Mariano1899
Dołączył/a: czerwiec 2014
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy mnie się dobrze wydaje czy autor tekstu liczył na pomoc ze strony arbitra? Ludzie ogarnijcie się bo to jest paranoja, żeby redaktor takiej strony pisał takie rzeczy. Barca grała słabo i nie zasłużyła na zwycięstwo i nawet czerwień nic by nie dała. Trzeba uszanować wynik, wyciągnąć wnioski, trenować i w sobotę pokazać że piłkarzom Barcy przytrafil się baaaaaardzo słaby dzień i już a nie wysuwac takie teorie
0
Technik, umiejętności czytania gry nie traci się od tak. To Sergio ma, ale od dłuższego czasu sprawia wrażenie ospalego i ociezalego.
2
5 asyst ma w lidze i 1 w LM
0
Ten GPS nazywa się Catapulta czy jakoś tak i wyglądem przypomina jajko.
3
Wydaje mi się, że ten tydzień jest najważniejszym tygodniem ligowym do końca tego roku kalendarzowego. Zdobycie 9 punktów w tych 3 meczach będzie ogromną przewagą nad resztą drużyn, bo uważam ze i Real, i Atletico stracą po co najmniej 2 punkty a może i więcej.
1
No cóż póki Suarez nie może spłacać swojego transferu na boisku, robi to w taki sposób :)
0
Było ciężko trenować wspólnie z kolegami, a nie "móc występować w meczach"
To samo może powiedziec teraz Luis Suarez :)
0
I po co kolejne zawieszenie? Już lepiej teraz odbyć tę kare i mieć spokój, bo kadrę Barcelona ma bardzo dobrą i transfery nie są tak niezbędne jak minionego lata.
0
Fajnie, że LE ma już takie poparcie kibiców. Jedyne czego bym nie chciał do tego, ze jak stracimy punkty z Levante, to już dużo osób będzie zwalnialo trenera, wywalala zarząd i sprzedawała zawodników. Trzeba im dac kredyt zaufania.
0
Te wszystkie porownywania są ciekawe, aczkolwiek nie mają większego sensu, bo udany start w lidze (pod względem strzelonych bramek) nie idzie w parze ze zdobytymi pucharami na koniec sezonu. Ale cieszy wysmienita forma nie tylko bloku defensywnego, tylko postawa całej ekipy w defensywie
0
Wydaje mi się, że od początku zagrają: ter Stegen, Xavi a także Pedro
0
Ale to wszystko jest trudne do ogarniecia. Na tę chwilę wydaje mi się, że Mathieu gra dlatego, że Luis za wszelką cenę chce pokazać, że 20mln wydane na Francuza to nie dużo (nawet mimo wieku) a Masche gra, bo miał bardzo udany mundial i że nie ma dla niego innego miejsca to gra na stopie żeby w ogole grał. A Sandro i Munir? Bez przesady, teraz 3-4 mecze niech pograja w Segunda, bo mimo ich wielkiego talentu, oprócz nieprzewidywalnosci i powiewu świeżości nie wnoszą za wiele. Oj dziwne to wszystko, naprawdę. W tej sytuacji najbardziej obrywa Bartra. W tamtym sezonie pokazywał się z bardzo dobrej strony m.in. w finale pucharu króla. Tak wiem błąd przy bramce Bale'a ale to nie jego wina że zabrakło mu doświadczenia. Powinien je zdobywać właśnie w takich meczach jak dzisiaj a gdzie on jest? Na VIP-ach, super!
0
Masche na stopie? Na to wygląda bo jest w kadrze 2 nominalnych obrońców. Ciekaw jestem co z Bartra
0
Najlepszym rozwiązaniem było by wypożyczenie Dongou za rok do jakiegoś klubu z Primera, ale przez te sankcje... lepiej jak zostanie w rezerwach i będzie po prostu do dyspozycji Enrique.
0
Najlepsza kara dla Neymara i wszystkich innych zawodników będzie kara finansowa ( przeznaczone na cele charytatywne) i brak powołania na najbliższy mecz.
3
Ja jestem ciekaw ile jeszcze Bartra wytrzyma. Nie żebym był wielkim jego fanem (chociaż go lubię) ale ja na jego miejscu poszedlbym do swojego menago żeby znalazł mi inny klub. Bo wygląda na ambitnego gościa i wydaje mi się ze jest nieźle wkur*** kiedy widzi jak Pique wychodzi w pierwszym składzie, podczas gdy presezon lepszy miał Marc niż Gerard.
