4

Im więcej powtórek tym bardziej umacniam się w przekonaniu, że tam był ewidentny karny. Piłka była cały czas na boisku.

15

Sędziowie nie dopuszczą aby na tyle kolejek do końca LaLiga dziś prawie rozstrzygnęło się mistrzostwo. Nie liczmy na to, będą im pomagać do samego końca…a nawet jeden dzień dłużej:)

0

W podobnych sytuacjach byłby karny gdyby grał Real, sędziemu nie włączył się tryb "Penalti a favor del Real Madrid", to nie ten mecz. Dopiero wieczorem

0

Chłopaki dzisiaj zagrali słabiutko i powolutku bo zbierają siły na reprezentacje, tam poszaleją i … wrócą zajechani

2

A oni odpoczywali jeden dzień krócej

0

@kamillek88 haha dobre

0

Chyba to słońce chłopakom przeszkadza, sunglasses na oczy i jedziemy z nimi

1

Ferran w łóżku został:)

0

1

Nie Fermin:( plizzz

0

Po 1. połowie mamy xG prawie identyczne jak Rayo, przy naszych ponad 4 razy większej ilości strzałów. Są niebezpieczni, przy takim naszym sennym graniu, ukąszą nas. Pora na 2. połowę i takie granie jak z Newcastle po przerwie.

0

Siedliśmy i prosimy się o stratę gola

1

Przykro patrzeć na Pedriego:(

1

@APTAPT ślepy jesteś Galacticos?

1

@kuz ślepy jesteś?

1

Irytujący jest ten sędzia

1

No i co teraz powiedzą hejterzy Gorilla?

1

Ewidentny karny, gdzie jest VAR?

0

Rafa o tej godzinie jeszcze nie wstaje, więc …

0

Klasyczny i standardowy początek meczu:)

1

„albo się buntujesz, albo godzisz się z tym”. Jest trzecie wyjście - wyjechać w Bieszczady…
Flick - my tak ciągle mamy, chcesz pucharów musi zapier…. co 3 dni

0

@Marus4231 a ty gadasz ze zwierzętami? Uuu, to ci powiem, zaimponowałeś mi:)))

0

A może Yan Diomande?

0

@Marus4231 Herr Rudiger i charyzma? Mój królik ma więcej charyzmy niż ten bandyta

4

A co może powiedzieć gościu, który wygląda jakby był ciągle naćpany i nie spał od przynajmniej tygodnia. Człowiek z przypadku wygłasza przypadkowe tezy, poziom omułka z dna rowu mariańskiego. Tak, zrób temu bandycie pomnik z papieru toaletowego…

11

Uparli się na tego Alvareza jak mój królik na suszone jabłka. I później ma sraczkę. Tak będzie z Alvarezem, zawodnik nie warty zainteresowania, w Atleti kroi kotlety!

2

Real ma i tak nadreprezentację w tym gronie, hujsyn ciałem obcym

2

Taa, a puchar niech przekaże prezydent Argentyny pomarańczowemu, toż to jego ziomek. Zawsze to lepiej mieć taki puchar niż go nie mieć tak jak i Pokojowego Nobla. Świat już naprawdę zdebilniał

0

No to im zwrócić, niespecjalnie będę żałował. Szukajmy prawdziwej 9

0

@RAFI9 Newcastle również

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?