MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krótko zwięźle elegancko.
0
Ta najlepiej trzymać wszystkich do us... śmier...
0
To piękny dzień, teraz może być już tylko lepiej. Xavi życzę Ci abyś objął MU, to byłaby miazga.
35
Oriol dziękuję trenerze, że mnie chciałeś, bo nikt inny nie chciał.
0
@Heros11 dzięki
0
Dobra nasza, jeszcze ktoś czuwa nad Barcą
0
Te kary mogą nas zrujnować.
0
Tylko Antoni może wyjaśnić, co się stało, konisja już pracuje.
1
Muszą mu zrobić grilla i będzie od razu lepiej, nastroje sìę poprawią a odczucia tylko zbudują projekt.
4
Tylko Robciu pytanie, czy żółwik nie fiknie x2 wiecej niż ty.
0
I dobrze jak mam oglądać dziecko z faweli i rekina bez zębów, to przynajmniej wiem, że obrońcy i tak go będą podwajać, a jest szansa, że z drugiej linii ktoś wejdzie i spróbuje na tym coś ugrać.
2
Powiedział jak faktycznie pieknie Barca grała w tym sezonie, to cud że on tyle goli strzelił.
1
"Nazywali go, żółta reklamówka".
0
Dostał patalnie, zachowal sie poprawnie, dojrzewa. Miał dwie takie same setki, z Athletikiem w Pucharze Króla, zrąbał i odpadliśmy, ale nauka nie poszła w las, gratulacje.
4
Fajnie Lewy dzisiaj miał, troszkę MMA i karate, także Ania ma już wolne z treningiem w tygodniu. A poważnie dobrze Robert walczył, fizycznie widać forma idzie w dobrą strone. Brakowało tylko gola, ale ładna asysta drugiego stopnia jest.
0
@BobyKrajant taa a gdzie musztarda?
0
@BKSChemik pamiętaj o 48 meczach bez porażki, także mowimy o mocnej drużynie, na której tle BVB wyglada doskonale, a finał LM, tylko to potwierdza.
0
@BKSChemik to prawda na przestrzeni całego sezonu mają stratę, ale bezposrednie mecze pokazują mimo wszystko siłę BVB.
1
Brałbym za 30 baniek z Chelsea Maatsena na lewą obronę i z MU Sancho, chca sie go pozbyć. Te dwa transfery wprowadziłyby życie i dynamikę. Młode fajne chłopaki sprawdzone na wysokim poziomie, technika szybkośc plus gole.
1
@Romario87 sprzedają gruz po starym Camp Nou.
0
@BKSChemik przypomnę ci tylko, że BVB to jedyna drużyna, z którą Aspiryny nie wygrały w tym sezonie w lidze, a bardziej dwa razy urwali się ze stryczka goniąc wynik, w ostatnim meczu i ostatniej akcji.
0
@Roni988 zależy zależy to kwestia ambicji, nie chcą aby puszki były przed nimi, a i kasa lepsza za wyższe miejsce w lidze.
0
Ten Roque, to jeszcze z rok powinien pograć w PSV lub BVB. Ogarnąć trening taktykę i wrócić. Teraz to za slabo wygląda, jest entuzjazm chęci ale to nie czas na budowanie młodego.
0
@korn234 jesteś bardzo radykalny, może jeszcze to przemyślisz?
0
@Bobert_Kubicki jakiej presji, on ma presję czy iść na plaże, czy popływać na jachcie.
0
@Hadim Suarez nie jest potrzebny, bo tamtej Barcy już nie ma i raczej nigdy już tak grać nie będziemy.
10
GRATULACJE Borussia przebiegła na tym poziomie w dwumeczu 19 kilometrów więcej od rywala KOSMOS.
7
@MOLESTA zobacz jak BvB grało w tej edycji, mieli grupę śmierci, na 4 mecze z PSG, tylko raz schodzili przegrani. Zasługują na mega uznanie, podnosili się gdy przegrywali z Atleti wielkie serce, oby wygrali całą LM.
0
@VbamboeB naprawdę BL w tym roku jest mega mocna, a BVB wciąż ma szanse na TOP4.
0
@pstrasiu masz rację, ale umyka wielu fakt, że Borussia przebiegła na tym poziomie w dwumeczu 19 kilometrów więcej KOSMOS.