Mariano1899
Dołączył/a: czerwiec 2014
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie nawidze tych hiszpańskich gazet!! Znowu mają pretensje ze Barca miala mniejsze posiadanie piłki?? Już rok temu Martino chciał coś podobnego zastosować, ale po krytyce po meczu z Rayo zrozumiał ze nie wygra z mediami i dał sobie spokój! Na szczęście Lucho ma większa odporność na krytykę, zresztą mecz z mniejszym posiadaniem piłki przytrafil mu się w półfinale LM z Bayernem, wygranym 3:0!! Dlatego media powinny doceniać Luisa bo możemy grać w każdy sposób! Barca to w tym momencie najbardziej nieprzewidywalny zespół w Europie. Bramka po zespołowej długiej akcji, po kontrze, długim podaniu, indywidualnej akcji, ze stałego fragmentu, zza pola karnego. Barca jeszcze nigdy nie była tak nieprzewidywalna i powinniśmy się cieszyć a nie płakać ze skończyła się jakas 9 letnia passa
2
Powiadasz ze Real zależny jest od Ronaldo? Szczerze wątpię! Bez Ronaldo by sobie poradzili a zobacz co się dzieje gdy nie ma Modrica!! Do tego James (osobiście uważałem po Mundialu ze został wykreowany przez media ale się bardzo myliłem) jest od powrotu po kontuzji zdecydowanie najlepszym i najbardziej decydującym zawodnikiem Realu. To nie ten Ronaldo z MU gdzie potrafił sam sobie stworzyć okazję, teraz robi to naprawdę rzadko, przekształcił się w typowego lisa pola karnego, jakieś 90% jego bramek w większej części jest zasługą kolegów którzy mu dogrywaja (nie mówię tego po to by umniejszyc zasług Ronaldo, po prostu takie jest moje zdanie)
4
Messiego nazywasz detalem? :)
0
Niedobra informacja dla Barcelony. Przed finałem LM Barca nie będzie miała czasu na odpoczynek, chyba ze przełożą na późniejszy termin ale to wtedy dramat będzie bo z naszego MSN zostanie tylko S bo przeciez Copa America się zaczyna. Zobaczymy co się stanie
0
Żeby Barca dzisiaj nie zlekcewazyla Cordoby. Jeżeli Barca dzisiaj wygra to na 90% zostanie mistrzem, bo potem grają z Sociedad na Camp Nou które w sumie o nic już nie gra, potem z Atletico (będzie ciężko Simeone nie odpusci) i z Deportivo. Natomiast Real ma teraz piekielnie ciężki terminarz Sevilla-Juve-Valencia-Juve, gdzie Valencia z Sevilla mają tyle samo punktów i biją się o 4 miejsce a więc grubą kasę :) i tu Real na pewno punkty straci, jak nie w Sewilli to u siebie z Valencia
0
Tak szczerze lepiej aby Xavi zagral w miejsce Andresa.
0
Miał być gotowy do gry w pierwszej połowie kwietnia tego roku. Coś czuję, że jego rehabilitacja się przedłuży, no ale trudno, pośpiech jest niewskazany i lepiej już nawet żeby ten sezon dobrze przepracował na treningach, aby w 100% być gotowym w lipcu
0
Nie ma to jak rozpoczynac i konczyc tydzien wolnym :)
0
Chcą być jedną z najlepszych drużyn a narzekają, ze trafili na ciężkiego przeciwnika. A z kim byście chcieli grać? Z Cracovia? Albo prostsza rada: za rok wygrajcie grupe
5
Na wojne w skarpetkach NIKE? Tego jeszcze nie było :D
0
Ankieta nie jest miarodajna, bo nie wiadomo jak rozejda się głosy Pepa, Sandro czy Cruyffa. Zresztą wzięło udzial zaledwie 800 socios spośród 80000? którzy będą uprawnieni do głosowania? Aczkolwiek lepiej taki zarys dostac niż żeby w ogole nie było żadnych ankiet.
0
Za masche rakitic, za Mathieu Bartra a Sergio nie gra, więc nie powinno być większego problemu :)
0
12? Ktos tu się zagalopowal, bo to chyba była 11 wygrana z rzędu, ale mogę się mylić
3
Neymar (10) dołączył do listy piłkarzy, którym Messi przynajmniej dziesięć razy asystował przy bramce. Przed nim znajdują się Alexis (11), Eto'o i Villa (12) oraz Pedro (18).
