MariusGajusMaximus
Dołączył/a: listopad 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to im zwrócić, niespecjalnie będę żałował. Szukajmy prawdziwej 9
0
@RAFI9 Newcastle również
0
@Roobo no to Real musi poszukać dublera. Myślę że nie będzie problemu ze znalezieniem sicario
0
Ło matko, aleś mi teraz Robercik zaimponował :)
1
Czy Flick jest ślepy? Niech wywali Lewego
0
Lewy złaź i zniknij mi z oczu
0
Nosz jakby ktoś nam baterie wyłączy i gramy na rezerwie…
1
Real jest o dwa kroki przed nami…dziś to jakiś dramat, gramy jak muchy w smole, Pedri no name
0
Na hu… on te sztuczki robi pod polem
Karnym? Jprd
0
@draxidox ty widziałeś sytuację? Yo nie jego wina
4
@Ignareks najmocniejszym? Jutro zobaczymy
1
@FcPortoFan1999 oficjele mylą puchar NA z pucharami LM i zabierają je wszystkie Realowi. Sprawiedliwość triumfuje, i wszyscy odtąd żyli długo i szczęśliwie.
0
Nie ma co winić Pepa, z mafią nie wygrasz
1
@FcPortoFan1999 ni hu…a, nie oddamy. I co nam zrobicie?
0
Komentarz usunięty
2
Mówią, że Trump gra tak jak mu Netanyahu zagra, dzięki Epsteinowi. Ciekawe co Perez ma na sędziów?
0
Heloł, taki był plan na ten dwumecz, śmietankowi mają jak najdłużej grać w LM i odpaść dopiero w półfinale. Mają się męczyć aby nie mieć sił na LaLigę. City nam pomaga, nie narzekajmy.
2
Mecz po którym tak naprawdę niewiele można wróżyć na przyszłość. Przy takim poziomie Sevilli z wczoraj, strata 2 goli to kryminał, a co najmniej potwierdzenie słabości naszej obrony w obecnym sezonie. Poza wyjątkami, graliśmy słabo i tylko to, że mecz nam się szybko ułożył, wygraliśmy pewnie. Idźmy dalej, zobaczymy co przeniesie środa…
2
O matko, brak słów… reszta jest milczeniem
0
Witaj chłopie:)
2
„Krzywo mu się odbiła od głowy” - mistrz Ollowski
0
Pedri zszedł to gramy bezpośredni i szybki futbol, bez kółeczek Pedriego. Ps. Nic nie umniejszając Pedriemu
0
Cancelo, goat po raz trzeci! Należało ci się chłopie za dzisiejszą grę.
1
kilkuset kibiców robi doping większy niż reszta „grillowych dziadków” przychodzących na mecz żeby nie być ze starą w domu. Wstyd, co za kibice
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W porównaniu do tego co dziś gramy, to ten wynik jest taki Realowy. Panie z gwizdkiem, liczymy na pomoc pod koniec meczu gdy będzie 3-3. Można 5 razy Realowi, można i raz nam
0
Żadnych zmian, tu wynik będzie na styku bo siedliśmy totalnie. Poza Lewym, żal go oglądać w takim wykonaniu:(
0
Lewy, zdejmij ten kaganiec, bo z nim jesteś niegroźny:)
0
@Korsain a on wogole gra?
0
De Jong wróć, plizzz