0

Krótko zwięźle elegancko.

0

Ta najlepiej trzymać wszystkich do us... śmier...

0

To piękny dzień, teraz może być już tylko lepiej. Xavi życzę Ci abyś objął MU, to byłaby miazga.

35

Oriol dziękuję trenerze, że mnie chciałeś, bo nikt inny nie chciał.

0

@Heros11 dzięki

0

Dobra nasza, jeszcze ktoś czuwa nad Barcą

0

Te kary mogą nas zrujnować.

0

Tylko Antoni może wyjaśnić, co się stało, konisja już pracuje.

1

Muszą mu zrobić grilla i będzie od razu lepiej, nastroje sìę poprawią a odczucia tylko zbudują projekt.

4

Tylko Robciu pytanie, czy żółwik nie fiknie x2 wiecej niż ty.

0

I dobrze jak mam oglądać dziecko z faweli i rekina bez zębów, to przynajmniej wiem, że obrońcy i tak go będą podwajać, a jest szansa, że z drugiej linii ktoś wejdzie i spróbuje na tym coś ugrać.

2

Powiedział jak faktycznie pieknie Barca grała w tym sezonie, to cud że on tyle goli strzelił.

1

"Nazywali go, żółta reklamówka".

0

Dostał patalnie, zachowal sie poprawnie, dojrzewa. Miał dwie takie same setki, z Athletikiem w Pucharze Króla, zrąbał i odpadliśmy, ale nauka nie poszła w las, gratulacje.

4

Fajnie Lewy dzisiaj miał, troszkę MMA i karate, także Ania ma już wolne z treningiem w tygodniu. A poważnie dobrze Robert walczył, fizycznie widać forma idzie w dobrą strone. Brakowało tylko gola, ale ładna asysta drugiego stopnia jest.

0

@BobyKrajant taa a gdzie musztarda?

0

@BKSChemik pamiętaj o 48 meczach bez porażki, także mowimy o mocnej drużynie, na której tle BVB wyglada doskonale, a finał LM, tylko to potwierdza.

0

@BKSChemik to prawda na przestrzeni całego sezonu mają stratę, ale bezposrednie mecze pokazują mimo wszystko siłę BVB.

1

Brałbym za 30 baniek z Chelsea Maatsena na lewą obronę i z MU Sancho, chca sie go pozbyć. Te dwa transfery wprowadziłyby życie i dynamikę. Młode fajne chłopaki sprawdzone na wysokim poziomie, technika szybkośc plus gole.

1

@Romario87 sprzedają gruz po starym Camp Nou.

0

@BKSChemik przypomnę ci tylko, że BVB to jedyna drużyna, z którą Aspiryny nie wygrały w tym sezonie w lidze, a bardziej dwa razy urwali się ze stryczka goniąc wynik, w ostatnim meczu i ostatniej akcji.

0

@Roni988 zależy zależy to kwestia ambicji, nie chcą aby puszki były przed nimi, a i kasa lepsza za wyższe miejsce w lidze.

0

Ten Roque, to jeszcze z rok powinien pograć w PSV lub BVB. Ogarnąć trening taktykę i wrócić. Teraz to za slabo wygląda, jest entuzjazm chęci ale to nie czas na budowanie młodego.

0

@korn234 jesteś bardzo radykalny, może jeszcze to przemyślisz?

0

@Bobert_Kubicki jakiej presji, on ma presję czy iść na plaże, czy popływać na jachcie.

0

@Hadim Suarez nie jest potrzebny, bo tamtej Barcy już nie ma i raczej nigdy już tak grać nie będziemy.

10

GRATULACJE Borussia przebiegła na tym poziomie w dwumeczu 19 kilometrów więcej od rywala KOSMOS.

7

@MOLESTA zobacz jak BvB grało w tej edycji, mieli grupę śmierci, na 4 mecze z PSG, tylko raz schodzili przegrani. Zasługują na mega uznanie, podnosili się gdy przegrywali z Atleti wielkie serce, oby wygrali całą LM.

0

@VbamboeB naprawdę BL w tym roku jest mega mocna, a BVB wciąż ma szanse na TOP4.

0

@pstrasiu masz rację, ale umyka wielu fakt, że Borussia przebiegła na tym poziomie w dwumeczu 19 kilometrów więcej KOSMOS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?