0

@shinthps haha, wielki jest klub, zaiste ale nie Kotlety

0

@MisterGuardiola bo nie spece z Madrytu ją robili

1

@Bareth_Gale powinno ale drużyny z Madrytu nie dostają. Kolor zabroniony

0

Komentatejros oczekują ładnego meczu? Z udziałem Kotletico? Chyba ich pogięło?:)

3

Jeeeest, Leszek na 0-2 !!!

0

@shinthps w czym niby wielkie?

0

@Giwera już przestań, za pół roku będzie zjazd i wejścia tylko z ławki. Przekonasz się.

0

@Virusk3 dokładnie, gdzie kartka?

2

A gdzie żółta dla Juliana za symulke?

0

Haha, nie Kotletiko poczuje co oznacza prawdziwa piłka, rozgrywanie a nie autobus zaparkowany z przebitymi oponami !!!

0

@gumaz a może leczooooo?

0

@gumaz nie psuj nastroju, idź stąd

3

Jechać materace, do samego spodu!!! :))

3

Co tam się pięknego zadziało!?!?! Serducho za biało-niebieskimi:)

0

Jak tyś Majkelu mi na koniec zaimponował!!!!:)

0

Pedri, na tle Bayernu, rozegrałeś wczoraj mecz życia:)

0

Bayern gra przewidywalnie Zaraz nadzieją się na kontrę i się osrają na czerwono

7

Olise nie dorasta do pięt Yamalowi

0

To wszystko zdanża do madryckiego finału, hehe. Z Marciniakiem w finale, po cudownym ozdrowieniu przez Trumpa:)

0

I jak? Inaczej już patrzycie na nasz wczorajszy mecz? Nawet taka obrona jak Bayernu nie nadąża? My sobie lepiej radzimy z Realem:) Bayern dziś się sfrajerzy, my wczoraj byliśmy lepsi

2

@Colon Iron Maiden to zespół mojego życia!!! No1!!! Moje utwory w kolejności: Fear of the Dark”, „The Number of the Beast”, „The Trooper”, „Run to the Hills” „Hallowed Be Thy Name” oraz masywna płyta the Finał Frontier a potem the Number of the Beast. Bez nich metal nie byłby w tym miejscu w którym jest!

0

No i sprawdziło się, zagraliśmy z niewielkimi szansami na awans ale będąc blisko. Niestety ławka rezerwowych nic nie wniosła bo jest na niskim poziomie i za krótka. A że od długiej i wartościowej ławki zależą wyniki na wielu frontach, wyszło jak myślałem. Lewemu należy kupić bilet do jakiegoś pustynnego raju piłkarskiego i szukać następców. Lewy arrivederci, bye bye… twój czas się skończył. Rashford wraca do MU.

0

Madryt to kluby memy! Grać w przewadze i drzeć o awans:))

1

Czemu de jong szybciej nie wszedł? On by uspokoił ten chaos

0

Lewy, Ferran się odblokował, ty też możesz!!! Zagraj mecz życia

0

Olmo matko boska

0

@APTAPT z sędziami nie wygrasz

6

Ale mają moje serducho za niesamowitą walkę, nie ważne jak to się skończy. Materace pozostaną materacami, bez pomocy sędziów nie byliby w tym miejscu tylko oni musieliby odrabiać straty

5

Żal straconych szans, mogła być manita już

0

@rafalmroz jest niepewny bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?