0

Jakie tam były wielkie dowody, wie ktoś coś?

0

Tam raczej faulu Vindisela nie było, on przypadkiem zahaczył obiema dłońmi, o szyje Węgra.

1

To samo mówił mój mechanik, gdy raz po raz, oddawałem mu auto do poprawek, po poprzednich pseudo naprawach.

0

Odpowiadam, w czarnej du....

0

@Cobra303 bluźnisz chlopcze

0

@bulo taki talent, że gość ma dobrze całe dwa gole i trzy asysty w dwa lata.

0

@xavi890 Po prostu dopadła go starość.

0

Pedri to materiał do badań klinicznych, a nie poważnej piłki.

0

Ten młody Raphinha przed meczem, był lepszy.

0

@Qaz123 sam piszesz 93 minuta, na takim etapie to normalne.

15

Przynajmniej wiemy, że komuś ten mecz się podobał.

0

Dlaczego my wciąż tracimy gole, nasza obrona stoi z formą w miejscu. Sezon bliżej jak dalej do końca, a poprawy próżno szukać.

1

Brawo Robert pozytywnie dzisiaj. Nie było machania łapkami do tego , zbiórka chłopaków w kółeczku z przemową, pomoc w obronie plus gol, wielka duma.

0

@Konradosss najlepiej po trzy.

9

@Maynard666 Scenariusz zaczerpnięty żywcem ze studia Walta Disneya.

1

ERIC Garcia to jest kot, chciałbym go kiedyś widzieć w koszulce Barcelony.

2

@felix_v Brawo za normalne podejście i rzetelną ocenę.

0

@korn234 Mistrzostwo Hiszpanii, SPH, PiCHiCHi, Etyka pracy dla młodzieży.

0

To już nie ten sam chłopak, co w pierwszym sezonie w Bayernie, ale jego droga życiowa robią wrażenie i życzę mu, jak najlepszej kariery.

0

Od przybytku głowa nie boli.

4

A cały ten tajemny plan, nazywa sie Oriol Romeu.

4

@korn234 mylisz sie.

1

@miroslawapietras57 czyli rozumiem, iż żałujesz że strzelił dwa gole, drużynie z 17 miejsca. A najlepiej jakby strzelał, tylko tym z TOP?

2

Taki mecz obu drużyn w tej formie to :

"cymes, fenomen, cud miód ultramaryna, mecyje, okaz, specjał, delikatesy, delicja, cacko, skarb, frykas, delikates, majstersztyk, klejnot, dziw nad dziwy, arcydzieło, ambrozja, przysmak, poemat, smakołyk, rarytas, unikat, cudo, wyjątek, rzadkość, perełka, brylant, perła, biały kruk, delicje, ... ."

0

A czy przypadkiem, za pierwsze wyjście obiema nogami za linię i obrone strzału, sedzia nie powinien upomieć bramkarza żółtą kartką. Póżniej znowu bramkarz, to powtórzył i gdyby wtedy ponownie obronił rzut karny, czerwoną kartką za naruszenie przepisów, w ten sam sposób.

0

@Richelieu Akurat rozumu, to mu Bozia nie poskompiła.

1

Dzieki Robert, że razem z młodym ciągniecie tą łajbę, bo aż strach pomyśleć, o co walczyłaby teraz Barca, jak mawiał Franz.

0

Wreszcie mecz wygrany na spokojnie, lekko i przyjemnie. Pełna dominacja, ten najazd kamery na Xaviego, oaza spokoju nawet, mu brew nie drgnęła.

1

@CyPeK Trudno się nie zgodzić.

0

Ma prawo, tak uważać nic zdrożnego w jej wpisie nie widzę. Jeden bedzie wyżej cenił tytuł po latach dla Napoli, a inny tytuł mistrza Hiszpanii dla najwiekszego klubu w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?