Jeszcze ktoś ma wątpliwości co do jakości współpracy Messi-Ney? A zajęło im to ledwie 1,5 sezonu!
0
jak dla mnie i Alves, i Alba powinni odpocząć. Kiedy jak nie teraz? :)
0
"do puki" nie nauczysz się pisać poprawnie, powinieneś zaprzestać pisania jakichkolwiek komentarzy. Dopóki się pisze
0
W jutrzejszym meczu chciałbym widzieć od 1. minuty Bartre, Adriano, Rafinhe i Pedro. Powinni otrzymać minuty, przydadzą im się a niektórzy zawodnicy dostaną niezbędny odpoczynek
0
A to nieuważnie czytałem bo myslalem, że to zwykłe przeziebienie :)
5
Dobrze, ze Xavi został, szczególnie ze chciał tego Lucho. Jego sezon, biorąc pod uwagę rolę jaką odgrywa, jest dobry. Robi to co do niego należy. Zajmuje się atmosfera w szatni, a na boisku raczej nie zawodzi.
0
Wczoraj niepotrzebnie trenował. Albo lodówkę otworzył i go zawialo. Teraz niezbędny nie jest, ale na City przyda się Iniesta w optymalnej formie
2
"dlaczego Barca zawsze gra później niż Real"
Czy tylko mnie takie pytania irytuja? Wszędzie szuka się jakiegoś spisku, to jest bezsensu. Najlepszym sposobem na uciszenie "dziennikarzy" będzie zdobycie mistrzostwa! Oby :)
A tak w ogóle zauważyłem, że Luis trochę więcej pewności siebie złapał na tych konferencjach, ale co się dziwić, póki co wyniki są znakomite
1
Dobre, sprawiedliwe oceny aczkolwiek obniżyłbym Neymarowi do 3.5 bo nic nie wnosił do gry, oraz Albie do 6, natomiast Pique 0.5-1 punkt więcej. Szkoda, że teraz ter Stegen nie będzie mógł z Levante nabrać pewności siebie po tym błędzie. Oby był mocny psychicznie, bo jeżeli LE nie da mu szans przed City w meczu ligowym, no cóż będzie musiał sobie poradzić
4
To, ze mija obrońcow jest prowokujace? Bez przesady! Wiadomo czasami niepotrzebnie wdaje się w drybling z jednym czy z drugim obrońcom, ale tak jak powiedział Enrique... to Brazylijczyk! On to ma we krwi :)
18
A może czuje się przemeczony tymi meczami styczniowymi i woli odpocząć. Zresztą człowieku ma dziecko i pewnie jak ma wolne woli gdzies spędził z Antonella i Thiago swój wolny czas
3
Dobrze, Barcelona potrzebuje najlepszej formy Iniesty bo przychodzą najważniejsze mecze powoli. Co jak co, ale Andres w optymalnej formie to jest zawodnik, który może w każdej chwili zrobić na boisku co będzie chciał. Szkoda, że takiego Andresa od 2 lat już nie widujemy, ma przeblyski ale to za mało jak na takiego pilkarza
2
Fajny, miejscami śmieszny wywiad. Nie wiem czy dziennikarz specjalnie takie nietypowe pytania wybierał czy to był brak taktu z jego strony? Zresztą nieważne, Pique dobrze ze wszystkich wspaniale wybrnal
0
Z pewnością nie dorównuje twojej inteligencji, ale jak dla mnie to było strasznie głupie i wydaje mi się, że napisane nie dlatego żeby podnieść wartość artykułu poprzez rzeczowy komentarz, tylko dlatego żeby mieć jak najwięcej polecen
1
Powinien go zostawić bo to nie jest człowiek Rosella czy Bartomeu, a facet na pewno ma szacunek wśród innych działaczy, który może zaprocentowac przy negocjacjach, bo jednak inaczej negocjuje się z eksperte, który siedzi w tym ponad 20 lat, a inaczej z gościem, który debiutuje w takiej roli
1
Nawet jeżeli to była ironia to głupia i niesmieszna :)
0
Najlepsza historia z autokarem :) dzisiaj żaden trener by się nie odważył na taki krok w stosunku do jakiejś gwiazdy, bo by się zaraz gwiazdorstwo poobrażało.
Fajnie poznac historię legendy, której nie oglądało się w telewizji.