Mariano1899
Dołączył/a: czerwiec 2014
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Gra nogami ter Stegena jest fenomenalna. Według mnie przebija w tym aspekcie Valdesa i może za parę lat równać się z Van Der Saarem
3
Najlepiej było by kupić Reusa i wypożyczyć go do BVB na pół roku i postawic warunek że BVB nie może go zgłaszać do LM, po to aby na wiosnę mógł grać w LM w barwach Barcy
1
Messiego i Neymara można rozgrzeszyc za taką liczbę strat, bo są one wynikiem podejmowanego przez nich ryzyka w trakcie meczu, natomiast liczba strat Alvesa pokazuje jego nieudolność w grze ofensywnej, brak zaangażowania bądź skupienia. Albo wszystko naraz. Prawa obrona to najslabsza pozycja w Barcelonie. Do 2016 roku nowy zarząd będzie miał czas, żeby przeszukać skrupulatnie rynek obrońcow i po prostu muszą wydać na nowego prawego obrońcę grubą gotowke. Chyba ze jakiś talencik wylapia to bardzo proszę.
0
W takim razie zwracam honor
12
A czy tylko kibice Barcelony są tymi "prawdziwymi". Czy kibic Realu, Chelsea, Arsenalu nie moze być prawdziwym kibicem? Najglupszy komentarz jaki czytalem na tej stronie od godziny :)
0
Deportivo Barcelona 4:5 co to był za mecz! Po 4:3 z Realem najbardziej szalony w tamtym sezonie
2
A bramka z dystansu Sergiego Roberto to gdzie? :)
0
Messi mógłby oddac karnego Masche z jakimś słabszym zespolem, kiedy wynik byłby już rozstrzygnięty. Chciałbym zobaczyć jego radość po zdobyciu bramki
0
Podobna sytuacja do Puyola. Jest wychowankiem to spełnia określone warunki
2
A w pierwszym swoim sezonie Pep nie wprowadzal Pedro do gry? Wydaje mi się ze mecze w rezerwach przeplatal występami w pierwszym zespole a nowy sezon zaczął jako zawodnik pierwszego zespołu
4
To są dwa jego nazwiska
0
Bardziej opłacalne dla Adidasa byłoby zaproponowanie współpracy z Barcelona jako sponsor techniczny, zamiast Nike.
0
Dobrze Enrique zrobił powołując Rakitica. Potrzebuje teraz dużo minut by wrócić do formy z Sevilii, bo Barca będzie niedługo potrzebowała wszystkich zawodników w optymalnej formie.
0
City 32 a Arsenal 7? Z tego co mi się wydaje w Lidze Mistrzów odpadli na tym samym etapie a w BPL to już nie trzeba komentować.
0
Ja się nie dziwie ze Neymar nie trenowal dzisiaj normalnie :) po takiej rzeźni...
3
Czyli Bystrzycki ślepo wierzy w to, że to jednak Messi rządzi w szatni?
0
Chyba team spirit :)
0
A pomyśleć, że ten kryzys Pep przewidział ponad 4 lata temu, rozpoczynając negocjacje z Bayernem. Dlatego jestem przekonany, że Guardiola odszedł bo wiedział, że z tym zarządem nie da rady nic osiągnąć.
3
Przeczytałeś w ogóle artykuł? Jest napisane, że kończy mu się kontrakt więc co miał zrobić Zubi i jego świta, skoro nie chciał go przedłużyć. Krytyka zarządu jest konieczna, ale róbmy to wtedy kiedy naprawdę to zawalą a nie zawsze i o każdej porze.
