MariusGajusMaximus
Dołączył/a: listopad 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pedri bez formy, tylko zwalnia nam grę
0
@Roobo taa, antysystemowa, chyba antyORBANOWA. Antysystemowcy i chcą poprawy stosunków z Unią Eutopejską:)
0
@Gall a ilu wartościowych zawodników kupimy za sprzedaż de Jonga? Co do Atletico - jeśli mają grać to wychodzą z nożami w zębach i nas zajeżdżają (puchar Króla). Nie umiemy grać z zespołami z wysoką intensywnością bo mamy niestabilną obronę, wygrywamy gdy ustawiamy sobie przeciwnika pod „przeewolułowaną tiki-takę”. Powtarzam, nasz skład jest za krótki na LM i nie przez Frenkiego.
0
@Gall 14 w kolei bo ceny rosną z roku na rok, patrz w realiach cen z danego roku. Powtarzam, nie on jest powodem naszych problemów i że nie mamy dłuższej i wartościowej ławki z którą można toczyć boje na wielu frontach. Z kasą, która jest możliwa z naszej strony (dzięki ograniczeniom LaLiga) nie zbudujemy drużyny na odpowiednim poziomie. Musimy liczyć na sezon życia Raphini, Pedriego itp. A potem przychodzi sezon kontuzji i nie ma kim wartościowym grac, i średniak typu Atletico nas upokarza. Czasy La Massi, która dawała wszystko minęły, już nie rodzi ona talentów o poziomie światowym a Yamal jest tylko jednostkowym przypadkiem potrzeb tu i teraz.
0
@Gall robienie z niego powodu naszych problemów to gruba przesada, są gorsi od niego i to wielu
0
@Gall to inny temat, ławka rezerwowa zbyt uboga, nie mamy wartościowych zmienników, wystarczy że zabraknie Raphini i nie ma kto go zastąpić. Nie Frankie jest porodem ale ławka bez której nie można grać na tylu frontach.
0
@Tomek54321 bo wygrały ją inne czerpiące od innych szejków, funduszy i takich podobnych. Ja nie piszę, że musimy kupować klonów halanda czy Mbappe ale żeby mieć długą i dobrą ławkę rezerwowych. Bo tym się zdobywa trofea
0
@Tomek54321 też się zgadzam z tym że LM stracona, nie mamy wartościowej ławki i kontuzje nas zabiły. Wystarczyło że nie ma Raphini i padaka w ataku, dobrze że w lidze dajemy radę bo LaLiga kiepsko przedzie w LM. Ani Real, ani Atletico jej nie wygra. Nie wygramy z kasą szejków
0
@capoN haha, dzięki takim zawodnikom wygrywa się ligę
0
Czekam na krytyków i tych którzy chcieli sprzedać Fankiego, właźcie z nor!!!
0
Drugi gol dla Espanolu wisi w powietrzu, jesteśmy nieporadni a oni grają jak o życie. Casado dramat jaki on zaliczył zjazd przez sezon, jak przedszkolak gra:(
1
Nie dość, że zmęczymy pół składu na rewanż LM to jeszcze los meczu niepewny, sędzia poczuł krew i zaraz będzie czerwo dla naszych
0
Sędzia zaczyna swój spektakl, przecież nie możemy uciec Realowi na 9 pkt.
1
Nie rozumiem dlaczego piszecie, że Real stracił dziś punkty. Przecież zdobył jeden i zmniejszył dystans do nas, już nie -7 ale zaledwie -6. Idzie ocieplenie, które Arbeloa wziął na siebie. To on jest winny zmian klimatycznych
0
@lukaszbrk już ma to zlecone
0
Jak myślicie, mamy tyle punktów przewagi, że możemy już chyba zwolnić tego Negreire? Chłop się mocno postarał, niech odpocznie do przyszłego sezonu, co???
1
Sędzia się chyba kapnął, że zespół grający takie wodorosty to wstyd aby został mistrzem i powiedział: ni hu…a, nic im nie gwizdnę, będę uczciwy, muszą wygrać bez karnych…no i k…wa, nie wygrali :D
6
Ołowski płakał jak sędzia kończył mecz i złożył los Barcy w ręce Espanyolu. Jutro grozi nam pogrom :)
1
Oni chyba ćwiczą te symulki rano i wieczór. Co za żenada
0
@MsBarca wg mnie nikt
1
@Encore Yamal z długimi podaniami to funkcjonuje tylko z Rafą i z nikim więcej. Podobno Rafa dziś nie grał
1
@18Pawel99 mówię o wartościowej ławce, teraz to nawet Gavi jest średniakiem, niestety
2
Jak tu wygrać LM przy takiej krótkiej ławce rezerwowej, bez zawodników którzy robią różnice? I tak dobrze, że pokazaliśmy serducho po czerwonej kartce. Wszędzie są kontuzje ale nam brakuje wartościowych zmienników. Dodatkowo nie potrzebujemy „9” bo i tak Yamal się zakiwuje a nie podaje. Jesteśmy skazani na obronę prowadzenia w LaLiga i temu poświęćmy siły, żeby to nam się uciekło na finiszu bo przed nami trudne mecze.
0
@liberoFCB sędziowie panie, sędziowie… nam nie pomagają a Realowi i owszem
1
@rumilas nie, wcale nie. To Bastoni jest przykrywką. Tak naprawdę zależy nam na Jhonie Locumi. Od dawna mamy go na radarze
0
Prawda to, że sędziują nam Hiszpanie?
0
To skandal, dlaczego nie 64? Tyle razy ktoś dotknął ich zawodnika w polu karnym! Za każdym razem im się należał karny, Real Madrid TV ma materiał na kolejne kontrowersje
0
Parszywa tv tak jak i klub. Jak oni śmią posądzać o stronniczość jak sami ciągle wywierają presję na sędziach. I to ciągłe dawanie im karnym po każdym dotknięciu ich zawodnika w polu karnym. Śmiem twierdzić, że ich tego uczą, zwróćcie uwagę na powtórki jak to cwaniacko robią. W innych ligach mieliby 1/4 karnych z tych w Hiszpanii!!!
4
Ale naciągany karny, jprd
4
Im więcej powtórek tym bardziej umacniam się w przekonaniu, że tam był ewidentny karny. Piłka była cały czas na boisku.