1

@ViscaelBarca2007 BvB tylko raz przegrało z PSG, w tej edycji. Mają 2x wygrane i remis, to pokazuje jak walczyli, z nimi brawo.

1

@4Fabregas4 masz jakąś chorą wizje prowadzenia klubu.

3

@David_Martin podzielam zdanie, przy ogarnietej linii pomocy i ludziach, co chociaż co drugą piłkę potrafią posłać w punkt, miałby lekko x2 goli w lidze.

0

Obrona to kpina, mamy takie braki, że to cud, że walczymy jeszcze, o To drugie miejsce. Ten nasz urus, co jedzie na dupie, po zakosie rywala, to obrazek epicki. Kundelek w dwa lata, co rykoszetow narobił, to drugi taki jest tylko w Atletico. Bramkarz to, rownież jajcarz, w zeszly poniedziałek robi sobie sombrero nad głową, dzisiaj odprowadził piłkę jak, dziadek wnuka do szkoły.

2

Facet jesteś słabym trenerem, czekałes ze zmianami, nie podałeś drużynie ręki zrobił, to drugi trener i szkoda, że nie bedzie on nasz, od nowego sezonu.

0

Bardzo się rozwinął, to gracz na miarę Barcy w budowie.

1

Dzięki Robert, to był niezapomniany wieczór, zdrowia i takiej skuteczności na Euro.

4

@Konradosss pełna zgoda, dokładnie tak samo jak Araujo, jeden mecz dobry, drugi słaby trzeci tragiczny, potem znowu dobry itd. to chyba nazywa sie forma i może ponoć być różna na przestrzeni sezonu. Ale spokojnie, ma tak wielu graczy.

3

Araujo, jak ty mnie zaimponowaleś, w tej chwili.

0

Jeden grzyb, zostaje odchodzi. Ten sezon, to porażka.

0

Czy on uzna kiedyś, że jednak porażka była zaslużona.

1

Cytując klasyka, przeprosił ale się nie cieszył.

0

I wiedzą dobrze co robią.

1

Bieda taka obrona, jak ten gość odjeżdzał Pedriemu żal. Zamiast go z a fraki w środku skasować, to biegł jak junior. Już mamy wakacje.

0

@GrzegorzCabaj chodziło o contekst, za bardzo to przeżywasz.

0

@xavi890 czy ty piszesz po po polsku? Bo to wyglądana na wypowiedź Idioty, ale to już pewnie wiesz.

0

Chore okoliczności, trudno ocenić rzetelnie gracza, bardziej skupialbym sie na pierwszym meczu, bo tylko wtedy moglismy ocenic plan wykonanie i formę graczy, ja dałem mu 4 ale bardziej za pierwszy mecz.

0

Zastanawiam sie od wczoraj, czy oni naprawdę nie rozmawiali przed meczem wszyscy razem sztab trener plus zawodnicy. Przecież w trakcie meczu może tak być, że gdy wynik bedzie pozytywny, a rywal może iść sam na sam ostatni zawodnik ma odpuścić, nie dokonywać faulu nawet kosztem utraty gola ale nieosłabiania drużyny

1

@Vito9 a może to właśnie zrobił, a efekty tej rozmowy widziałeś wczoraj?

0

@domin682 przecież Lewy mial, uzupelnic linie obrony w piątce, dlatego to De Jong miał, blokowac wejscie w pole karne, to że Lewy zobaczył dziure i ruszył, to juz była musztarda po obiedzie.

0

@19Macio93 to nasz najlepszy gracz w sezonie, który orze ponad siły, właściwie nie odpoczywając, jest ostatnim, który powinien za coś przepraszać.

2

Prawda, w oczy kole..

0

@korn234 szkoda, że nie masz pretensji, jak w pierwszym meczu pewna setka szedł Felix mial 2 na 1 do niekrytego Lewego nie podal tylko, wycofanie do zwodnika przed pole karne. To sa nomenty, i kazdy koze zaważyc.

0

@PepGuardiola1971 spojrzalem raz jeszcze,mim zdaniem nie miał szans do niej dojść. Już predzej Yamal gdyby sie ruszył do podania, może bylby pierwszy.

3

Brawo Ily, obserwuje jego grę od czasow Norymbergi swpaniały gracz i lider. Wygrał wszystko, widział futbol na najwyższym poziomie, dlatego nie musi gryźć się w język. Idiotyczna decyzja Araujo zabiła wysiłek drużyny, coś podobnego odwalił rok temu, w meczu z Realem pociągnął kladąc całą rękę na Vinim, zero kalkulacji oceny kosztów, swojej decyzji.

0

@xavi890 przez ten charakter, mamy już wakacje. Charakter jest dobry gdy idzie po drodze z rozsądkiem, bo inaczej zamienia się w nonszalanckie zachowanie.

2

Zobaczcie sobie w meczu BVB Atletico jak w analogicznej sytuacji do tej Araujo, zachował sie Sabitzer goniąc Moratę przy wyniku na zero. Ale ten jest Ausriakiem i ma w głowie wiecej niż paczke chipsów, i kalkulował czy warto goscia wykosić i grać w dziesieciu,czy jednak dać mu koncertowo, to spartolić.

0

Jeśli znasz austriacki czy niemiecki temperament ich zimną krew, to wiesz, również jak reagują latynosi, pod prądem. Idą na raz bez kalkulacji, Sabi to filar rep. Austrii, gość opanowany i odpowiedzialny, dlatego my jesteśmy już na wczasach, a BVB w półfinale. @GrzegorzCabaj

0

"Najlepsze" zarobili tyle kasy w tej edycji LM, że prezes bedzie mógł na nowym camp nou, w całym obiekcie zrobić, złote klamki w gabinetach, a i na kanapeczki może coś zostanie.

3

Ludzie zobaczcie sobie w meczu BVB Atletico jak w analogicznej sytuacji do tej Araujo, zachował sie Sabitzer goniąc Moratę przy wyniku na zero. Ale ten jest Ausriakiem i ma w głowie wiecej niż paczke chipsów, i kalkulował czy warto goscia wykosić i grać w dziesieciu,czy jednak dać mu koncertowo, to spartolić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?