MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak dostać w ryj, też trzeba umieć. Polecam zrobić sobie tatuaż, z datą i tym wynikiem, a potem stanąć przed lustrem, od razu wtedy lepiej, to wygląda.
0
Zuch chłopak...
1
Chyba jestem za stary, bo pierwszy raz, uslyszalem o jakimś Karolu G.
14
Chociaż chłop nie jest z mojej bajki, doceniam jego wielkie partidazo. Wprowadził swoją grą, odrobinę magii z dawnych lat wielkiej Barcy GRATULACJE!!
0
Świetna konferencja, taka z cyklu "wywiad rzeka".
0
Szkoda jeden z najlepszych, obecnie graczy Barcelony, oby został, serce i dobry duch zespołu. On i Xavi, muszą zostać, aby projekt sie dalej rozwijał.
0
Potera im dać, tani robota z młodymi oblatana, robił poza wyspami, Mewy fajnie grały, a w chelsea poległ bo miał wiecej problemow, jak u nas.
0
Wystawić Rekina, on ich rozszarpie ewentualnie ten szablozębny, no.. a Tygrys.
0
Fajnie sobie, oczyścił konto schodząc zygzakiem, a mogł sie jeszcze położyć na środku czekając, byłoby jeszcze bardziej wymownie.
0
@norbi77 Lewemu w tym meczu brakowało, tylko gola.
1
Niech bedzie zdrowy a razem z naszym Cubarsim, zbudują solidny mur na lata.
4
Brawo Lewy, tak ma mówić lider.
0
Fajne mecze, dla kibiców kopanej. Ładnie LM, żegna sięz fanami, w takiej wersji. Aż nie mogę się doczekać nastepnej kolejki.
1
Bardzo dobrze, niech zostaje. Ludzie myślą, że gość odejdzie, pytam jak? Przecież on dom nowy buduje, całe swoje życie rodzinne podporządkował pod ten transfer. Zapewne kontrakt nawet przedłuży, bo nastepny rok ma zapis o rozegraniu określonej liczbie spotkań, co bedzie z automatu, przedłużać kontrakt.
3
@svaras chłopie wolny, to jest Pedri, Robert trzaska sprint nawet w 90 minucie, co już wielokrotnie pokazał.
1
@BORO_12 oczywiście, sponsorzy przyjdą, bo chetnie zobaczą Roberta nawet 30 plus, niż jakiegoś mlodego leszcza. Co drugi kibic, pod stadionem ma jego koszulkę, ale ludzie piszą te bzdury.
0
@Roobo widzisz widocznie, był i jest tyle wart.
0
@MarioVeB! wielki klub, bez gwiazdy.Przecież on wypełnia, trybuny kibicami gdziekolwiek gra Barca.
0
@Firestone żeby przełamać, ten pesymizm, napisze przewrotnie.
Wielka radość. Powinien zostać po sezonie.
0
@korn234 masz zerową wiedzę o futbolu, taktyce i schematach poruszania napastnika. Kolega niżej wszystko wyjaśnił, zresztą ludzie mają tu z ciebie dobrą beke.
1
@marek86 chłopie gość, zdobył połowę naszych goli, w fazie pucharowej. Pierwsza bramka zrodziła się z tego, że Robert zabrał obrońcę, przy drugiej również rozciagał obronę. Plujesz jadem byle pluć.
15
@revolution33 piszesz bzdury, ośmieszasz sie o jakimś hype. Miałem przyjemność widzieć grę Roberta od początku debiutu w BVB i tak płynnego rozwoju piłkarza, krok po kroku nie widziałem nigdy. Sam Klopp podkreślił, iż uważa Roberta za najlepszego piłkarza, który rozwinął się pod jego skrzydłami. Zastanawiam sie jak ułomnym, w kwestii czytania gry, trzeba być, aby pisać takie bezeceństwa.
0
@Rupert_Haubica a od czego są naklejki uwaga "SZKŁO".
2
Fajny spektakl, dziwi tylko fakt jak bardzo, w tej drużynie każdy stawia na siebie, zamiast grać zespołowo. Czasami mam wrażenie, że młodzi wolą zdobyć gola i przegrać, niż wygrać ale nie mieć artykułów, o swojej osobie. To mogło być dużo łatwiejsze spotkanie, gdyby gracze dostrzegali, lepiej ustawionego kolegę.
1
@szyper 100-na będzie w finale.
1
Raphinia to jest KOT aha zapomniałem dodać UDOMOWIONY, TAKI BEZ PAZURKÓW.
0
@Kyonego przywracasz mi wiarę, w sens czytania tutaj komentarzy.
0
Oby kibice dopisali i było sucho, bo jak będzie mokro, to może być różnie. No i trawa, musi być dobrze równo przycięta, pozytywnie na trybunach, kanapeczki rownież muszą trzymać poziom. VAMOS KABANOS.
1
@michalgajdek Brawo że to sie chciało, takim ludziom tlumaczyć.
0
Cały ten list pieknie oddają słowa utworu, z Lat 90.
"BOOM, BOOM, BOOM, BOOM I WANT YOU IN MY ROOM".