczny ale akurat dzisiaj kiedy jest solidny wstawianie takiego komentarza jest bez sensu. Osobiście mam nadzieję, że w tym sezonie uda mu się utrzymać optymalną formę jak najdłużej bo często dobre mecze przeplata słabymi.
6
@IronSanHybrid Nie wiem o co można mieć do niego pretensje w tym meczu.
2
@msmsms Ja np. od dłuższego czasu nie przeczytałem żadnej książki. Natomiast bardzo lubię sobie poczytać jakieś mangi, artykuły, poczytać o jakimś ciekawym dla mnie zjawisku, wydarzeniu bądź osobie lub obejrzeć jakiś film i nie widzę w tym nic strasznego.
1
@Janiama Brak Messiego na wyjazdach to może być odczuwalny ale nie w starciach z Grenadą czy Osasuną. Nie po to wydawano ogromne pieniądze na piłkarzy żebyśmy bez Messiego nie potrafili pokonać beniaminków ligi.
0
@Ratamahatta Dokładnie + ludzie jeszcze piszą żeby nie narzekać i że wszystko się rozkręci xD. Ja się pytam kiedy się rozkręci jak to od 3 lat wygląda tak samo.
1
@vanharren Niestety nie wiem bo jedyna koszulka jaką posiadam jest z sezonu 2005/2006 ale możesz skontaktować się z Nike na stronie ich sklepu lub jakimś fanpejdżu i pewnie Ci odpowiedzą.
1
@vanharren Strój za 569 zł jest identyczny z tym który noszą piłkarze na boisku i lepiej dopasowuje się do ciała a ten za 369 jest trochę luźniejszy i lepszy dla ludzi, którzy nie mają jakiejś super budowy ciała. Dodatkowo ten za 569 ma technologię VaporKit. Znaczy to, że odprowadza pot od skóry o 20% szybciej i schnie 25% szybciej i sama koszulka jest 10% lżejsza + inne mniejsze różnice. Możesz jeszcze jednak kogoś popytać bo bazuje na info, które znalazłem w internecie.
0
@Jordi10 Ja np nie widzę żeby jakiś zawodnik dawał im taką możliwość ale ok każdy ma swoje zdanie.
1
@Chwytliwy Tak jak koledzy wyżej wizyta u dermatologa + możesz kupić maść ichtiolową. Kosztuje 2-3zł a w moim przypadku działała cuda czasami, jedyny minus to że brudzi ale jakiś wacik i po problemie.
2
@norbi77 @KamQiX Dzięki za odpowiedzi panowie. Odinstalowanie aktualizacji zadziałało i wszystko już działa tak jak wcześniej.
1
Odpaliłem niedawno komputer i nie działa mi wyszukiwarka, ta w pasku zadań. Rozwiązania które znalazłem w internecie mi nie pomogły, może tutaj ktoś będzie w stanie pomóc.
Tutaj screen tego co wyświetla mi rozwiązywanie problemów: https://zapodaj.net/4dbad8fccc8a8.png.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@WisniaKala
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kuczek https://sofifa.com/players tutaj masz stronkę na której możesz sobie
ustawić żeby Ci posortowało piłkarzy wg wieku, pozycji ,potencjału,
czyli do ilu Overalla mogą się rozwinąć itd. Od siebie mogę polecić
Joelintona, Joao Felixa i Malcoma, który u mnie na napastniku szalał.
5
@msmsms A co ma jedno do drugiego człowieku xD?
0
@Bernard777 Enrico i Federico Chiesa jeżeli syn osiągnie swój maksymalny potencjał.
3
@Bord Ty mógłbyś poprawić swoje mankamenty i przestać wypisywać bzdury w internecie i bawić się w jakieś dziecinne prowokacje.
0
Wykupiliśmy ze znajomymi Fame MMA ale od pół godziny wyświetla się error during license server request. Wie ktoś może o co chodzi?
0
@koksik2700 1. Wiedźmin III
2. Dragon Age Origins
3. Divinity Original Sin 2
4. Darkest Dungeon
5. Pokemon FireRed
6. The Wolf Among Us
7. Final Fantasy XV
0
@Leooo Bez pozostałych 10 piłkarzy też nie. Nie umniejszam mu umiejętności ale w tym meczu nic nie pokazał, taka prawda.
0
@Leooo Samo to że gra i koledzy mają więcej miejsca na boisku? No sorry ale coś
takiego to ja mogę o każdym piłkarzu na świecie napisać.
1
@Kluivert_P Nuri Sahin?
1
@AdrianGajewski2005 Czy facet, który chodzi w rurkach i ma modną fryzurę nie może nazwać się mężczyzną?
0
@ProMILs Dokładnie. Mój dodatkowo po całodniowym pobieraniu potrafi mi usunąć installer zanim zdążę cokolwiek zrobić bo zagrożenie wykrywa xd
0
@konrad1661 Pobrałem trochę gierek i żadnego problemu nie było. Czasem antywirus może Ci wyświetlić jakieś zagrożenie ale się nie przejmuj bo to normalne dla piratów.
0
Tak, jesteś mitycznym wybrańcem, jedynym człowiekiem na naszej planecie, który nie oglądał Gry o Tron.
2
Na fili.cc powinno być.