MariusGajusMaximus
Dołączył/a: listopad 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas dlaczego manipulujesz? Nic takiego nie powiedziała. Sprawdzałem, nie ma tego w dostępnych źródłach. Powiedziała, że odmówiła przysłania wojsk USA. Po co te manipulacje?
0
@tbas dlaczego manipulujesz? Nic takiego nie powiedziała. Podaj źródło bo sprawdzałem na AI. Powiedziała tylko, że nie chce pomocy wojska USA nie chce ich na terytorium Meksyku. Więc po co te manipulacje?
0
@fumador widać nie uznaje pustki przekonań swoich rozmówców:)
0
@fumador a co? Red. też za PiSem??
0
W skrócie to wygląda tak:
Barca: weź sobie Realku ten tytuł w LaLiga, bardzo proszę i tak niewielu ugracie w tym roku innych trofeów. Sędziowie i tak nam zabraniają.
Po kilku dniach Real: ależ nie, bardzo dziękujemy, Barcelonko to się wam należy, wy też niewiele macie szans na inne tytuły, więc bardzo proszę.
Czy tak będzie dziś w kolejnej odsłonie?
2
@Kapitan hawk jeden wart drugiego :)
3
Było grać w pierwszej połowie i strzelać. Mecze na styku aż się prosi tym ku…om sędziowskim ustawiać pod Real. Ostatnimi minutami nic nie wygramy. Niestety zjazd formy u wszystkich widoczny. Jeśli Flick ma to w planie to czapki z głów jaka będzie wiosna, jeśli to chaos to jesteśmy w czarnej dupie
0
Skandal - faul był!!!!!
0
Rozsypaliśmy się totalnie :(
0
Girona zauważyła że może dziś zgarnąć pełną pulę
0
Araujo w której minucie czerwo?
1
Jeden wielki chaos w naszej obronie:( dramat
1
Ta porażka z Atletico tkwi w nas jak osikowy kołek
0
@LukaszFan bo po pierwszej wpadliśmy w czarną dziurę, zakrzywiło czasoprzestrzeń i jak wypadliśmy z niej to było 4-0 :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
My koniecznie musimy stracić goła żeby się obudzić. Tak jak zawsze. Chlast po ryju i gramy:)
3
Od wielu meczów nie ma zawodnika bardziej irytującego swoim niechlujstwem w wykańczaniu akcji jak Yamal…
0
Atletico odpuszcza ligę, tylko na PK mają szansę i tam będą gryźć trawę do krwi. Każdy mecz z nożami w zębach! My gramy o wszystko i pewnie nic nie wygramy tym kontuzjowanym składem.
4
W nawiązaniu do pisma FC Barcelony z dnia 14 lutego informujemy, że przedstawione w nim zarzuty są całkowicie nieuzasadnione, pozbawione podstaw merytorycznych i nie odzwierciedlają rzeczywistego funkcjonowania struktur sędziowskich ani systemu VAR. Klub formułuje tezy, które nie znajdują potwierdzenia ani w analizach technicznych, ani w obowiązujących regulacjach, ani w dokumentacji meczowej.
1. Zarzut braku spójności w kryteriach dyscyplinarnych
Twierdzenie o „podwójnych standardach” jest bezpodstawne. Decyzje dyscyplinarne są podejmowane zgodnie z przepisami IFAB i oceną konkretnej sytuacji boiskowej. Próba przedstawienia ich jako stronniczych jest nieuprawniona i niepoparta żadnym obiektywnym materiałem dowodowym.
2. Rzekoma niespójność w interpretacji zagrań ręką
Interpretacja zagrań ręką jest jednolita i zgodna z międzynarodowymi wytycznymi. Klub pomija kluczowe elementy oceny — takie jak dynamika akcji, odległość czy naturalność ułożenia ręki — i na tej podstawie wysuwa nieuprawnione wnioski o arbitralności. Zarzut jest nieadekwatny i nie znajduje potwierdzenia w analizach.
3. Teza o „nagromadzeniu istotnych błędów”
Nie istnieją żadne dane wskazujące na systematyczne błędy działające na niekorzyść FC Barcelony. Pojedyncze pomyłki, nieuniknione w każdej dyscyplinie sportu, nie tworzą wzorca ani nie świadczą o braku integralności rozgrywek. Sugestia, że sędziowie wpływają na wyniki w sposób stronniczy, jest nieakceptowalna i niepoparta faktami.
