0

Z takiej nędzy, to i tak miał dobre statystyki.

4

@korn234 stary ty masz jakaś psychozę? W każdym temacie o Lewym, wylewasz te swoje żale. To przestaje być zabawne, dlaczego admin to toleruje.

0

Das Bundes Trener fur Barca.

4

Kiedy Xavi ma dorobić się takiego brzuszka jak Prezi, skoro ten pozbawia go kanapek, oj źle się dzieje w Barcelonie.

1

Pamietam jak Piątek uczył go zdobywania goli, to była ekipa!

0

"Jak podaje Jordi Gil ze Sportu, na dzień dzisiejszy nie istnieje żadne ultimatum. W klubie nikt nie rozważa, co może się stać, jeśli Barcelona nie awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów."

"Będzie, będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie. Znów przetańczymy razem całą noc."

0

Gundo to wybitny gracz, w każdym klubie był kluczowy.Reszta naszych pomocników, to przy nim nędzne podróbki. Oby zdrowie mu dopisało, bo inaczej gra Barcy się załamie.

0

@maj_lo e tam dramatyzujesz, gra lepiej, W 2024 widać poprawę. Przynajmniej dał ostatnimi golami kilka punktów, bo nawet tego by niebyło.

0

@panczo mogłoby tak być, zważywszy na rok Smoka i chiński odpust przed meczem.

0

Wyniki wynikami, ale żeby na kanapeczkach się mścić!

1

Cyrk na kółkach, oni w kontraktach nie mają wpisanych zakazów reklamowania bukmacherki.

0

To już nie Lewydependencia?

1

Cholerka mogli nie sprostować jego słów, byłby cień nadziei.

0

Dobrze prawili komentatorzy, Xavi oglądał Akademię pana Kleksa i wziąl sobie do serca, słowa piosenki z tego filmu.
"Witajcie w naszej bajce..." ciekawe czy zna ostatni fragment
"My ją znajdziemy sami, my chłopcy z dziewczętami
A wtedy daję słowo, że będzie kolorowo".

0

CiekAWE czy puszczą hymn LM, obu drużyną przed meczem, bo z Champions, ich gra ma niewiele wspólnego.

6

Ten rekord cieżko będzie nam odebrać, ale znając Xaviego będzie go jeszcze śrubował.

0

@andbarca oj ma pecha Yamal, dobra widze pamięć ale krótka, niedawny mecz w pucharze Króla z Athletic, co tam chłopaczek miał pecha, w dwóch akcjach, to niestety nas kosztowało awans.

0

@Rsk94 a wiesz, że to dobry pomysł ;-D

0

Szkoda tego podania na początku, co Lewy szedł wślizgiem, ciut lżejsze podanie i byłaby piekna asysta plus brakujący finalnie gol.

5

A mnie wkurzała pobłażliwość sedziego na bezczelne i celowe nastawienie rywala na kradzież czasu. Oni każdy wyrzut z autu, wznawiali z 30 sekund, skurcze plus fizjo, dałby im za to kartę, a tak, ci widząc bierność arbitra lecieli sobie w kulki.

0

Tak musiało być, trzy ostatnie mecze z nimi, to remisy niestety to nasza Bestia Negra.

0

@andbarca zobaczyłem na spokojnie to raz jeszcze, ale on naprawde dobrze uderzył szybko, zwykły pech.

0

@19Macio93 uważam że Robert dzisiaj, grał dobrze zobaczyłem tą akcję na 2:0 też w sumie dobrze uderzył pech, fajna byłaby asysta do Gundo piętą, niestety mało kreujemy okazji.

0

Zawsze wina, leży daleko od Roberta, to tamci źle podają, nie pomagają, są młodzi lub samolubni. Sytuacji mało, bo drużyny nisko bronią i tysiąc innych rzeczy, chłopie a może powiesz dałem ciała, kasztaniłem grę, ale to wiem i zmienię, by grać tak, jak obiecałam przy podpisywaniu kontraktu, za kilkadziesiąt milionów euro.

0

Jak tu się nie cieszyć.

0

Niech zostanie, nie bądźmy chciwi, jest gwiazdą pod stadionem kibiców z jego koszulką, jest jak posłów pod Sejmem, i jeszcze się ludzie pchają, aby go zobaczyć.

7

Pięknie on chce, ona chce, co się ma nie udać.

2

Te mecze, w Hiszpanii to powinna sędziować sztuczna inteligencja, bo ludziom z gwizdkiem, wyraźnie jej brakuje.

0

@ikar34 gdzie to wyczytałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?