MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Widać po tym zdjeciu, jak cieżko pracował by wrócić na ten mecz.
https://img.allfootballapp.com/www/M00/4F/B5/CgAGVmZHu4CAVQU_AACyPWzoJZ8316.jpg
5
Szczerze nie znoszę jak on gra, a to naprawdę duża sztuka, oby nie stało się nigdy, że on tu trafi.
0
Pomieszkał w Barcelonie i sie wkur..ł turysci co 5 metrów korki, to spierniczył
1
Noty za ten mecz, to najmniejszy problem. Finalnie punkt więcej, jeśli w rundzie musi trafić się jeden słabszy mecz, to jest już za nami.
5
Jak w kabaracie:
-Widzę po pańskim bilecie, że ma pan miejsce siedzące VIP, ale jest tu pewna niekonsekwencja, bo nie wziął pan swojego krzesła.
0
To juz wtedy młodzi, beda na tym boisku kiwać samych siebie.
0
Ciekawe co na to wszystko, matka sędziego?
21
Normalnie patologia, co ten biedny VAR mu zrobił? Zawsze im pomaga, gdzie wdzięczność.
5
Pytanie co na to stary!
2
Hansi pomalutku powolutku..
5
Piłem dzisiaj za trzy punkty, jest co prawda jeden, ale ja swoje zrobiłem.
1
Spokojny czlowiek, duza rozwaga i klasa.
0
Ten Facet jest Błogosławieństwem dla tego klubu.
0
Wojtula jak wody unika..
1
To jest ostateczne rozstrzygnięcie @MagdJanko
1
"Powtarzam nie ma na tym świecie podłości, której nie zawahamy się użyć, aby przeszkodzić Barcelonie w osiagnieciu jej celów".
- SOCJOLOGICZNE MADRIDISMO
6
Dziwne Polak wybrany najlepszym graczem meczu przez wszystkich od redakcji po kibiców. Pora zacząć sie martwić o hejterów, jeszcze gotowi coś sobie zrobić.
0
Bramarz w tym Sociedad, to dobry komik, sam sobie za kolnierz wrzucił, na rożny również poszła piłka, bo ma lewe ręce.
0
Nowe włosy już ma, teraz liczy na formę. Ale w przeciwieństwie do włosów, to jej nie kupisz
0
Trzeba dawać ludziom szansę na awans, wie to każdy, szanujący sie właściciel firmy.
0
Bez zająknięcia o okolicznosciach, zdobycia punktów przez śmietankowych, prasa z Madrytu dno.
0
Nie przystoi BVB zajmować tak niskie miejsce w tabeli, oby za rok zalapali sie do LM, a teraz po przegranym ćwierćfinale walka w BL.
0
Gdzieś kiedyś słyszałem, że trenerzy nie wróżyli mu kariery na wysokim poziomie, bo ponoć ma za dużą głowę.
1
Wspaniały stadion polecam odwiedzić.
0
I pomyśleć, że sedziowie okradli go już z dwóch prawidlowych goli, w tym sezonie.
3
On jest jakimś ewenementem, dobrze, że nie podnosi ciężarów bo nigdy by nie doszedł do etapu, wejscia na podest.
0
Popieram zdanie naszego Żula.
0
Wspaniały wynik, ale trzeba go poprawiać Herr Flick.
0
@Barca_Big_Moment tylko te kartki.
0
Widać poprawę u Rekina i trzeba to docenić Z biegiem sezonu w góre idzie jego forma i pewność siebie, to chlopak dosyć delikatnej konstrukcji psychicznej, ale ma serce do pracy i widać kocha ten klub.