0
Może mi ktos przyblizyc jak w tym sezonie wygląda gra Enzo Pereza? Bardzo mi się podobał na Mundialu, a teraz ze względu na mało czasu, ograniczam się jedynie do tych najciekawszych meczów
0
Ciężki wybór. Moim zdaniem pomoc w tym roku byla zdecydowanie najgorszą formacją, szczególnie za sprawą Busquetsa i Iniesty. Dodatkowo bardzo proszę o poprawienie wersu, w którym napisane jest, że Busquets nie ma godnego zmiennika. Otóż ma! W postaci Mascherano, który w tym momencie jest w zdecydowanie lepszej formie od Sergio.
0
Nie musi wygrać całego TCS, wystarczy, że wygra jeden konkurs i będzie miał 10 zwycięstw w tym turnieju, a jak wygra 2 to będzie samodzielnym liderem.
0
Jak dla mnie najlepszym obrońcom był Mascherano. Wiadomo jeżeli Pique wejdzie na swój wysoki poziom to jest jednym z najlepszych obrońcow świata, tylko ze takie mecze zdarzały mu się zbyt rzadko. Dodatkowo wyprzedzając fakty, mam nadzieję ze redakcja przy wyborze najlepszego pomocnika zostawi puste miejsce bo co to za zaszczyt być najlepszym wśród zdecydowanie najgorszych?
1
Większych glupot dawno nie czytałem. Ja osobiście chcę sprzedaży Sergio bo już nie wierzę w jego powrót do najlepszej wersji, a pokaźny zastrzyk gotówki Barcelonie by się przydał. Oczywiście te rozważania nie będą miały sensu jeżeli TAS podtrzyma sankcje nałożone na Barcelone. Ja chcę tego co dobre dla Barcelony i nie patrzę przez pryzmat upodobań (wiadomo ciężko było by mi. "sprzedać" Messiego, łatwiej takiego Sergio czy Inieste których nie lubię za bardzo) i dlatego nie masz prawa nazywac mnie i podobnych do mnie pseudo kibicami boba takim razie kim ty jestes?
1
120 tysięcy Jackson zarabial a nie Parker :)
0
No to wiem, tak sie zagotowałem że już skład na mecz napisałem :D
0
Jezeli do Qataru pojedzie pierwszy zespół, to będzie straszna kpina! Jak po męczącym styczniu chcą jeszcze grać mecz towarzyski? Rozumiem umowy, ale taki mecz można zagrać w lato a nie w najważniejszych miesiącach sezonu. Do Kataru z pierwszej drużyny to jechać sobie mogą tacy piłkarze jak: Masip, Douglas, Munir, Samper, Sandro, Sergi Roberto a nie najlepsi zawodnicy, którzy w styczniu będą mieli w nogach parę naprawdę ciężkich meczów.
0
Nieopierzony Bartra? Ma 23 lata i juz czas żeby powoli stawal się liderem defensywy. Busquets i tak nic do gry nie wnosi więc Masche go spokojnie zastąpi, a wtedy Samper na ławkę. Skad się wzięło 45-50 milionów? A no stąd, ze taki jest rynek. To że Barca nie umie sprzedawać to inna kwestia, nie moja wina.
0
Busquets swego czasu był niekwestionowanym numerem jeden na tej pozycji, ale teraz? Jeżeli na wiosnę nie odzyska formy, osobiście bym go sprzedał. Biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny, za mniej niż 45-50 milionów to bym nawet nie usiadł do rozmów. Wiadomo sankcje i tak dalej, ale jest Mascherano i Samper, który następny sezon powinien spędzić na wypozyczeniu albo w pierwszej druzynie, zakładając ze byłby pierwszym rezerwowym na tę pozycje, dzięki czemu te parenascie meczów mógłby zagrać. Najwyżej w 2016 roku nowy zarząd kupilby odpowiedniego zastępcę Busquetsa, aczkolwiek uważam ze nie jest to potrzebne bo przy obecnej jego formie ani Masche, ani Samper gorzej grać nie będą.
1
"Kontrolujemy terazniejszosc" ?? Przy całej sympatii do Lucho, ale sie osmieszyl ta wypowiedzial. No ale coz, czekamy do maja