MariusGajusMaximus
Dołączył/a: listopad 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shinthps haha, wielki jest klub, zaiste ale nie Kotlety
0
@MisterGuardiola bo nie spece z Madrytu ją robili
1
@Bareth_Gale powinno ale drużyny z Madrytu nie dostają. Kolor zabroniony
0
Komentatejros oczekują ładnego meczu? Z udziałem Kotletico? Chyba ich pogięło?:)
3
Jeeeest, Leszek na 0-2 !!!
0
@shinthps w czym niby wielkie?
0
@Giwera już przestań, za pół roku będzie zjazd i wejścia tylko z ławki. Przekonasz się.
0
@Virusk3 dokładnie, gdzie kartka?
2
A gdzie żółta dla Juliana za symulke?
0
Haha, nie Kotletiko poczuje co oznacza prawdziwa piłka, rozgrywanie a nie autobus zaparkowany z przebitymi oponami !!!
0
@gumaz a może leczooooo?
0
@gumaz nie psuj nastroju, idź stąd
3
Jechać materace, do samego spodu!!! :))
3
Co tam się pięknego zadziało!?!?! Serducho za biało-niebieskimi:)
0
Jak tyś Majkelu mi na koniec zaimponował!!!!:)
0
Pedri, na tle Bayernu, rozegrałeś wczoraj mecz życia:)
0
Bayern gra przewidywalnie Zaraz nadzieją się na kontrę i się osrają na czerwono
7
Olise nie dorasta do pięt Yamalowi
0
To wszystko zdanża do madryckiego finału, hehe. Z Marciniakiem w finale, po cudownym ozdrowieniu przez Trumpa:)
0
I jak? Inaczej już patrzycie na nasz wczorajszy mecz? Nawet taka obrona jak Bayernu nie nadąża? My sobie lepiej radzimy z Realem:) Bayern dziś się sfrajerzy, my wczoraj byliśmy lepsi
2
@Colon Iron Maiden to zespół mojego życia!!! No1!!! Moje utwory w kolejności: Fear of the Dark”, „The Number of the Beast”, „The Trooper”, „Run to the Hills” „Hallowed Be Thy Name” oraz masywna płyta the Finał Frontier a potem the Number of the Beast. Bez nich metal nie byłby w tym miejscu w którym jest!
0
No i sprawdziło się, zagraliśmy z niewielkimi szansami na awans ale będąc blisko. Niestety ławka rezerwowych nic nie wniosła bo jest na niskim poziomie i za krótka. A że od długiej i wartościowej ławki zależą wyniki na wielu frontach, wyszło jak myślałem. Lewemu należy kupić bilet do jakiegoś pustynnego raju piłkarskiego i szukać następców. Lewy arrivederci, bye bye… twój czas się skończył. Rashford wraca do MU.
0
Madryt to kluby memy! Grać w przewadze i drzeć o awans:))
1
Czemu de jong szybciej nie wszedł? On by uspokoił ten chaos
0
Lewy, Ferran się odblokował, ty też możesz!!! Zagraj mecz życia
0
Olmo matko boska
0
@APTAPT z sędziami nie wygrasz
6
Ale mają moje serducho za niesamowitą walkę, nie ważne jak to się skończy. Materace pozostaną materacami, bez pomocy sędziów nie byliby w tym miejscu tylko oni musieliby odrabiać straty
5
Żal straconych szans, mogła być manita już
0
@rafalmroz jest niepewny bardzo