MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spółka matka, spółce córce, zrobiła przelew na założenie spółki w raju podatkowym.. to się nie może, nie udać..
0
Seenk you, my frend..
21
"Dyskusyjny karny" ich naprawdę do końca pogieło.
4
Życzę im sukcesu, rak to straszna choroba krzywdzi nie tylko osoby nią dotknięte, ale także rodziny.
0
@valdes1969 kiedy własnie on wychodzi na pozycje, a Pedri gra na zewnątrz. Zresztą Gundo grał mu takie piłki i jakoś nie był za wolny i strzelał aż miło.
0
@ZIBI88 ale sam sobie odpowiedziałes, to tylko i aż Valencia
4
@Rarenzio że dorosły człowiek takie bzdury publikuje.
2
Przyglądałem się i niestety wyglada, jakby celowo nie chcial posyłac piłek na Roberta, pomimo tego że ten wybigał na czyste pole. Gdy jest Rekin, Pedri zdecydowanie wiecej piłek daje środkiem.
0
Robimy sie pieruńsko uzależnieni od Pedriego, tylko czekać jak mocny rywal go wyhaczy i będzie dramat z naszym rozegraniem.
1
@Hawatkhar oni są w jednym pokoju, przecież to bracia.
2
@Sebolinho popieram w całej rozciągłości.
14
Niech nie wątpi w siebie, tylko rusza w świat!
0
Haaland to kocur, w meczu z Arsenalem po pierwszej polowie 5 kontaktów z piłką, ten to istnieje tylko dzieki pomocy. W studiu sky jak pokazali ta statystykę to lapali sie za glowy.
0
Niech adresują na BERDYCZÓW.
3
Komentarz usunięty
0
Jemu to najlepiej na boisku dać dwie piłki, bo dzielić sìę nią nie lubi.
3
@dzefrej234 dobrze zagrał, nie krytykuj rozrzucał piłkę super, podania rownież celnie, zwykły pech, że zgubił rytm kroku przed strzałem.
1
Skrzydłowi co mają od ciula strat zero podań do napastnika. Niestety gry kombinacyjnej nie uświadczysz ale strzelać na bramkę, to najlepiej co chwilę.
1
@Rejn dodszło do tego, że to ogon merda psem, napastnik pracuje na skrzydłowych, a nie odwrotnie. Kiedy Robert dostał kilka piłek w meczu, takich jakie sam wystawił Yamalowi z Realem czy wczoraj. Początek sezonu to była inna gra skrzydlowych, teraz obrośli w piórka. Walą z każdej pozycji bez patrzenia czy jest to zasadne, z korzyscią dla drużyny.
0
@kinioo czyli to co kiedyś dawał Xavi, nudy oczy podchodziły krwią, ale 3pkt były.
0
Ubezpieczyć i zepchnąć z klifu --->,,,żart"".
1
@Rupert_Haubica bardzo fajny komentarz, mam podobne zdanie.
0
@bulo bo powiesił pranie na bramce
0
Przyłożyłeś swoje trzy grosze do tego wyniku
1
Normalny bramkarz i karty zostałyby przy orderach
1
@norbi77 a widziales pilke z 10 metra wystawiona gdzie Yamalowi niemal odkrecila sie noga przy strzale
4
Brawo Raphinia kolejny mecz na twoje konto
0
Teraz przedlużyć Roberta i najlepsi zostaną na lata, uff poczucie ulgi w całym Barcelonismo.
6
Przecież gdyby tego nie zrobili byłaby szydera fanów rywala na 100 fajerek. Pamietam dobrych parę latek temu, jak fani BVB podeszli do trenera Schalke z prośbą o zdjecie, z szalikiem niebieskim w ich barwach ale spreparowanym na napis szajs schalke, gość nie wykazał czujności a do dzisiaj fani z Dortmundu mają z tego dobrą beke.
4
Wygodne podejście, trochę mniej wygodnie mieli jego koledzy. Ale jak to mowią, kto nie ryzykuje itd, ale odwaga jest dobra, gdy poparta jest też realną oceną zysków i ewentualnych strat. Finalnie skończyło się dobrze, ale ubiegły sezon pokazał iż nie zawsze jest to pewnik.