0

Żebyś się nie zdziwił jak po MŚ w Rosji padnie ze strony FIFY taki pomysł. Przecież w ręcznej jeszcze 3 lata temu takie manewry były nielegalne a po MS 2 lata temu nagle przepisy się zmieniły

1

No cóż tu ma rację. Na salę sądową wchodzi jako człowiek niewinny i to jemu muszą udowodnić winę a nie Bartomeu swoją niewinność. Choć z szacunku do fotela prezydenta Barcelony, jeżeli zarzuty nie zostaną oddalone to nie powinien kandydowac w tych wyborach

1

Może nie kolor skóry był tutaj decydujący co zera na koncie w banku. Większości tym którzy wychowywali się w strasznej biedzie trochę odbija, ale trzeba też to w pewien sposób zrozumiec.

1

Nie było żadnego Rossela, co najwyżej Rosell. Jak można nie umieć napisac poprawnie nazwiska prezydenta, który urzedowal tu jeszcze 13 miesięcy temu...

0

Napisze ci po raz kolejny, ze twoje komentarze są równie zalosne co twoja osoba.

0

Naganne słowa, które kieruje w stronę Pepa, ale co do Blattera to się podpisuje obiema rękami

0

Żałosny komentarz, zalosnego czlowieka. Mam nadzieję ze nie kibica Barcelony

0

Nie zdajesz sobie nawet sprawy ile oni mają pieniędzy! :) są bogatsi niż niektóre państwa...

1

Zgadzam się w 100% 99,9% użytkowników zwariowało i chcialo rewolucji w trakcie sezonu, choć mowili w sierpniu, ze LE trzeba dac co najmniej jeden sezon, żeby zacząć go oceniac. Ja od początku pisalem ze jestem optymista i licze na dwa tytuly, ale po takiej grze licze na tryplet! :)

0

Ja dodam, ze Suarez mimo wszystko wkomponowal się do składu. To on w ataku wykonuje tę brudną robotę, której Neymar czy Messi by się nie podjeli. Jak dla mnie fenomenalny atak ma w tym momencie Barcelona. Jedynym słabym punktem jest Iniesta i tu Pan Bystrzycki idealnie to wyrazil :)

4

Gabi zobacz gdzie faulował Mascherano a potem się wypowiadaj! A ze była ręka Alby, no cóż, co mial zrobić? Nie mial jak jej schowac, pewnie większość osób się ze mną nie zgodzi ale mam takie zdanie

0

Ale zauwaz, że jedna bramka dla Barcelony praktycznie zamyka mecz. Atletico na pewno zdaje sobie z tego sprawę, dlatego pierwsza połowę będą grać tak jak zawsze.

0

Nie chce się czepiac, ale nazwa FIFA się nie odmienia, więc proszę to poprawic :)

0

Zgadzam się w 100% każdy mówi, ze w Premier League o tytuł walczy 5 czy 6 zespołów a przecież w ostatnich 7 czy 8 latach wygrywaly tylko trzy ekipy (podobnie jak w Hiszpanii) czyli City United i Chelsea. Dla mnie la Liga jest zdecydowanie najlepszą liga na świecie i pokazuja to wyniki na europejskiej arenie

0

Nie zgadzam się z jednym. Ronaldo i Neymar powinni być klasyfikowani jako napastnicy. Ronaldo to najwyżej ustawiony zawodnik Realu, który bardzo często znajduje się środkowej strefie okolic pola karnego, a Neymar to skrzydłowy? Gra przy linii bocznej, ale bardzo często wchodzi i lamie akcje do środka. Zresztą Barcelona gra 3 napastnikami i dla mnie to jest nieporozumienie. Rozumiem, że redakcja chciała oszczędzić sobie krytyki i dała Ronaldo jako skrzydłowego po to by w swoich klasyfikacjach wygrali i Ronaldo i Messi. Dzięki temu każdy jest zadowolony. Powinno być tak, ze Ronaldo i Neymar są zaliczani jako napastnicy i wtedy cała ta trójka powinna zająć podium. A tak w ogole czemu nie ma rankingu dla najlepszego zawodnika ligi?

0

100000 euro tygodniowo to taki Mascherano u nas nie ma! Floro z jednej strony to największa broń Realu, a z drugiej strony największy sabotazysta jakiego świat piłki widział. Dając 16 latkowi 5 mln euro rocznie pensji, może doprowadzić do tego, ze każdy z pilkarzy Realu będzie chcial dostac podwyżkę, bo dlaczego taki Ramos ma zarabiac "tylko" milion czy dwa miliony mniej od jakiegoś 16 latka? Przeczuwam posuche w Realu

0

Pewnie jak Floro widzi obecną forme Neymara to pluje sobie w brodę, że nie udało mu się go ściągnąć :)

0

To raczej metafora niż ironia. Tak tylko się czepiam :P

0

Tylko, że gdy Messi kopnął piłkę w trybuny, to ta piłka nie wyszła jeszcze poza boisko więc się nie odzywaj jak nie umiesz na rzeczywistość spojrzeć na trzeźwo