0
Busi kolejny błąd. Tak naprawdę nawet niezły jego mecz dzisiaj przekreśla ten błąd po którym Masche wyleciał. Chciałbym aby w następnym meczu zagrał Samper zamiast Sergio, niech obejrzy ze 2 mecze z wysokości trybun.
0
Zobaczymy czy będzie w stanie zmienić Alvesa z polowce jeżeli będzie grał tragicznie, albo inne wielkie nazwisko.
1
Spokojnie :) wychodzi na to, że jest to ostatnie okienko (tego w styczniu 2016 nie liczę bo wielkich transferów zimą raczej się nie robi) obecnego zarządu. Czyli Zubi zostało Ci 11 dni roboty do końca twojej kadencji, wysil się i kup odpowiednich graczy. Jakich? Tego sam szczerze nie wiem, mam nadzieję że LE wie kogo chce i dostanie to co chce
0
Jak pisalem parę godzin temu, że jest taki ruch ze strony zarządu może się pojawić (odnośnie Koke) to zaraz zostałem zmuszony do wyłączenia fify. Chyba sloze CV do redakcji Sportu bo mamy podobny tok wymyslania rzeczy niemożliwych :)
0
Ale wiesz Xavinie pociągnie a sam mowil ze ciężko było odmówić Barcelonie. A nawet jakby kosztował 50 mln to co? Finansowego fair play Barca nie przekroczy, musiałaby w tym okienku 340 mln wydać!
0
Myślę ze Barca w takim razie kupi jeszcze Cuadrado i... Koke (a co! ;P) z tym ze Hiszpana spowrotem wypożycza do Atletico na rok :)
0
Wiadomo, że Marca kupił zarząd a Bravo to z pewnością sprawka Enrique, ale mnie się wydaje że wyjdzie Masip :D LE będzie chciał pokazac, że to on decyduje o składzie a Elche to raczej więcej jak 2 strzały w bramkę nie oddadzą także taka sytuacja tylko sprzyja LE żeby zademonstrowac wladzę w zespole.
1
To ze będzie mógł trenować i zostać zaprezentowany jestem w 100% przekonany, bo to jest łamanie podstawowych praw piłkarza. Myślę też, że już na początku września będzie mógł grac w La Liga a kara w reprezentacji zostanie podtrzymana. Tak sądzę :D
0
I właśnie o to mi chodzi. Pedro i Puyol mimo iż późno przybyli do klubu są jego wychowankami. Wtedy zawsze słyszę kontrargument, że Cesc w takim razie powinien byc wychowankiem Arsenalu co jest głupie, bo on poszedł jako ukształtowany piłkarz do 1. zespołu.
2
Też nie byłem zwolennikiem tego transferu, ale nic. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :) Przed nim ciężka sytuacja, bo jest w zupełnie nowym kraju, nie jest zgrany z linią obrony, na początku może być ciężko o minuty w oficjalnych meczach, bo jest przed nim trójka zawodnikow, która już jakiś czas razem trenuje. Zobaczymy co się wydarzy. Marzy mi się żeby Barca zapłaciła za niego 19 milionów (bo będzie oznaczac to ze Barca ma już 6 tytułów LM na koncie) :D
0
W takim razie Puyol też nie jest wychowankiem tego klubu? Bo dołączył w wieku 17 lat bodajze. Ale tu się ukształtował jako piłkarz i jest wychowankiem Barcelony
0
Kapitan to powinien byc wzór zawodnika jak i zwykłej osoby. Jego zachowanie powinno byc nienaganne, a taki Busquets ile razy w sezonie symuluje? To tak samo jakby kapitanem był Neymar. Takie zachowania są niegodne kapitana Barcelony. Może Sergio wraz z nową funkcją przemyśli swoje zachowanie i się zmieni. Oby
0
A co? Wydają się pewni siebie, jak się oswoja w klubie to naprawdę może któryś z nich rządzić na boisku. Prorokiem nie jestem, ale takie są moje przypuszczenia.
0
Iniesta, Messi, Busquets? Słaba obsada tej funkcji, naprawdę bardzo słaba. Będą pełnić wyłącznie funkcje reprezentacyjne (może oprócz Xaviego) bo na boisku liderami zespołu (pod względem wolincjonalnym przede wszystkim) będą takie osoby jak Rakitic, Masche, ter Stegen/Bravo czy Bartra (tak on może się stać w tym sezonie prawdziwym liderem).