0

@BORO_12 ok krycie kryciem, stwarzane sytuacje przez kolegow też mogę kupić, ale przyjęcie piłki nabijanie jej o własne nogi, niecelne podania tego już nie zwalisz na nikogo. Kazdy gracz raczej z trwaniem sezonu idzie w górę, ale tu jest stagnacja, jeśli nawet nie ostry zjazd.

5

Nie można ciągle bronić Roberta, wiek to nie argument, CR7 w jego wieku strzelał dużo i nie wyglądał technicznie jak kasztan. Pepe to 40-letni obrońca, ale to od niego odbijają się rywale, a nasz napastnik leży przy każdym zagraniu. Chcesz być uznawany za gwiazdę ok, ale gdy nie pokazujesz tego w grze to zwyczajnie stajesz sie komiczny.

0

Logiczne zachowanie każdej strony, klubu, agenta i zawodnika.

0

@fotohobby mamy Lewandowskiego także ten, na luziku trzy punkty, już są własnością Barcy.

2

Ferran Torres został twarzą suplementu ISKIAL.

0

Jak zawsze usmiech, jak czyta sie wypociny tej hiszpańskiej prasy, zwykłe majaczenia, a nie pewne info. Deco go przekonał, jest dogadany z Barca, buhaha.

0

Jak już wypełni kontrakt, to pewnie żal go bedzie sprzedać, bo jednak Barcelona tyle już zainwestowała, taki casus starego auta. Nikt dużo nie da, a tyle się już wpompowało,że szkoda sprzedawać.

0

Metki przy swoich nazwiskach, to teraz powinni mieć wszyscy, tu trzeba zrobić rewolucję, większość to ma, nie DNA Barcelony, a strach w DNA.

0

Ile bramek w Atletico miałby Lewy?

1

@ziomal88 bardziej Sancho, ale ten z BVB

0

@ziomal88 no ale jednak,

1

@ziomal88 czujesz się oczarowany, jego grą?

0

@Messisinio jak nie, dał trzy punkty.

2

@tomasthc starał się bronić akcję Barcelony i klepał z obrońcami Osasuny.

0

Lewy dziś, był tragiczny błąkał się jak dziecko, ale jest naszym talizmanem, grał do końca są 3 punkty, ostatnio zdejmowany dwuktotnie i Barca traciła punkty.

3

Kupiłeś Finlandię? Przyda się do kolejnego grilla.

1

Bajkopisarz ten rzecznik, mógł jeszcze dodać iż Xavi niewyklucza lotu na księżyc,bądź zostania trenerem tańca flamenco.

4

Xavi mam podobnie, jako kibic uważam iż jesteśmy traktowani niesprawiedliwie nie szanuje sie tego, że ogladamy mecze często kosztem rodzin i swojego zdrowia, nie rzadko za ciezko zarobione pieniadze, a jest to marginalizowane i kompletnie, ignorowane przez całe środowisko wokół klubu.

4

I Po co ci było iść na grilla? Lewy rzucił na odchodne "połamania nóg", a młody Jao, wszystko bierze dosłownie.

0

Przecież nasz "Prezi" to taki rubaszny wujek, którego każdy by zaprosił na wesele, a idz pan z jakimś Perezem.

1

@paquito88Mądre słowa, w tej rzece napisanych poniżej, w większości bzdur.

1

Zrobić Lewego grającym trenerem i koniec problemów, na boisku od dawna wszystkich i tak ustawia, gestykuluje tyle co Xavi, podzieli się kontrakt na pół 15 baniek za granie jako zawodnik, 15 jako trener, a "grille" gratis.

0

To było pewne, akurat Xavi ma klasę i Barce w sercu.

0

0

Bardzo dobry trener, mocny charakter świetnie prowadził Dortmund, grali znakomicie rekord punktów w BL, który w każdym sezonie dalby majstra. Pogoniony z BVB przez Watzke, bo nie ulegał naciskom. To bystry facet, który niemiecki futbol bardzo rozwinął, brał mlodego Nagelsmana do sztabu, gdy mu zdrowko siadło odpowiadał, za rozpracowanie gry rywala. Mowi w kilku jezykach,my potrzebujemy kogos, kto mega szybko odbuduje gre i schematy taktyczne.

0

Lewy i Gundo pewnie byliby za, ale czy gość po tej hańbie z kadrą, ma ba tyle grubą skórę by się nie sparzyć, kto wie.

3

@Bastaray E tam co miał Lewy dać, to dał nauczył ich profesjonalizmu i walki, pesel go dogonił ale wejście miał fenomenalne, w Tym wieku znakomite.

0

A na koniec uciuła, trzy bramki i 4 asysty w sezonie, zjazd tego chłopaka jest WYBITNY.

4

Było tak słodko, na tym spotkaniu, bo w tle leciał kawałek Celin Dion "My Heart Will Go On" i dlatego tak ryczeli.

0

Miała być Xavinieta, a został trener i jego taktyka, prosta jak kawał fleta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?