1

Elegancko nowa edycja LM stara bieda w BARCELONIE. Kapitan robił co mógł i finalnie dopiął swego Danke fur alles.

0

Brawo Kapitanie, jak iść na dno to przynajmniej z całą załogą.

6

Najlepszy dziś Lewy był wszędzie i nigdzie, posiadał wszystko, a zarazem nie posiadał się ze szczęścia.

2

Brawo prezesie, bardzo dobra decyzja o rozstaniu. Iść pod rękę z tak emocjonalnie rozchwianym trenerem, to marnowanie kolejnego sezonu. Doceniam wszystkie kreatywne pomysły na wyjście z tego chaosu jaki, otrzymaliśmy w spadku po poprzednim zarządzie.

0

Będziemy tęsknić, miał być na LATA, a będzie do lata.

0

Ale błagam nie w roli obrońcy, bo to jest kabaret, gość nie kapuje tej pozycji. Niech lata po skrzydle, ma gola coś tam asystuje, ale od obrony z daleka.

0

Ale ta jego asysta z Gironą niemal tak piękna, jak ta Maatsena w finale CL.

0

Dawać Hansiemu Matsa Hummelsa, od lipca ma kontrakt w rece, załatałby tą łajbę. Obecnie jego forma, to kosmos spokojnie dwa latka ogarnie, zbuduje naszych młodych graczy. Kumpli ma juz w klubie, trenera i jego wizje futbolu, zna od każdej strony.

1

Wyjazd z klubu, oglądanie tej bezwalecznej Barbie drażni bardziej niż fryzura Kurde Kounde.

0

Co się dziwić, graliśmy najprzyjemniejszy i radosny futbol w całej lidze, ot cała historia!

0

Robert come to Alanya, for URLOP my friend!

0

Nie ma co płakać, trza być twardym..

0

Z tego filmiku wygląda na bardzo sympatyczną osobę, pogodny uśmiechnięty. Xavi wyglądał jakby cierpiał za miliony, smutny rozgoryczony, wręcz obrażony. Powodzenia niech pokaże potencjał naszej Barcy.

6

Patrząc na mizerne wyniki i ten paździerz w schematach i ofensywie, to i tak cud, że on tyle tych goli strzelił. Ludzie my pobiliśmy rekord ligi kilkudziesiecoletni, w ilości straconych goli w pierwszej minucie, ba my go wyśrubowaliśmy.

0

Co za stek bzdur, był wymagający i chłodny, ale nie opryskliwy. Serdeczny ale nie opiekuńczy, to jaki był?

12

Trzeba pamiętać mimo wszystko, że to on wyciągnął rekę do klubu, gdy byliśmy w ciemnej ...

6

@peetwithbarca bo to pomocnik z duszą napastnika.

3

WRESZCIE KONIEC!!!

4

Pal licho mecz, ale dzieki fryzurze Kunde już jesteśmy zwycięzcami.

0

Gość ma tyle klasy, iż tu nie ma pola do dyskusji.

0

@a1a taa niby to widział, a że Cancelo to dupa a nie obrońca, to już nie!

0

@MagdJanko ludzie zapominają, że on jest trzy lata mlodszy od CR7 on pykał w jego wieku w MU, także spokojnie może grać dużo dużo lepiej. Zapewne po ME zakończy przygodę z kadrą i skupi się na klubie, zwiekszy mu się czas na regeneracje i mniej minut w nogach.

0

Pożegnać obu, BVB wypożyczyło z Chelsea Maatsena i to jest obrońca, w ofensywie zjada Cancelo. O ofensywie nawet nie warto porównywać, jak się dobrze poszuka, to sie znajdzie.

0

@LRey napieprzało go pluco, a Xavi dupe zawracał, to mu poiedział WON.

3

Życzę Hansiemu, co najmniej tylu nowych transferów do drużyny, ile Lothar miał żon.

1

Tak tak, cudowny i słodki, nic tylko zawinąć go w sreberko.

4

Uważam iż Xavi sam jest sobie winien, bzdurami rzucanymi na konferencjach, oraz emocjonalnym rozchwianiem. Chciał być jednocześnie twórcą i tworzywem, a tak sie nie da.

0

Dostanie gratis gruz po Camp Nou, to sobie opyli i wyrówna te trzy bańki.

1

Ten Wenger to ewidentnie się nudzi.

1

Wreszcie był powód, by otworzyć flaszkę i to jest info.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?