MariusGajusMaximus
Dołączył/a: listopad 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowy Zamek sfrajerzy się w końcówce, tak jak z nami ⚽️
0
Za krótka ławka wartościowych zmienników. Będzie cierpienie i stratą punktów
0
Zobaczycie, finał będzie Barca-Real
Wszystko na to wskazuje
1
@Cules69 taaa?? Tak jak miało to zrobić City????:))
2
City ma mental Barcy dzięki Pepowi. Ładnie rozgrywamy piłeczkę, pobawmy się podaniami i będzie git. A tu trzeba zapierd…ć jak Newcastle wczoraj. I Real wyszedł z takim nastawieniem. Z takim składem prowadzą 1-0, masakra:)
1
Jeśli inteligencją nazywasz nasze (wasze) męczarnie w tym meczu, to Ronald powiem ci, zrobiłeś mi dzień:)
4
Ferran, to nie łyżwiarstwo, niech mu ktoś powie:)
7
Kiedy i czy oni spuchną? Ile tak można zapierd….ć?
0
@R10MatiG Olmo? Zbiją go jak bombkę choinkową
0
Skąd to nasze posiadanie piłki 57% ???
0
Nie funkcjonuje Pedri, nie funkcjonuje Barca…
Reszta to przypadek
0
@Barceloniarz987 hehe tylko na kogo?
2
Wystarczy, że przeciwko nam wyjdzie drużyna która szybko rozgrywa piłkę i zapier… to jesteśmy jak dzieci we mgle. Dajmy sobie spokój z tą LM bo nic w niej nie ugramy. Skupmy się na jedynym trofeum, które jest w zasięgu czyli mistrzostwo w LaLiga
0
Niedługo nam zabraknie zamienników z rezerw i szkółki do latania dziur, na dwa fronty będzie trudno coś wygrać. No ale ważne aby kasa się zgadzała, każda wygrana w LM to eurasy w sakwie:) grajmy do końca, Barcaaaaaa!!!!
0
Po dwóch ciężkich meczach może być za kilka dni trudny mecz z Newcastle, liczę że nie stracimy tyle goli co z Atletico i w rewanżu skutecznie zremontadujemy wynik:)
0
@mkord tylko my na 200% a oni jak zawsze
0
Rashford tragedia, zresztą pozostali również. Wystarczy zagrać przeciw nam szybko i z zaangażowaniem a nie wiemy co robić. Końcówka meczu będzie nerwowa bo widać mecz z Atletico w nogach naszych.
7
Co za degenerat! To przekracza granice chamstwa jakiegokolwiek…
2
Zrozumiał, że z kolejną drużyną Ligi Mistrzów nie zdobędzie, więc wszystko celuje na MŚ. Tam może coś osiągnąć dzięki kolegom. Real zniszczył od środka bo jest tam na codzień, drużyny narodowej nie jest w stanie.
0
@Walker ja ich znam, ten utwór to mój ulubiony z ich repertuaru. Trochę przypomina Beatlesów
1
Bez większej ilości wartościowych zastępców wchodzących z ławki, będzie się to niestety zdarzało. Mamy za krótką ławkę na granie na kilku frontach. Poza tym, zanim Pedri wróci do swojego poziomu to kilka meczów minie. A Bernal to jeszcze nie ten poziom i trochę nie ta pozycja bo w defensywie jest kiepski.
0
@addept nie wszyscy, ja nie poprę
0
@lithotripter sport ok, polityka to bagno
1
@lithotripter to może otworzyć LRP - La Rambla Polityka?? Może to otworzy oczy moderatorom, ile tego ścieku tu się pojawia? Będzie i wilk syty i owiecka cała, hej:)
2
@MariusGajusMaximus NIE
0
@MariusGajusMaximus TAK
1
Chcecie, aby na La Rambli były poruszane tematy polityczne?
1
@tbas wystarczy jak sprawdzisz czy to powiedziała. Tylko tyle i nie będziesz więcej powielał klamstw
0
@tbas komentarze są pod twój kłamliwy przekaz, bo nic takiego nie powiedziała. Po co to robisz? Nie listem ani lewakiem ani prawakiem ale brzydzę się kłamstwem, tylko tyle. Sprawdzaj źródła.
0
@tbas dlaczego manipulujesz? Nic takiego nie powiedziała. Sprawdzałem, nie ma tego w dostępnych źródłach. Powiedziała, że odmówiła przysłania wojsk USA. Po co te manipulacje?