5

Widać po tym zdjeciu, jak cieżko pracował by wrócić na ten mecz.

https://img.allfootballapp.com/www/M00/4F/B5/CgAGVmZHu4CAVQU_AACyPWzoJZ8316.jpg

5

Szczerze nie znoszę jak on gra, a to naprawdę duża sztuka, oby nie stało się nigdy, że on tu trafi.

0

Pomieszkał w Barcelonie i sie wkur..ł turysci co 5 metrów korki, to spierniczył

1

Noty za ten mecz, to najmniejszy problem. Finalnie punkt więcej, jeśli w rundzie musi trafić się jeden słabszy mecz, to jest już za nami.

5

Jak w kabaracie:

-Widzę po pańskim bilecie, że ma pan miejsce siedzące VIP, ale jest tu pewna niekonsekwencja, bo nie wziął pan swojego krzesła.

0

To juz wtedy młodzi, beda na tym boisku kiwać samych siebie.

0

Ciekawe co na to wszystko, matka sędziego?

21

Normalnie patologia, co ten biedny VAR mu zrobił? Zawsze im pomaga, gdzie wdzięczność.

5

Pytanie co na to stary!

2

Hansi pomalutku powolutku..

5

Piłem dzisiaj za trzy punkty, jest co prawda jeden, ale ja swoje zrobiłem.

1

Spokojny czlowiek, duza rozwaga i klasa.

0

Ten Facet jest Błogosławieństwem dla tego klubu.

0

Wojtula jak wody unika..

1

To jest ostateczne rozstrzygnięcie @MagdJanko

1

"Powtarzam nie ma na tym świecie podłości, której nie zawahamy się użyć, aby przeszkodzić Barcelonie w osiagnieciu jej celów".

- SOCJOLOGICZNE MADRIDISMO

6

Dziwne Polak wybrany najlepszym graczem meczu przez wszystkich od redakcji po kibiców. Pora zacząć sie martwić o hejterów, jeszcze gotowi coś sobie zrobić.

0

Bramarz w tym Sociedad, to dobry komik, sam sobie za kolnierz wrzucił, na rożny również poszła piłka, bo ma lewe ręce.

0

Nowe włosy już ma, teraz liczy na formę. Ale w przeciwieństwie do włosów, to jej nie kupisz

0

Trzeba dawać ludziom szansę na awans, wie to każdy, szanujący sie właściciel firmy.

0

Bez zająknięcia o okolicznosciach, zdobycia punktów przez śmietankowych, prasa z Madrytu dno.

0

Nie przystoi BVB zajmować tak niskie miejsce w tabeli, oby za rok zalapali sie do LM, a teraz po przegranym ćwierćfinale walka w BL.

0

Gdzieś kiedyś słyszałem, że trenerzy nie wróżyli mu kariery na wysokim poziomie, bo ponoć ma za dużą głowę.

1

Wspaniały stadion polecam odwiedzić.

0

I pomyśleć, że sedziowie okradli go już z dwóch prawidlowych goli, w tym sezonie.

3

On jest jakimś ewenementem, dobrze, że nie podnosi ciężarów bo nigdy by nie doszedł do etapu, wejscia na podest.

0

Popieram zdanie naszego Żula.

0

Wspaniały wynik, ale trzeba go poprawiać Herr Flick.

0

@Barca_Big_Moment tylko te kartki.

0

Widać poprawę u Rekina i trzeba to docenić Z biegiem sezonu w góre idzie jego forma i pewność siebie, to chlopak dosyć delikatnej konstrukcji psychicznej, ale ma serce do pracy i widać kocha ten klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?