0

Gratulacje dla Atletico, tak bronić też trzeba umieć, trener mówi prawde, cierpieli ale byli konsekwentni i 18 lat tradycji, poszło się delikatnie mowiąc ...

2

Nawija makaron, to bardziej jego "pobożne życzenie" niż pewnik. W zasadzie gramy naiwnie, rzucamy wszystko i lecimy, jak harty pod bramkę, ale zapominamy, że rywal rownież ma swoje cele, a już mecz z PSG pokazał, jak skutecznie gaszą prąd na stadionie rywala. Pan trener gaworzył, że listopad był do du.y, ale grudzień nie lepszy. Z taką frywolnością, rozdawać punkty, to wymaga zaiste godnej podziwu konsekwencji.

1

Fajny mecz, martwi jednak to jak zespół nie wykorzystuje napastnika .Przecież prócz tej zmarnowanej sety Roberta, gdzie był spalony, on nie dostał żadnej sensownej piłki, nawet Pedri jak miał obok Roberta przed polem karnym niekrytego, który ewidetnie ustawiał sie do strzału z przed szesnastki, to cofa z uporem do boku. Takich akcji jest cała masa, kręcimy grę do boku, skąd nasze wrzutki to dramat. Chyba żaden znaczący klub w top5, nie ma tak słabo wrzucającyh piłek bocznych obrońców, wiekszość prób to strata.

1

@maroon i dopiskiem,"prędzej ci serce pęknie".

0

Lewy zagrał rok temu mecz życia z nimi, może jeszcze całkiem nie klapła mu forma.

6

E tam, piekarnie by otworzyli lepiej na stadionie a nie, jakieś tatuaże.

13

Dobrze jest, przynajmniej mamie pomoże posprzątać, przed świętami dywany wytrzepie ubierze choinke, okna umyje idealnie trafił.

3

Prosta sprawa, trzeba pogadać z rywalem, że jeśli to nie problem, to chcielibyśmy jako pierwsi zdobyć gola.

0

Wejdzie Rekin za niego, nawet nikt nie dostrzeże różnicy na skrzydle, zmiana 1do1.

1

Nędza i żałość, po takim widowisku, nasuwa się pytanie gdzie ten Sriczici nasz, po Dortmundzie też cichutko, teraz też nie ma nic do powiedzenia?

0

A gdzie ten Sriczici nasz, po Dortmundzie też cichutko, teraz też nie ma nic do powiedzenia?

0

Nic mądrego, żeś pan nie powiedział. Ponoć wiara umiera ostatnia, ale taka gra ją u mnie zabiła.

0

Fajnie nawet nie wiedziałem, że są jakieś gry na komputer.

1

Fajny mecz, nowa LM daje pozytywny odbiór. Powoli rodzi sie drużyna, bramka na 2:2 nas nie dobiła, a zmotywowała do dalszego naciskania na rywala. Szkoda, że nastepna kolejka dopiero, w połowie stycznia.

4

Nie wymienił wśród legend Barcelony Roberta, gość jest niepoważny!

0

Dałbym trenerowi Barcy, doprowadza tą taktyke do perfekcji, traci punkty z godną podziwu konsekwencją.

0

Niestety w osłabieniu Barca jest strasznie chwiejna, rzadko kiedy ktokolwiek umie połapać krycie. To chyba pierwszy raz, w ostatnim czasie gdy ugrywamy chociaż punkt, grając jednego mniej.

1

Tak sie kończy lekceważenie rywala, ponoć Kounde to bestia ale ten mecz i poprzedni plus kadra, pokazują zjazd formy, brak koncentracji i konkurencji widzimy efekty.

1

Kounde biorę to na siebie, za karę będę chodził tydzień w dżinsach.

1

O Kounde gdyby nie ten wielbłąd, to byłyby trzy punkty, ale chociaż my mamy top modela w składzie.

0

Każdy tylko nie on..

2

Zdrowia najlepsi powinni grać, mecz to fun.

0

Zarąbisty możemy go powiesić na Bernabeu w szatni po zwycięstwie, niech też mają coś ładnego.

0

Dobry facet, konkretny pozytywny przeciwieństwo wiecznie marudnego pana na X.

0

Dobra pora, akurat na kolację.

0

Prezes pod pomnikiem, lepiej zawiaduje tłumem.

0

Odpoczywaj i raz jeszcze odpoczywaj

0

Zagra ale chyba na fortepianie.

0

Ciul zrobił mu stołek i źle upadł na nogę i kolano szlag trafił, to nie był wypadek.

0

Piękna przewrotka, zamyka temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?