Mariano1899
Dołączył/a: czerwiec 2014
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie wiem czy ktos się ze mną zgadza, ale każdy dobry trener ma w klubie tę jedną perelke, która u niego weszła do 1. składu. Taki Mourinho w Realu miał Varane'a, Pep Sergio a potem Thiago.Taką perelka u Luisa jest Rafinha, naprawdę chłopak ma niesamowity potencjal. Niech dostaje jak najwięcej minut, szczególnie teraz jak nie ma jakiś arcytrudnych meczów przed Barceloną
13
powiedziec ze to było żałosne to jak nic nie powiedziec
0
Dobrze, ze nie zachowal się jak Casillas, który by winę zrzucił na Suareza bo stracił i trio Masche-Mathieu-Pique bo nie zablokowali strzału i na dodatek mu zasłaniali. Oby takich pomyłek jak najmniej, choć ta interwencja pokazała dlaczego to Bravo broni w lidze, może nie jest tak efektowny jak Marc ale jak dla mnie bardziej pewien. Oby ter Stegen łapał tę pewność z coraz większym doświadczeniem
0
Już lepiej jakby Suarez spróbował :) Ney fatalnie go wykonał, ale trudno zdarza się.
2
Formuła 1 to sport indywidualny? Tylko pozornie. jak dla mnie to więcej zależy od samochodu niż od kierowcy. Zobacz taki Alonso uważany przez wszystkich za najlepszego kierowcę w słabym bolidzie Ferrari nie był w stanie konkurowac z Lewisem i Nicko. A taki Barichello jak jeździł w Brown GP? Może nie był słabym kierowcą ale też nie był z topu i zobacz jak się wtedy prezentował
0
Hoho! Jedyna nagroda jakiej Armstrongowi jeszcze nie odebrali :)
0
To w takim razie współczuję Hiszpani prawa, bo to się powinno aresztem skończyć
1
Ja rozumiem ze kocha Barcelone, ale trochę dziwnie to okazuje. Jestem przeciwnikiem takich zachowań, powinien przy następnej takiej akcji dostac zakaz stadionowy
0
Tak, ale u tych wszystkich co wymieniles widac było potencjal, u Dmytro tego osobiście nie widzialem
0
Co z tego, ze tylko jeden sezon? Przecież to było widać, że nie pasuje do Barcelony. Wiadomo wielu pilkarzy w swoim pierwszym sezonie prezentuje się poniżej oczekiwań, ale widać po nich, ze posiadają predyspozycje by grać w Barcelonie. U dmytro tego nie było widac, był dużo słabszy od pozostałych obrońcow i cóż, stalo się. Błędy każdemu się zdarzają. Nawet Pepowi
0
No oczywiście, ze tak. Przeciez to nie była krytyka, ze w 4 meczach strzelili 21 goli:) trzeba umieć strzelać każdemu przeciwnikowi
0
Wynik 102 golipowoduje ogromny podziw, naprawde niesamowita skuteczność. Ale co się dziwić skoro w czterech (2x Huesca i 2x Elche) Barca zdobyła ponad 20 goli
0
Patrząc na jego CV wydaje się, że powinien podołać zadaniu, ale jak zawsze wszystko zweryfikuje boisko
0
Ten trener wygrał młodzieżową Ligę Mistrzów, jego warsztat trenerski powinien być wystarczający na rezerwy. Dobrze od paru lat współpracuje z młodzieżą
2
Przyda mu się odpoczynek. Montoya, czy Adriano nie będą mieli raczej problemu by go zastąpić, biorąc pod uwagę umiejętności graczy Levante. Oczywiście nie można lekceważyć rywala, bo takie "łatwe" mecze, często okazują się bardzo ciężkie. No ale cóż, teraz czas na Villareal, trzeba zrobić pierwszy z trzech kroków do sięgnięcia po pierwszy tytuł w tym sezonie
1
Na pewno takie sytuacje , kiedy zawodnik otrzymuje owację na stojąco od kibiców rywala muszą być jednym z najpiękniejszych momentów w karierze takiego zawodnika.Niewielu sportowców doświadcza czegoś tak wspaniałego
6
Największym osiągnięciem Luisa Enrique jest to, że Barcelona stała się dzięki niemu dużo bardziej elastyczna. Teraz możemy strzelić po każdej akcji. Długie bezpośrednie podanie od obrońcy czy bramkarza? Proszę bardzo, bramka ze stałego fragmentu gry? Nie ma sprawy, zza pola karnego? Ależ oczywiście, indywidualna akcja pojedynczego zawodnika? A cóż w tym dziwnego. Najtrudniejsze teraz dla zawodników Barcelony będzie utrzymanie takiej koncentracji a przede wszystkim zaangażowania. Jeżeli te dwa aspekty będą w stanie utrzymać przez większość końcówki tego sezonu to o tytuly nie powinno być trudno, bo jak Barca gra na 100% to nie ma lepszej drużyny na świecie.