4. Krytyka stosowania i transparentności VAR
System VAR działa zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi i proceduralnymi. Decyzje oparte na minimalnych różnicach są naturalną konsekwencją precyzyjnej technologii, a nie dowodem na jej niewłaściwe użycie. Żądanie pełnej publikacji nagrań audio jest sprzeczne z regulacjami międzynarodowymi i nie może zostać spełnione.
5. Zarzut braku jasnych kryteriów wysyłania sędziego do monitora
Procedura interwencji VAR jest jednoznaczna i stosowana konsekwentnie. Twierdzenie o braku jednolitości jest niezgodne z rzeczywistością i ignoruje obowiązujące protokoły. Nie ma podstaw, by sugerować jakiekolwiek nierówne traktowanie.
---
Stanowisko wobec żądań FC Barcelony
Żądania rewizji kryteriów i publikacji nagrań
Nie istnieją przesłanki do wprowadzania zmian, ponieważ obowiązujące procedury są zgodne z międzynarodowymi standardami i funkcjonują prawidłowo. Żądanie publikacji pełnych nagrań audio jest niemożliwe do realizacji i nie znajduje uzasadnienia.
Propozycja stworzenia kodeksu dyscyplinarnego dla sędziów
Obecny system nadzoru i oceny pracy arbitrów jest wystarczający. Tworzenie dodatkowych regulacji na podstawie nieudowodnionych zarzutów jest niezasadne i nie będzie rozważane.
Żądanie podjęcia „konkretnych kroków”
Nie ma podstaw do podejmowania działań wynikających z twierdzeń, które nie zostały poparte żadnym obiektywnym materiałem. Skarga FC Barcelony nie spełnia kryteriów merytorycznych, które uzasadniałyby jakiekolwiek interwencje.
---
Podsumowanie
Skarga FC Barcelony opiera się na subiektywnych ocenach i niepopartych dowodami twierdzeniach. Wszystkie zarzuty zostają jednoznacznie odrzucone. Procedury sędziowskie, system VAR oraz mechanizmy nadzoru funkcjonują prawidłowo, a przedstawione roszczenia nie znajdują żadnego uzasadnienia.
I to by było na tyle:)
2
Skutek będzie takie, że kolejny sędzia przewiezie nas podczas rewanżu w imię zasady, że racja musi być po stronie klanu Arbitrów. Pokażą nam, że należy milczeć i grać wg ich zasad. LaLiga ma być atrakcyjniejsza i nie może nic teraz się rozstrzygnąć, Puchar Króla dla urozmaicenia musi w tym sezonie ktoś inny zdobyć, nie ma opcji powtórki dla Barcy.
0
@El Plutoninho nie zagrali nic odkrywczego ale zagrali to megaszybko i to nas zgubiło. Jeden sezon rozwalaliśmy bazę łapiąc wszystkich na spalonych ale w końcu wszyscy nauczyli się to ogrywać.
0
@robsesh nie, my daliśmy pretekst słabo grając ich gole były prawidłowe.
3
Nie umiemy grać z zespołami, które wychodzą z nożami w zębach! Atletico wygrało mecz zaangażowaniem i serduchem a my jak dzieci we mgle. Jeśli Flick spodziewał się spacerku z Casado w środku to gratuluję. Mężczyźni skopali nam dupska, niech to będzie ostatnia lekcja jak nie można rozpoczynać meczów. Tym razem bolesna lekcja o którą prosiliśmy się od dawna.
1
Tak to niestety jest z Brazylijczykami w ostatnich dziesięcioleciach. Trudno im utrzymać wysoki poziom na przestrzeni kilku lat. Nie wiem czy to mental czy DNA? Może coś innego?
1
Czy ja dobrze widziałem, że Kurtła chwilę przed strzałem przesunął bramkę w lewo?
0
Hahaha:( dobranoc
0
To kiedy my mamy tą Valencje na rozkładzie?? :)
1
Valencja jest tak słaba, że penalti para el Real Madrid nie będzie konieczny. Real to wygra bez pomocy sędziego.
0
Z taką grą Valenci jak do tej pory to nie widzę szans na korzystny rezultat:( grają nic:(
2
Atleti wraca na właściwe tory. I ta przebitka realizatora transmisji- rozbity Lookman a po chwili Alemany w kadrze:)