0

Najlepsze że to już koniec, a najgorsze, że wszystkiego.

0

XAVI: Don't Cry for me Argentina, Barcelona, Polska,Hiszpania i długo by wymieniać.

0

W szoku, to będzie RoQue przecież przyszedł dla Xaviego, aby poznać to słynne D.N.O

0

@sledzik przecież Roberta, nie było w wielu spotkaniach, a gra a wlasciwie jej mordowanie, było takie samo.

0

Stoimy nad przepaścią, pora wykonać ostatni mały kroczek.

2

Szkoda czasu Generale, pora zarządzić odwrót.

0

Jesteśmy DZIADAMI!!!!!!

7

Torresowi znowu włączył się tryb Rekin Super Star.

1

Znowu wina Lewego, dlaczego nie wrócił do obrony!

0

XAVI musisz


0

Mogło być gorzej.

0

Zajo... ali nam Rekina.

7

Mam wrażenie, że Lewy dał dziś drużynie więcej, niż sam otrzymał.

0

Dość ktoś musi odejść, ja tego nie zrobię, zatem Xavi.

0

@maj_lo remisowała

0

Stało się to, co musiało się stać.

4

SERGI Roberto = klasyczne POPOLUPO "Szeregowiec Rayan"

0

@Pablozeusz niby tak,ale ciężko się Nie wkur..

0

@Sebolinho niestety prawda

0

@Tlener jedno nie wyklucza drugiego

4

Ubili nam dziś Rekina

0

@Sebolinho pizdziuje

2

Spieprzył Yamal asystę Lewemu

0

@Rupert_Haubica a puerdolis....

0

@seba444 jak bez znaczenia? Możesz wyjaśnić, od brzdąca uczą idź do końca, daj szansę na błąd.

0

@Sebolinho musisz otworzyć przed meczem ;D

0

@FATTOMY po cholere te żale

0

Brawo chłopcy, walka serducho i szczeście, dalej głowa do góry I walczymy.

4

Ten bez swojej baby, to już chyba nigdzie, nie może się pojawić.

0

A czemu te parówy na VAR ,przy domniemanej pozycji spalonej Lewusa, nie wrzuciły w czasie transmisji grafiki z wymalowanymi liniami? Przecież tam spalony, jeśli faktycznie był, to na centymetry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?