MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Szkoda bo łapał rytm, grał solidnie. Zdrowia i fajnych pielęgniarek.
4
Ten nasz Araujo,to broni teraz jak jakiś wyrób obrońco-podobny. W tym sezonie, to ma za uszami, tyle że głowa mała. A jego kompan KurdeKunde wydatnie mu w tym wszystkim pomaga, ścigają się o "top of the flop", w tym sezonie.
1
Lewy to dobry gracz, świadczy o tym fakt, że każdy trener z jakim pracował, umiał wkomponować go w drużynę. Niestety Barca to drużyna "zrywów" pomocnicy mają dziwną umiejętność, nie tworzenia okazji, lub grają zwyczajnie głupio.Robert to typ gracza, ktorego trzeba karmić, duża ilością podań akcji, gdy ich brak robi się apatyczny. Uważam, że pod inną batutą spokojnie zdobywałby jeszcze wiele goli, niestety my wygrywamy mecz wyżej niż jedną bramką, co kwartał!
0
@QwerQwerty powtarzalność
0
@Barca2022 bzdura lewy miał asystę, w poprzednim meczu a dzisiaj twarzą podawał, kto tak jeszcze umie?
0
@Atlas proste Gundo mądrze stoi.
1
Bardzo ładnie Gundo wyszedł w locie, ustabilizował sylwetkę troszkę tam był podmuch i go znosiło, ale finalnie musiał się już ratować, dlatego lądował już z podparciem.
0
@korn234 jaki ty jesteś optymista, zawsze widzisz pozytywy, to bardzo urocze.
4
Naprawdę były to pyszne zawody, wole takie spotkanie od prostackiego i łatwego zwycięstwa, cztery czy pięć do zera. Widać jaka to była parta szachów, a Generał rozpisał rolę do ostatniego aktu. Wszystko przewidział, nawet korzyść z gonienia wyniku, pełna doninacja akcja pełny gaz, ba czternaście offsaidów, to potwierdza. Duma taka gra, to było coś.
3
Balde zna zasadę bycia na pozycji spalonej? Dzisiaj dokonywał cudów, aby śrubować tą statystykę.
0
@mlapiak facet to ma podanie jak niejaki puszka, to byliby godni rywale, w tej materii.
0
Na Lumbago nie ma mocnych.
0
Najlepsze?, że jest przerwa na święta
2
Brawo tak, powinno być.
0
Jeszcze krzyczał, Kunde kurde pobudka.
0
Już dzisiaj w robocie na słowa krytyki, użyłem kalki z słów Xaviego.
"Grupa jest skonsolidowana, nie dochodzą do mnie głosy krytyki, a problemy i słabszy moment, to wina nacisków z zewnątrz".
1
To jest klub, czy sekta?
0
To tylko sport, dobra zabawa liczy się sama rywalizacja, a nie wynik.
0
@Macio93 może dilera zmienił gorszy towar, nastąpiła faza wypalenia, trzeba czekać na nowe zioło.
0
@egeszeges Papszun
0
@Czarny_ck musisz to gdzieś opublikować, może na fcbarca.com
0
@on1977 kounde to wyglada na mistrza palenia zielonego liścia, także może mieć zwiechy.
0
@Roni988 do 50 sekundy
0
@bulo poczekaj do soboty.
1
Mecz godny 13 grudnia, również zapisze się w historii. Teraz to już bedzie z górki, losowanie poźniej mecz o wszystko i o honor.
2
Roberto znaczy Kapitan. To jeśli Barca to okręt, a on to kapitan, dlatego mówi, że nigdzie się nie wybiera, bo chce jako ostatni opuścić, tą łajbę.
0
@Czarny_ck chłope my nic nie gramy, ale to absolutnie nic. Lewy to nasz najmniejszy problem.
0
@Herbert Nie oceniajmy go za grę, tylko za STYLÓWKĘ.
1
"Gil twierdzi jednak, że Laporta, widząc ten niepokój, zszedł od razu do szatni i czekał na Xaviego, aby okazać mu dalsze wsparcie."
Parafrazując skecz Paranienormalnych:
- Co tu się dzieje?
- Ja miałem tylko wejść i wyjść!
0
Przyjemnie się czyta takie wypowiedzi. Rzetelne, racjonalne pozbawione złej krwi. Widać, że facet zna swój fach.