MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z takiej nędzy, to i tak miał dobre statystyki.
4
@korn234 stary ty masz jakaś psychozę? W każdym temacie o Lewym, wylewasz te swoje żale. To przestaje być zabawne, dlaczego admin to toleruje.
0
Das Bundes Trener fur Barca.
4
Kiedy Xavi ma dorobić się takiego brzuszka jak Prezi, skoro ten pozbawia go kanapek, oj źle się dzieje w Barcelonie.
1
Pamietam jak Piątek uczył go zdobywania goli, to była ekipa!
0
"Jak podaje Jordi Gil ze Sportu, na dzień dzisiejszy nie istnieje żadne ultimatum. W klubie nikt nie rozważa, co może się stać, jeśli Barcelona nie awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów."
"Będzie, będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie. Znów przetańczymy razem całą noc."
0
Gundo to wybitny gracz, w każdym klubie był kluczowy.Reszta naszych pomocników, to przy nim nędzne podróbki. Oby zdrowie mu dopisało, bo inaczej gra Barcy się załamie.
0
@maj_lo e tam dramatyzujesz, gra lepiej, W 2024 widać poprawę. Przynajmniej dał ostatnimi golami kilka punktów, bo nawet tego by niebyło.
0
@panczo mogłoby tak być, zważywszy na rok Smoka i chiński odpust przed meczem.
0
Wyniki wynikami, ale żeby na kanapeczkach się mścić!
1
Cyrk na kółkach, oni w kontraktach nie mają wpisanych zakazów reklamowania bukmacherki.
0
To już nie Lewydependencia?
1
Cholerka mogli nie sprostować jego słów, byłby cień nadziei.
0
Dobrze prawili komentatorzy, Xavi oglądał Akademię pana Kleksa i wziąl sobie do serca, słowa piosenki z tego filmu.
"Witajcie w naszej bajce..." ciekawe czy zna ostatni fragment
"My ją znajdziemy sami, my chłopcy z dziewczętami
A wtedy daję słowo, że będzie kolorowo".
0
CiekAWE czy puszczą hymn LM, obu drużyną przed meczem, bo z Champions, ich gra ma niewiele wspólnego.
6
Ten rekord cieżko będzie nam odebrać, ale znając Xaviego będzie go jeszcze śrubował.
0
@andbarca oj ma pecha Yamal, dobra widze pamięć ale krótka, niedawny mecz w pucharze Króla z Athletic, co tam chłopaczek miał pecha, w dwóch akcjach, to niestety nas kosztowało awans.
0
@Rsk94 a wiesz, że to dobry pomysł ;-D
0
Szkoda tego podania na początku, co Lewy szedł wślizgiem, ciut lżejsze podanie i byłaby piekna asysta plus brakujący finalnie gol.
5
A mnie wkurzała pobłażliwość sedziego na bezczelne i celowe nastawienie rywala na kradzież czasu. Oni każdy wyrzut z autu, wznawiali z 30 sekund, skurcze plus fizjo, dałby im za to kartę, a tak, ci widząc bierność arbitra lecieli sobie w kulki.
0
Tak musiało być, trzy ostatnie mecze z nimi, to remisy niestety to nasza Bestia Negra.
0
@andbarca zobaczyłem na spokojnie to raz jeszcze, ale on naprawde dobrze uderzył szybko, zwykły pech.
0
@19Macio93 uważam że Robert dzisiaj, grał dobrze zobaczyłem tą akcję na 2:0 też w sumie dobrze uderzył pech, fajna byłaby asysta do Gundo piętą, niestety mało kreujemy okazji.
0
Zawsze wina, leży daleko od Roberta, to tamci źle podają, nie pomagają, są młodzi lub samolubni. Sytuacji mało, bo drużyny nisko bronią i tysiąc innych rzeczy, chłopie a może powiesz dałem ciała, kasztaniłem grę, ale to wiem i zmienię, by grać tak, jak obiecałam przy podpisywaniu kontraktu, za kilkadziesiąt milionów euro.
0
Jak tu się nie cieszyć.
0
Niech zostanie, nie bądźmy chciwi, jest gwiazdą pod stadionem kibiców z jego koszulką, jest jak posłów pod Sejmem, i jeszcze się ludzie pchają, aby go zobaczyć.
7
Pięknie on chce, ona chce, co się ma nie udać.
2
Te mecze, w Hiszpanii to powinna sędziować sztuczna inteligencja, bo ludziom z gwizdkiem, wyraźnie jej brakuje.
7
@sevs sam oceń czy się koledze może podobać.
https://www.mundodeportivo.com/files/content_image_mobile_filter/uploads/2024/02/04/65c0130f494bf.jpeg
0
@ikar34 gdzie to wyczytałeś?