MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze mógł krzyknąć "Zostań z nami, zostań z nami.."
1
Do BVB wypożyczyć jak i oni polegną, to już będzie game over.
0
1000 razy dzieki za taki mecz
1
Punkt nr 5 pełna zgoda, to się nazywa drużyna.
0
Kontener klopsików niech mu wyślą, to go tym kupią bankowo.
0
@BIGCULES ten człek to chodząca anemia.
1
@BIGCULES rafa to dzisiaj grał piękne krągłe zero.
1
Obecne pseudo news dziennikarstwo, to patologia.
1
I o co było tyle szumu, raz dwa i się rozejdzie po kościach.
0
I dobrze, jest piątek będzie powód by się napić.
0
I się wyjaśniło, spadek formy u Roberta był spowodowany przez jaja.
0
*Z ostatniej chwili:
"Laporta wstał obrócił się tanecznym krokiem i ryknął FAJRANT!!"
2
*Piłkarz nie ma pojęcia, co sie dzieje.
Dobre dobre, I to od początku sezonu.
4
Imponujący tekst, taki pisany przy kieliszku, spłaszczający problemy. Autor celnie wskazuje winnego, cos napomni, że może nie wszystko dział ok, ale generalnie to trzeba kogoś poświęcić, no to bach wychodzi RL9.
0
@FATTOMY wielu tak myślało.
0
Gościu masz zdrowie do dupy, a marzysz o wielkich celach, ktore wydają się niczym "sen psa o parówkowym lesie".
0
W artyklule zabrakło tylko zdania, że Flick jest dobry, bo jest dobry.
3
Mam nadzieje, że pogra nie jeden a jeszcze kilka lat, w naszych barwach. Ustawić madrze zespół, to nie trzeba bedzie martwić się o gole i pieprzyć, o kryzysie Barcy.
1
Sprzedać firmie farmaceutycznej, na olej z wątroby rekina.
0
@AxelF naprawdę wierzysz w to, co piszesz? Serio uważasz iż, Gavi wie lepiej jak napastnik, ma blokować środek rozegrania rywala,niż de facto dziecko, co uczy się taktyki na zawodowym poziomie, trzy sezony na krzyż. Czy ty myślisz, że Flick przez radio na łączach z trenerem z murawy, nie przywołaliby go gdyby nie wykonywał założonej taktyki.
2
Lewy to fajny napadzior, dużo walczy z obrońcami, przytrzyma piłkę aby pomocnicy podeszli, ale nawet w opisach poszczególnych zawodników z ofensywy, wyraźnie jest napisane, iż piłki szły głównie do Rafy i Fermina. Skoro taktyka zakłada grę na prawdziwą 9, to dziwne jest to, iż własciwie nie jest zagrywana do niej piłka. Więc może to jest ten problem, wyłaczyłem z tej oceny, mecz z Leganes, bo to raczej był wypadek przy pracy, niż tendencja u Roberta.
0
Kurcze szkoda jeśli miałoby go zabraknąć, już do końca sezonu. Milik po identycznej kontuzji doszedł do zdrowia, przypomnę dwukrotnie, w sześć miesięcy.
0
@Frogens to niech mu ją w końcu poda, bo jedzie z podaniami na około, zamiast grać przez środek pola karnego, także spokojnie.
3
@Iberatista bo to człowiek, a ludziom zdradzają sìę błędy, nie ma napadziora co wszystko trafia, więcej zrozumienia. On jest ostatnim, który nie chciałby zdobyć gola, w tych ostatnich spotkaniach.
9
Prosta sprawa Flick, na poczatku ustawiał taktykę pod swoją 9, wiec wszystko hulało i grało. Potem niestety młode wilczki, zaczeły grać pod swój fame, i ilość piłek granych do Roberta drastycznie spadła. Wielokrotnie podkreślał w wywiadach, iż gra najlepiej wtedy gdy dostaje dużo piłek, tylko w przedostatnim meczu miał kilka okazji, gdzie faktycznie zawiodł na całej linii. Jednakże w meczu z Atletico, oprócz akcji od rekina, dostał zero sensownych piłek. Wrzutek nie ma, wiekszosc akcji, idzie do boku, to skąd wymagania kibiców o gole, gdy gra jest obecie kierowana do boku.
0
Jeszcze się musi sporo nauczyć, zanim będzie pouczał synek ustawiania, goscia co taktykę i pressing stosował, gdy on w pampersa walił.
1
@korn234 czy ty czytasz czasami te swoje wypociny.
0
@kpiarz ale minimalnie, z nim na murawie, to rywal napykałby aż miło.
0
@paquito88 próbował w wyskoku, gorszą lewą nogą zdarza się. Ale fakt, że dużo kiksów się ostatnio przytrafiło Robertowi.
0
@addept a ile to niby zmarnował w tym meczu, oprócz tej jednej akcji, gdzie i tak był offside.