0

Powinien dostac 6 meczów, bo z tego co mnie pamięć nie myli to już w karierze pauzowal 2 czy 3 mecze za jakieś tam chamskie zachowanie a to w takim razie jest recydywa. Najlepszy przyklad? Luis Suarez! Zaczął od 5 meczów, potem 10 a ostatnio 4 miesiace. W przypadku Ronaldo ta kara również powinna się podwoić. Ale zapewne dostanie 2 mecze i 5000 euro kary

0

"Prawdopodobnie jedyną negatywną liczbą w jego statystykach jest zatrważające 199 strat w meczach ligowych, co jednak pokazuje, że nie boi się on podejmować ryzyka w pojedynkach z rywalami."
To ze ma 199 strat nie oznacza, że podejmuje jakiekolwiek ryzyko. Może oznaczać jedynie, ze jest bardzo aktywnym zawodnikiem, który nie tylko czeka w polu karnym na piłkę, ale próbuje cofać się do drugiej ligi i aktywnie uczestniczyć w tworzeniu akcji

0

Z jednej strony przyda mu się odpoczynek przed bardzo ciężkim meczem, ale z drugiej strony potrzebuje teraz kilku fajnych z jego strony meczów, by mógł złapać pewność siebie. Bo ogolnie Rakitic nie grał zle, ale to w Barcelonie nie wystarcza. Grał za bardzo na alibi, jego podania były pewne, dokładne, ale nie stwarzały żadnego zagrożenia. Mam nadzieję, ze już na dobre skonczyl z taką grą i jego forma będzie już tylko rosła

0

Mam podobne zdanie! Z tym ze ja uważam, że jego menago tak mu w glowie namieszal, ze to nawet nie był jego wybór tylko jego agenta. Jak dla mnie zdecydowały pieniądze, zobaczymy jak się rozwinie.

0

I co kolejna zmiana trenera po roku? Pep pracował 4 lata a teraz Barcelona będzie miała w kolejne 4 lata 4 trenerów? Gdzie tu logika. Enrique powinien dostać co najmniej jeszcze jeden sezon, choć uważam ze i w tym barca coś wygra

0

A co Halilovic NA PEWNO będzie świetnym grajkiem. Nawet nie wiesz jak może się dziwacznie potoczyc kariera pilkarza...

0

A nie pamiętasz Edwina, który na stopę podaje na odległość 60-70 metrów? Fenomen

0

Arbiter ogolnie prowadził naprawdę jak na hiszpańskie warunki bardzo dobre spotkanie. Może pod koniec meczu kiedy ciśnienie skoczylo, dawał kartki tam gdzie nie trzeba (Suarez) oraz nie był konsekwentny (sytuacja w której Neymara przewraca jeden z zawodników Atletico a za chwilę w podobny sposób temu zawodnikowi piłkę odbiera Iniesta), ale ogólnie przy tym arbitrze mogę postawic duży + za wczorajsze spotkanie.

0

Messi tego karnego chyba specjalnie nie strzelil, żeby nikt mu nie zarzucil, ze strzela z karnego. Oczywiście żart, nawet głupi, Messiemu należy się nagana za tego karnego bo wykonał go fatalnie. Jedyne co go uratowało to to, ze Oblak za wcześnie się rzucił i już nie mial jak inaczej tej piłki wybić. Zbyt luzacko podszedł do tego karnego, rozumiem spokój najważniejszy ale bez przesady. Podejście do karnego podobne do tego z Sevilla 0:0 w 90 minucie z takim samym skutkiem (obrona przez bramkarza) tyle ze szczęście mu dopisało i mógł to dobić. Messi nigdy więcej!!!! ;)

0

Wczoraj zauważyłem u niego przeblyski tego jego wspaniałego geniuszu. Myślę, ze jedyne czego teraz Barcelonie brakuje to: dawna forma Busiego i Iniesty, regularność Neymara, skuteczność i lepsza gra kombinacyjna Suareza. Reszta wydaje się być na dobrym poziomie. Jeżeli Barca utrzyma taką agresywność w większości meczów to myślę, ze na koniec będziemy mogli cieszyć się z CO NAJMNIEJ dwoch pucharów :) tak jestem ogromnym optymistą i wierzę, w tą drużynę i w tego trenera mimo iż czasami mam sprzeczne wypowiedzi :)

1

Teraz z Elche przydadzą się niewielkie rotacje. Ja bym ten skład widzial tak: Bravo - Alves, Bartra, Mathieu, Alba - Mascherano, Xavi, Rafinha - Pedro, Messi, Suarez. Luis powinien w tym meczu zagrać bo potrzebuje takich 2-3 meczów z rzędu z bramką żeby odblokowac się psychicznie. Rafinha, z kim ma grać jak nie z takim Elche? Nie wiem czy w tym meczu Montoya nie powinien dostać 90 minut gry, ale trudno postawilem na Daniego, może dlatego, że wczoraj bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?