0
O forme Neya można być spokojnym, jest w takim gazie, że żaden obrońca mu nie straszny. Oby tylko Alba dotrzymał do jego dyspozycji i wtedy wsadza na karuzele obrońcow z Bilbao
0
Niestety też nie wierze w to ze dzisiaj Rafa zagra od 1. minuty, ale cóż nadzieja umiera ostatnia
0
Dzisiaj Lucho musi wystawic najsilniejszy skład i Rafinhe. Potrzebna w dzisiejszym meczu będzie ta jego boiskowa bezczelnosc, ten błysk, drybling, otwierające podania.
1
Tonący brzytwy się chwyta. Jeżeli Laporta postanowi wystartować (a uważam że wystartuje) to Bartomeu nic nie uchroni przed bolesną porażka. Mam tylko nadzieję, ze jak Laporta wygra wybory to nie będzie chcial się zemścić na Rosellu i Bartomeu za te wszystkie pozwy dotyczące defraudowania pieniędzy, bo dobre imię Barcelony i tak już zostało nadszarpniete aż nadto
9
Co do wyboru nowego prawego obrońcy nie mam jakiś preferencji. Zyczylbym sobie tylko jednego: aby zarząd nie kupował zawodnika z drugiego czy trzeciego rzędu tylko dlatego żeby zaoszczędzić 5 czy 10 milionów. Jeżeli najlepszy możliwy obrońca ma kosztować 30 milionow to trzeba zaplacic ( nie chodzi o to żeby nie negocjować obniżenia ceny) i mieć zabezpieczona pozycję na lata. Tylko tego oczekuje
0
Dobra zamykam się, za bardzo upierdliwy jestem :)
4
Bardzo rzeczowe argumenty! Gratuluję inteligencji i nie wroze zdanej matury :)
0
Takie naciagane bardzo :) bo to angielsko jezyczna nazwa, więc jak masz Paris (Paryż) to napiszesz w Parisie? :P
0
Dosze? Mam nadzieję ze to literowka a nie brak znajomosci stolic ze strony autora :) proszę na Doha poprawic
0
Sami oskarżali Laporte o defraudowanie pieniędzy a sami mają zarzuty o niepłacenie podatków. Szczyt hipokryzji
0
Ale to jest rzeczowy argument, bo Katalonia to najbogatszy region w Hiszpanii. Przecież jakby był najbiedniejszy to myslisz ze by byli temu przeciwni? Jakby reszta Hiszpanii musiała utrzymywac Katalonie? To Katalonia dopłaca się do reszty Hiszpanii. Mnie to tam jest obojetne czy będzie osobne państwo Katalonia czy będzie należała do Hiszpanii. Jedno jest pewne, nikomu z ekonomicznego punktu widzenia się to nie oplaca, więc zdrowy rozsądek podpowiada ze powinien pozostać status quo. Ale to Katalonczycy zadecydują nie ja.
0
Statystyki Neya są imponujące, ale z tym porównaniem zdobytych tytułów to się redakcja osmieszyla :) tak naprawdę u Neymara można liczyć srebro IO, Puchar Konfederacji i superpuchar. To serio uważacie ze zdobył więcej od Ronaldo? A fakt może i więcej ale czy te trofea były równie prestiżowe? Nie sądzę. Oby Ney mógł w dniu 24 urodzin pochwalić się Pucharem Króla, LM, mistrzostwa Hiszpanii, srebro na COpa America (złoto niech Argentyna zdobędzie) i oczywiście superpuchar Hiszpanii i Europy oraz KMŚ. Wiadomo mało prawdopodobne, ale...
0
No z tym Samperem to się lekko pospieszyles. Dopiero za 2 lata MOŻE będzie spełniał rolę pierwszego zmiennika Sergio.