0

No to im zwrócić, niespecjalnie będę żałował. Szukajmy prawdziwej 9

0

@RAFI9 Newcastle również

0

@Roobo no to Real musi poszukać dublera. Myślę że nie będzie problemu ze znalezieniem sicario

0

Ło matko, aleś mi teraz Robercik zaimponował :)

1

Czy Flick jest ślepy? Niech wywali Lewego

0

Lewy złaź i zniknij mi z oczu

0

Nosz jakby ktoś nam baterie wyłączy i gramy na rezerwie…

1

Real jest o dwa kroki przed nami…dziś to jakiś dramat, gramy jak muchy w smole, Pedri no name

0

Na hu… on te sztuczki robi pod polem
Karnym? Jprd

0

@draxidox ty widziałeś sytuację? Yo nie jego wina

4

@Ignareks najmocniejszym? Jutro zobaczymy

1

@FcPortoFan1999 oficjele mylą puchar NA z pucharami LM i zabierają je wszystkie Realowi. Sprawiedliwość triumfuje, i wszyscy odtąd żyli długo i szczęśliwie.

0

Nie ma co winić Pepa, z mafią nie wygrasz

1

@FcPortoFan1999 ni hu…a, nie oddamy. I co nam zrobicie?

0

Komentarz usunięty

2

Mówią, że Trump gra tak jak mu Netanyahu zagra, dzięki Epsteinowi. Ciekawe co Perez ma na sędziów?

0

Heloł, taki był plan na ten dwumecz, śmietankowi mają jak najdłużej grać w LM i odpaść dopiero w półfinale. Mają się męczyć aby nie mieć sił na LaLigę. City nam pomaga, nie narzekajmy.

2

Mecz po którym tak naprawdę niewiele można wróżyć na przyszłość. Przy takim poziomie Sevilli z wczoraj, strata 2 goli to kryminał, a co najmniej potwierdzenie słabości naszej obrony w obecnym sezonie. Poza wyjątkami, graliśmy słabo i tylko to, że mecz nam się szybko ułożył, wygraliśmy pewnie. Idźmy dalej, zobaczymy co przeniesie środa…

2

O matko, brak słów… reszta jest milczeniem

0

Witaj chłopie:)

2

„Krzywo mu się odbiła od głowy” - mistrz Ollowski

0

Pedri zszedł to gramy bezpośredni i szybki futbol, bez kółeczek Pedriego. Ps. Nic nie umniejszając Pedriemu

0

Cancelo, goat po raz trzeci! Należało ci się chłopie za dzisiejszą grę.

1

kilkuset kibiców robi doping większy niż reszta „grillowych dziadków” przychodzących na mecz żeby nie być ze starą w domu. Wstyd, co za kibice

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W porównaniu do tego co dziś gramy, to ten wynik jest taki Realowy. Panie z gwizdkiem, liczymy na pomoc pod koniec meczu gdy będzie 3-3. Można 5 razy Realowi, można i raz nam

0

Żadnych zmian, tu wynik będzie na styku bo siedliśmy totalnie. Poza Lewym, żal go oglądać w takim wykonaniu:(

0

Lewy, zdejmij ten kaganiec, bo z nim jesteś niegroźny:)

0

@Korsain a on wogole gra?

0

De Jong wróć, plizzz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?