0

Nowy Zamek sfrajerzy się w końcówce, tak jak z nami ⚽️

0

Za krótka ławka wartościowych zmienników. Będzie cierpienie i stratą punktów

0

Zobaczycie, finał będzie Barca-Real
Wszystko na to wskazuje

1

@Cules69 taaa?? Tak jak miało to zrobić City????:))

2

City ma mental Barcy dzięki Pepowi. Ładnie rozgrywamy piłeczkę, pobawmy się podaniami i będzie git. A tu trzeba zapierd…ć jak Newcastle wczoraj. I Real wyszedł z takim nastawieniem. Z takim składem prowadzą 1-0, masakra:)

1

Jeśli inteligencją nazywasz nasze (wasze) męczarnie w tym meczu, to Ronald powiem ci, zrobiłeś mi dzień:)

4

Ferran, to nie łyżwiarstwo, niech mu ktoś powie:)

7

Kiedy i czy oni spuchną? Ile tak można zapierd….ć?

0

@R10MatiG Olmo? Zbiją go jak bombkę choinkową

0

Skąd to nasze posiadanie piłki 57% ???

0

Nie funkcjonuje Pedri, nie funkcjonuje Barca…
Reszta to przypadek

0

@Barceloniarz987 hehe tylko na kogo?

2

Wystarczy, że przeciwko nam wyjdzie drużyna która szybko rozgrywa piłkę i zapier… to jesteśmy jak dzieci we mgle. Dajmy sobie spokój z tą LM bo nic w niej nie ugramy. Skupmy się na jedynym trofeum, które jest w zasięgu czyli mistrzostwo w LaLiga

0

Niedługo nam zabraknie zamienników z rezerw i szkółki do latania dziur, na dwa fronty będzie trudno coś wygrać. No ale ważne aby kasa się zgadzała, każda wygrana w LM to eurasy w sakwie:) grajmy do końca, Barcaaaaaa!!!!

0

Po dwóch ciężkich meczach może być za kilka dni trudny mecz z Newcastle, liczę że nie stracimy tyle goli co z Atletico i w rewanżu skutecznie zremontadujemy wynik:)

0

@mkord tylko my na 200% a oni jak zawsze

0

Rashford tragedia, zresztą pozostali również. Wystarczy zagrać przeciw nam szybko i z zaangażowaniem a nie wiemy co robić. Końcówka meczu będzie nerwowa bo widać mecz z Atletico w nogach naszych.

7

Co za degenerat! To przekracza granice chamstwa jakiegokolwiek…

2

Zrozumiał, że z kolejną drużyną Ligi Mistrzów nie zdobędzie, więc wszystko celuje na MŚ. Tam może coś osiągnąć dzięki kolegom. Real zniszczył od środka bo jest tam na codzień, drużyny narodowej nie jest w stanie.

0

@Walker ja ich znam, ten utwór to mój ulubiony z ich repertuaru. Trochę przypomina Beatlesów

1

Bez większej ilości wartościowych zastępców wchodzących z ławki, będzie się to niestety zdarzało. Mamy za krótką ławkę na granie na kilku frontach. Poza tym, zanim Pedri wróci do swojego poziomu to kilka meczów minie. A Bernal to jeszcze nie ten poziom i trochę nie ta pozycja bo w defensywie jest kiepski.

0

@addept nie wszyscy, ja nie poprę

0

@lithotripter sport ok, polityka to bagno

1

@lithotripter to może otworzyć LRP - La Rambla Polityka?? Może to otworzy oczy moderatorom, ile tego ścieku tu się pojawia? Będzie i wilk syty i owiecka cała, hej:)

2

0

1

Chcecie, aby na La Rambli były poruszane tematy polityczne?

1

@tbas wystarczy jak sprawdzisz czy to powiedziała. Tylko tyle i nie będziesz więcej powielał klamstw

0

@tbas komentarze są pod twój kłamliwy przekaz, bo nic takiego nie powiedziała. Po co to robisz? Nie listem ani lewakiem ani prawakiem ale brzydzę się kłamstwem, tylko tyle. Sprawdzaj źródła.

0

@tbas dlaczego manipulujesz? Nic takiego nie powiedziała. Sprawdzałem, nie ma tego w dostępnych źródłach. Powiedziała, że odmówiła przysłania wojsk USA. Po co te manipulacje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?